Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si bmw-urile si mertzanele alea de "pe toate drumurile" sunt la pret mic?!
    un S500 sau un septar e la aceiasi bani.

    Comment


    • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...00&tabNumber=1 de asta ce parere aveti ? din cate am auzit motoru ala de 2,2 nu consuma chiar asa de mult... ca design masina mi se pare superba , singurul incovenient ar fi taxa de 1600 euro
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • vectra e o masina care nu arata rau dar nu este chiar asa grozava cum se crede
        directia este foarte proasta si nici la fiabilitate nu excleaza mai bn o skoda octavia care chiar daca arata mai cuminte este mult mai buna
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • mie octavia 2, mi se pare ca arata chiar f bine. si e clar mai buna. de altfel la topgear spuneau de vectra cea din generatie cu astra H, ca e o gramada de balegar. acum nu stiu cata dreptate au dar nici buna nu e.

          Comment


          • Va dati cu parerea subiectiv. Octavia (mai ales 2), are mai multe probleme decat Vectra.
            Top Gear e emisiune de divertisment, nu de pareri obiective in ale masinilor.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • probleme cum ar fi ?! eu vad ca tine de vreo 3 ani locul 1 la importuri. si e usor sa intrebi in mecanic cu care are mai mult de furca. cel putin de astra H pot sa-ti spun ca are un prieten leata de noua de vreo 3-4 ani si i-a schimbat bobina de inductie de trei ori si cu piesa comandata in germania. si suntem noi de pe forum mult mai obiectivi.

              Comment


              • Vorbim din auzite uneori ,asa ne place ! Vectra C (2.0 DTI )per ansamblu nu e o masina rea : comfort ,dotari ,fiabilitate .Spun astea in conditiile in care am avut de a face cu asemenea autoturism in mod indirect ,sa zicem . Doar probleme la suspensia spate a avut masina aia pe parcursul a 400.ooo km .Da ,ati citit bine ! Comparativ cu Octavia ,nu au sens discutiile !!
                Skoda ,sa ne reamintim ,e un model low- cost al grupului vw !

                Comment


                • In primul rand Octavia si Vectra nu sunt din aceeasi clasa. Octavia e din clasa compacta, se poate compara cu Astra H - eventual Astra H sedan. Vectra este din clasa medie, si daca vreti sa o comparati cu ceva de la Skoda comparati-o cu Superb. Faptul ca vectra e din clasa medie se simte foarte mult, altul e confortul,spatiul, dotarile etc. In orice caz pe Vectra recomand motorul 1.9 cdti de 150 sau cel de 120cp. 2.0 si 2.2dti sunt puturoase si foarteee galagioase (deh sunt generatii vechi). Benzinarul ala de 2.2 150de cai din link chiar nu ii vad rostul. A avut asa ceva cineva pe un bertone, 2.2 benzina si nu scadea sub 12 in Bucuresti oricat de liber si de incet mergea.Va dati seama pe vectra care e mult mai grea.
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    probleme cum ar fi ?! eu vad ca tine de vreo 3 ani locul 1 la importuri. si e usor sa intrebi in mecanic cu care are mai mult de furca. cel putin de astra H pot sa-ti spun ca are un prieten leata de noua de vreo 3-4 ani si i-a schimbat bobina de inductie de trei ori si cu piesa comandata in germania. si suntem noi de pe forum mult mai obiectivi.
                    Daca tu imi spui de o bobina de inductie, schimbata de 3 ori, hai sa-ti povestesc eu de furtun iesit de pe traseul turbinei, pe drumul de la showroom pana acasa (masina avea cativa kilometri) sau sa-ti mai povestesc de cum iti pica turbina si te intorci acasa, cum poti, pe sosea, toate astea pe Octavia 2.
                    Vorbim de niste masini facute pe platformele vechi de la Vw mixate cu ideea de low cost.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Foarte frumoasa Mai ales in realitate
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • Asta da !
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Mie nu imi place, m-am dat cu una si consider ca e prea scumpa....la 13 mii imi iau MASINA! Prietenii stiu de care....aia merge cumparata daca ai si sosele sa folosti acei cai cum se cuvine.

                          Comment


                          • E o masina de plimbat, nu pentru 99% dintre romani care stau la semafoare si bariere.
                            Mie imi place coupe-ul.
                            Last edited by mr.K; 11 March 2012, 13:45.

                            Comment


                            • Mai ales bariere...

                              Comment


                              • Pai ce sa fac cu ea decapotata in oras, sa ma sufoc de la praf, gaze si fum? Eu tin geamurile inchise si vara, in oras.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google