Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu condamn asta. inteleg ca multi pot fi pasionati. si nici nu putem avea toti vile ca n-am mai avea loc in bucuresti.

    Comment


    • Sincer pt mine un pasionat de masini nu se plimba cu masini de lux audi a8, bmw seria 7 sau mercedes s klasse. Un pasionat de masini are masina sport gen porsche, mustang (chiar si cel din 1970), audi rs4 sau r8, bmw m3, mercedes slr, etc
      A nu se confunda luxul (snobismul) cu sportul

      Comment


      • Da mai, sunt "pasionati", nu gluma.
        Acum fiecare face cum il taie capul cu banii lui. Din partea mea, sa-i bage pe toti la ruleta, daca tot e pasionat.
        Plus de asta si pe aici se exagereaza si se foloseste acelasi cliseu de foarte mult timp incoace.

        Comment


        • @ROY... dar nici sa cada casa pe tine si tu sa stai cu BMW-ul la poarta... Cum crezi ca arata? De obicei cam asa este.

          Comment


          • Asta este o problema de mentalitate. In general romanul e emancipat si doreste sa para mai mult decat este.
            @roy: la ce iti trebuie un A8? Si apoi iti spun la ce imi foloseste mie Mercedesul.

            Comment


            • Tata nu putea sa faca un credit mai mare la banca sa ia masina?? Se facea foarte usor... dar el se chinuie cu asta de acum ca e mic, dar cu altul mai mare. Cand a luat-o s-a gandit asa.. de ce sa dau banii acum pe ea ca oricum peste cativa ani o schimba fimiu.Dar deh... nu toti gandesc la fel.

              Comment


              • Din moment ce spui ca se chinuie cu asta mic, nu stiu cum de putea lua unul mai mare, dar ma rog.
                Daca o luam la rece, sunt 3 tipologii de oameni ce iau masini:
                1. cei care cumpara mijloace de transportat curul (ca sunt mai pretentiosi, mai putini pretentiosi, se reflecta in masina ce o au)
                2. cei care isi cumpara masini pt orgasmul retinei. (coletionarii, multimilionarii)
                3. cei care isi cumpara masini crezand ca le ridica statul social, IQ-ul, marimea cocoselului, adancimea buzunarului, si elimina orice alte probleme.

                PS: am fost in Albania anul trecut. Stiti ce masini au aia? Numai Mercedesuri vechi... Niste "barosani" toti

                Comment


                • Pai creditul il putea face dar asta nu inseamna ca il putea plati... ce ti-e neclar?

                  Comment


                  • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=4 superbe masinile astea .
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • @maestrupiersic: nu stiu cum putea face el credit ce nu-l putea plati. Nu cred ca-i cazul sa dezvoltam problema, insa daca faci credit sa iei un loganel, e clar ca n-ai cunostiinte prin banci care sa-ti "Faciliteze" un imprumut mai avantajos...

                      @kubala: horror, pe cuvant.

                      Comment


                      • Mai ales cand vezi pretul la Mini-urile alea
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Nu toti ne permitem cu banii jos . In fine...

                          O masina care-mi place mie... http://www.autovit.ro/opel-astra-C23412638.html

                          Comment


                          • daca nu arata ca c5-u inseamna ca e horror ? ma rog, gusturile nu se discuta , mie imi place foarte mult.
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Pai si a zis cineva ca e vreo rusine sa iei masina pe credit? Mie unul mi se pare cea mai desteapta treaba, mai ales daca suma respectiva te-ar putea destabiliza. Mai bine o dai in timp, cu ceva dobanda, decat toti odata.
                              @kubala: n-are treaba bre. Aici e vb de perceptiile fiecaruia. N-am zis ca tu esti tampit ca-ti place Am zis doar ca mie nu-mi place. Acum, adevarul nu stiu care e... Poate ea e frumoasa, dar eu nu o vad.

                              LE: mi-au placut tare mult primele Mini-uri. Foarte haioase.
                              Last edited by Cezar; 1 April 2012, 12:03.

                              Comment


                              • Originally posted by maestrupiersic View Post
                                Nu toti ne permitem cu banii jos . In fine...

                                O masina care-mi place mie... http://www.autovit.ro/opel-astra-C23412638.html
                                Ce iţi place la ea? Eu m-am saturat de ele până peste cap. Nu ştiu de ce dar cred că asociez astra cu prea mulţi indivizi pe care îi ştiu că au astra ca să nu aibă Logan. Că Logan e o coajă şi astra e pulpă. . Mai e şi motor 1.2 de 70 cp.
                                Ceva cu adevărat special. De epocă, original facut de Standard Triumph la Coventry / Birmingham înainte de 70'. Cele făcute după nu sunt de colecţie şi nu sunt acelaşi lucru, după preluarea fabricii. Îi creşte valoarea de la an la an acestei maşini...
                                E în stare impecabilă, l-am cunoscut pe proprietar, un băiat foarte serios.
                                Nu pot decât să îmi imaginez ce senzaţie ai la volan. Maşina are o mecanică foarte simplă şi interesantă şi chiar nu se conduce ca un hârb, aviz necunoscătorilor.
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google