Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O da, mai ales Pemfeu
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Ba le place mai mult mercedes)
      Totusi, alea sunt carnuri, fleici...

      Comment


      • Eu cand i-am zis prietenei mele ca ar fi fost bine daca as fi avut macar Loganul sa nu ne mai plimbam pe jos, mi-a zis ca mai bine pe jos... asa ca.

        Daca ar fi sa imi iau acum o masina asta ar fi

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • Eu cand i-am zis prietenei mele ca ar fi fost bine daca as fi avut macar Loganul sa nu ne mai plimbam pe jos, mi-a zis ca mai bine pe jos... asa ca.
          E tanara, n-are minte. Iart-o sau las-o.


          Daca ar fi sa imi iau acum o masina asta ar fi
          Proasta idee. Tot pe jos ai merge cu prietena, ca masinii aleia ii place a naibii de mult la service.

          Comment


          • Cand nu-ti permiti o masina iti place pe jos al naibii de mult, tocmai pentru ca nu ai de ales. Mai sunt unii care s-au scarbit de masina din cauza traficului, recte eu, o mai iau seara si in weekend, ca la servici cu ea nu mai am nervi prin bucuresti.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • dup-aia sa bagi la bani in ea de te strici de cap, nu va luati Peugeot-uri SH , chiar nu merita. si-a luat varu-meu 308 , am scris cateva pagini mai in spate , si dupa 2 saptamani i s-a dus nu stiu ce chestie de la ambreiaj, distractie de 500ron ... si vor mai urma multe altele, iar la ce preturi au piesele de Peugeot te baga in pamant.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Proasta idee. Tot pe jos ai merge cu prietena, ca masinii aleia ii place a naibii de mult la service.
                fost posesor de pejo. Confirm asta. Mai bine logan decat pejo (sau citro) ...

                un prieten a avut 407 exact ca asta 1.6 hdi. l-a vandut dupa un an cu mult in pierdere...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Care marca are preturi ieftine?

                  Fara Dacia, da?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Originally posted by darksid3 View Post
                    O da, mai ales Pemfeu
                    o sa-mi i-au si eu unul cu volan pe dreapta sau cu numere de BG ca sa-mi duc gunoiul.am mai auzit unul azi, ca numa' BMW ar mai cumpara.al dreacu soarec ,ca daca il vezi nici bani sa treaca strada nu are.ragaie Romanul de tigai aduse la 1000 euro.a adus unul de afara saptamana trecuta un Apel Agila cu 400 euro din Germania.
                    Last edited by margelatu; 2 April 2012, 16:04.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • un prieten a avut 407 exact ca asta 1.6 hdi. l-a vandut dupa un an cu mult in pierdere...
                      Prietenul meu nici de vandut nu reusea, ca nu gasea client, asa ca l-a dat la schimb cu un Megane 2. A mai schimbat un injector si la ala si era multumit ca nu mai tine masina in service.

                      Comment


                      • Eu am citro de 3 ani, si sunt la a doua, dar nu va impartasesc gandurile.
                        Mai am si alta, asa ca sa nu va aud ca ati sugera cum ca sunt fanatic

                        Comment


                        • Care marca are preturi ieftine?
                          Mici......
                          Daewoo.

                          Comment


                          • Niki, Oltcit, Lada, reno

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Mici......
                              Daewoo.
                              Merge si ieftin.


                              @Cocoshi - d'alea sa'ti cumperi tu, mah!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • pentru ca tot se vorbea mai sus de "Pemfeuri" http://www.autovit.ro/bmw-630-C22752768.html asta e dupa parerea mea cel mai frumos model de la BMW..si cel mai aspirator de femei)
                                P.S: a avut si tata un 407 cu motor de 2000 hdi si intr'un an a pierdut cam 4000 de euro la el...si cu greu la vandut
                                "PH-66-SIX"
                                Dacia Golan 1.4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google