Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StapanDegoLan View Post
    Excelenta alegere. O masina de 11 ani, benzina, si "nelovita". Nu a reusit macar sa-i puna farurile corect la loc. Sau probabil a fost asa de tare trosnita, incat nici nu mai avea cum.

    N-as da banii pe asa ceva, sa ma omori.

    Este fix masina neamului prost, sarac. Are bani de-o masina, dar nu suficienti de-o masina, asa ca isi ia o astfel de toroapa, apoi se umfla in pene ca uite el are masina full option

    @stapandelogan: cand le vei avea in proprietatea ta, si le vei conduce zilnic, poti baga replica "asta ti-o spune unu care coboara din passat in logan".

    Comment


    • Ia ziceti de asta

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      km sigur sunt la dublu
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Originally posted by StapanDegoLan View Post
        NDL-ule daca tot comentezi atat de logan de ce nu ti-ai luat vere Bentley?
        loganu nu-i o masina chiar asa de proasta si asta ti-o spune unu care coboara din passat in logan
        "vere" daca eram destul de "blindat" fii sigur ca te lasam pe tine sa fii singurul stapan de logan. si daca tot e asa de bine nu te mai da jos din logan si in niciun caz nu te mai urca in passat.

        Comment


        • Originally posted by samy0388 View Post
          Ia ziceti de asta

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          km sigur sunt la dublu
          Cine vrea confort si nu merge mult cu troaca, sa o ia.
          La 5000 e buna.
          Nu-i prea rulata, se vede pe ea.

          Comment


          • Originally posted by samy0388 View Post
            Ia ziceti de asta

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            km sigur sunt la dublu
            a apartinut unui doctor,marinar,pescar ,tigan japonez etc.cumnatul meu a luat un A 6 din 2002 cu 115 mii km acum 4 ani.de fapt avea 320 mii km si a apartinut unui pensionar.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • arata bine masina ! se vede ca n-are uzura mare. si intr-adevar ofera confort.

              Comment


              • Bara spate are alta nuanta decat restul masinii, la A4
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • intr-adevar ca e putin mai deschisa, dar daca e schimbata doar bara prea rau nu poate sa fi fost.

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    "vere" daca eram destul de "blindat" fii sigur ca te lasam pe tine sa fii singurul stapan de logan. si daca tot e asa de bine nu te mai da jos din logan si in niciun caz nu te mai urca in passat.
                    n-am zis ca e la acelasi nivel cu passatu dar nu e nici cat "o lauzi tu" daca nu iti convine imaginea loganului de ce ti-ai luat?
                    din gura suntem buni de muuuuuulte...
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • Problema e sa nu fie masina vopsita si bara cu nuanta originala
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • super tare asta.. nu m-am gandit

                        Originally posted by StapanDegoLan View Post
                        n-am zis ca e la acelasi nivel cu passatu dar nu e nici cat "o lauzi tu" daca nu iti convine imaginea loganului de ce ti-ai luat?
                        din gura suntem buni de muuuuuulte...
                        de ce isi ia lumea logan ?! hellooo...
                        Last edited by B997NDL; 5 April 2012, 14:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • de ce-si ia lumea logan ca e masina decenta la pret accesibil deaia nu o ia sa comenteze despre calitatea ei si sa zica , ca la banii aia ia bmw din nush ce an cu nush ce dotari....sau altele adica....
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • daca as avea 10 mii de euro si nevoie sa cumpar o masina nu as cumpara Logan sau Duster.pai nu prea ai comfort,nu prea ai siguranta,calitatea proasta a asamblarii,fiabilitate mediocra,probleme cu rugina,etc.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • da nu ai cumpara dar nu cumperi dupa te plangi mai si spui ca stiai ca are probleme si spui ca mia bine cumperi x din anu y sau etc
                              oricum la 10.000e o masina noua cu dotari mai bunicele nuprea gasesti doar s-h...
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • cand am luat eu loganul nu prea avea concurent si de atat mi-am permis.la 10mii vezi ca loganul cam nu prea mai sta in picioare in fata concurentilor.uite aveo nou ofera espe,6 airabguri in standard,nu mai vorbesc de cum arata interiorul si la un pret nu cu mult mai mare ca o panarama de sandero diesel ,care e cam 11500-12000 euro.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google