Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StapanDegoLan View Post
    da nu ai cumpara dar nu cumperi dupa te plangi mai si spui ca stiai ca are probleme si spui ca mia bine cumperi x din anu y sau etc
    oricum la 10.000e o masina noua cu dotari mai bunicele nuprea gasesti doar s-h...
    nici eu n-as mai cumpara cand piata sh e f atractiva la cat au scazut preturile..
    ia uite http://www.loganclub.ro/forum/puncte...rugina+chedere
    vazusem ieri ceva de mare efect dar nu gasesc acum. o sa-ti dau link in pm cand gasesc. oricum..masina de 2 ani..

    Comment


    • daca tot vine caldura , http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...03&tabNumber=1 ce ziceti de asta ? si va rog sariti peste partea cu consumu pt ca eu nu sunt din bucuresti sa imi consume dublu
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Corect.... si eu sunt fan Opel Astra. Nici la mine nu e problema cand vine vorba de consum ca pe strazile din Giurgiu in afara de faptul ca te feresti de politie care mai stau ascunsi, poti merge linistit cu 70-80 cam pe orice strada .

        Comment


        • de oras..
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Nu as baga mana in foc ca are doar 128.000 km , motoru diesel , si cutia automata, personal imi displac... as prefera un FSi sau chiar un TFSi...in rest modelu e foarte frumos
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • nici asta n-arata rau dar parca prefer a3
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              uite si cutie manuala
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by B997NDL; 5 April 2012, 21:49. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cum au unii un fix : ''daciile nu's bune de nimic, sunt masini proaste'' , eu asa gandesc despre masinile asiatice , eu personal nu as da banii pe o asiatica , Chevrolet, Hyundai, Kia, Toyota si care or mai fi, e drept ca cele enumerate inainte nu au nici-un model care sa ma atraga in mod special poate doar Sorento de la Kia... am inteles ca Toyota sunt chiar bune, dar eu nu as da banii ... prefer o europeana...
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Chevrolet numai asiatic nu e...

                  Comment


                  • cum sa nu fie asiatic ? se vorbea despre cruze , nu despre muscle-urile americane ... eu asa stiu ca in koreea se fac.

                    Many global-market Chevrolet vehicles are designed and manufactured by GM Korea of South Korea, but they had been sold under Daewoo brand in South Korea until February 2011. Daewoo brand was fully replaced by Chevrolet in March 2011. All Daewoo products relaunched under Chevrolet brand, with the release of Chevrolet Camaro, Chevrolet Orlando and Chevrolet Aveo. sursa Wikipedia
                    Last edited by kubala7; 5 April 2012, 22:04.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • asta cu asiaticul chevrolet e buna.. cele enumerate de tine sunt vreo zece capete peste logan. dar sper sa nu se resimta economic daca n-o sa cumperi vreuna.
                      parca se faceau in ungaria. se poate sa ma insel.

                      Comment


                      • Fosta Daewoo se numeste acum Chevrolet si are in comun doar marca, daca va ganditi la masinile americane. E globalizare tipica.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          cum sa nu fie asiatic ? se vorbea despre cruze , nu despre muscle-urile americane ... eu asa stiu ca in koreea se fac.
                          Si ce treaba are ca se fac in koreea? Si Reno asambleaza in turcia, maroc, rusia....La baza sunt americani! Chevrolet a cumparat pe cei de la daewoo daca nu ma insel.

                          Comment


                          • e asiatic ma PCH l-au ciordales tiganii si l-au dus in asia
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • astia zic ca se face in rusia.

                              Comment


                              • daca e sa o luam asa si Fordu e american , si nu stiu cate modele de fiesta, focus, ka gasesti in america.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google