Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e expresia celebra a lui Gog

    "Oare putem noi ca oameni sa indoim linguri cu mana ?"
    sigpic

    Comment


    • http://www.autovit.ro/dacia-logan-C24554246.html vreau o parere de la voi ca a-si fi interesat sa o cumpar.

      Comment


      • masina arata foarte bine. se vede ca e intretinuta bine. eu zic ca merita mai ales ca e euro 4 si cu "i" rosu.

        Comment


        • doar ai grija ca e mare samsar omu' , oricum te sfatuiesc sa nu o iei din pitesti.
          sigpic

          Comment


          • il cunosti personal ? ce samsar sa mai fie la 3500 euro ? a luat-o cu 2000?!

            Comment


            • Dupa mine are ceva vrajeala . Cica editie limitata! dci i rosu! ...
              Uitati-ca la a 2a si ultima poza. Usa fata sta cam ciudat nu credeti?Am impresia ca difera si putin culoarea, dar poate fi din cauza luminii.
              Parerea mea.
              Attached Files
              sigpic
              !

              Comment


              • Zice ca este primul proprietar si dc a facut oare poze pe ploaie sa nu se observe unele defecte?

                Comment


                • Originally posted by vdmihai View Post
                  Dupa mine are ceva vrajeala . Cica editie limitata! dci i rosu! ...
                  Uitati-ca la a 2a si ultima poza. Usa fata sta cam ciudat nu credeti?Am impresia ca difera si putin culoarea, dar poate fi din cauza luminii.
                  Parerea mea.
                  eu zic ca ti se pare cu usa (totusi e logan vrei sa stea ca la mertan ?!) si oricum nu face comanda pe net. se duce, o vede, face teste, calculator...etc. se pot face multe teste care sa spuna daca are probleme.
                  Last edited by B997NDL; 12 June 2012, 00:39. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • portiera stanga nu e reglata bine. probabil reparata... aripa stanga a fost demontata (cel putin) sau schimbata. per total nu-s probleme mari .
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Oricum omul e samsar de masini. Cautati-i numerele de telefon pe Google)). Uita-te foarte bine la masina inainte sa o cumperi.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Il stiti pe vanzator sau ati auzit de el?

                        Comment


                        • n`auzi ca e samsar ?

                          Nu trebuie sa il cunoasca nimeni
                          uite ce mai vinde el

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          SI ASTA

                          la banii aia probabil e un junghi de masina
                          a luat`o cu 2000-2500 de euro, si o vinde cu 3000 daca scrie ca e negociabil.

                          Pierzi timpul de pomana, o masina din 2008 nu valoreaza atat.

                          E lovita mai mult ca sigur, iti spun din proprie experienta. 2 luni am cautat un SH
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu lua masina diesel de la oricine. Mai mult ca sigur aia are probleme pe partea de injectie, daca ar fi doar lovita la usa stanga fata ar fi prea boboc masina .
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Pe mine ma tenta ca are (i)rosu si injectia este mai buna fata de dci simplu ,si pretul este unul cam prea bun la o masina din 2008 si cu cele disel este o loterie .

                              Comment


                              • Sunt ok toate, motorina e proasta la care daca se adauga un condus deficitar...poti sa zici amin!
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google