Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tocmai, cine are 30.000 sa dea pe o cizmuta mica de e90, nu-l intereseaza devalorizarea prea mult, pt ca masina este un consumabil, cum este si telefonul.
    Dupa 5 ani, practic nu prea mai valoreaza nimic, ea amortizandu-se.
    Insa, cine isi ia BMW de 30.000 si are doar 40.000 euro, pai atunci sa-si faca mari probleme.

    Eu unul, cred ca proportia de bani bagati in masini nu trebuie sa depaseasca 20% din venituri.

    Comment


    • faza e ca nu toti le iau sa faca afaceri cu masinile, sunt multe persoane care le cumpara si le tin 8-10-12 ani ... atunci se merita sa cumperi una noua, sa stii ca a fost numai a ta, stii cum ai intretinut-o, si 10-12 ani nu ai stres.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Originally posted by Cezar View Post
        Eu unul, cred ca proportia de bani bagati in masini nu trebuie sa depaseasca 20% din venituri.
        atunci s-ar goli strazile si ar fi coada la metrou si autobuze.. numai carburantul reprezinta 20% din venituri

        @kubala7.
        ce afaceri faci daca cumperi un bmw si il vinzi dupa 5 ani ?!
        Last edited by B997NDL; 25 June 2012, 22:37.

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Eu unul, cred ca proportia de bani bagati in masini nu trebuie sa depaseasca 20% din venituri.
          Cezar eu consider ca fiecare baga in masini cat crede , cat il duce buzunarul si cu ce scop ii baga.
          Eu de exemplu cand vine vorba de pasiunile mele nu ma zgarcesc chiar daca unii ma fac nebun cand bag cate 5-600 ron in bicicleta insa este placerea mea sa mearga "ceas" si sa placa ochiului , asa e si cu masinile fiecare are un "pitic" la creier unii dau banii pe tablouri , altii pe telefoane , altii pe te miri ce si altii pe masini .
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Pe masini banale gen audi a4, golf si altele. Totusi, bani pe telefoane? Despre ce vorbim noi aici? Pai daca se cumpara un Iphone se numeste ca ai bani? Fir-ar mama lui...
            Asta e semi-cocalarie, specifica tarilor semi-dezvoltate.

            Comment


            • da, dar cred ca are si o motivatie. aceia nu vor ajunge niciodata "sa aiba bani", cum de fapt nu vom ajunge cei mai multi, si vor sa se simta si ei nababi chiar daca e doar pt o zi. putini isi permit sa dea 2000-2500 pe un telefon si trebuie sa fii nebun s-o faci, dar unii sunt. e felul lor de a se simti bine, ca de saracie oricum nu scapa nimeni.

              Comment


              • Are motivatie, si nu o condamna nimeni. Asta ne e specificul, cel putin pe moment.

                Comment




                • Un Passat break.

                  Comment


                  • nu stiu de ce dar nu-mi place modelul asta de passat. cc-ul e muuult mai reusit. ala imi place ca design..
                    are un prieten alb si arata beton.

                    Comment


                    • CC-ul e mai scump. Arata bine, da. Atat ca, VW a devenit o marca ce se devalorizeaza rapid si asta tocmai din cauza scaderii calitatii produselor, abia ce ajunsesera si ei mai sus prin 2000.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        CC-ul e mai scump. Arata bine, da. Atat ca, VW a devenit o marca ce se devalorizeaza rapid si asta tocmai din cauza scaderii calitatii produselor, abia ce ajunsesera si ei mai sus prin 2000.
                        VW se devalorizeaza, dar nu si modelul Polo , in rest cam toate , cat despre passatu ala, nu imi inspira deloc incredere, si mi se pare ca e foarte scump.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Daca e scump ala, sa-l vezi la pretul de nou, ca sigur nu-ti mai trebuie.
                          Asta e farmecul break-urilor, de noi sunt mai scumpe ca berlinele, sh sunt mai ieftine ca berlinele.

                          Comment


                          • Ce parere aveti, nu scrie nimic de A/C..

                            Comment


                            • tu glumesti.,asa-i? ala numa wc NU are in el...)
                              MY CLA

                              Comment


                              • Originally posted by vali2008 View Post
                                Ce parere aveti, nu scrie nimic de A/C..
                                http://www.bestauto.ro/altele/altele...=1&pictureid=1
                                cu asta sa te dai cu un 1,4 mpi remapat. sunt curios daca il face pe logan. vad ca are si bad boy

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google