Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://cautare.mobile.ro/automobile-...=1&tabNumber=1 uitati un chilipir, as putea spune, tinand cont ca un MCV 1.6 16v nou e 11800euro , masina cu rodajul facut la 7700 , pomana.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Salut. Ce parere aveti de masina asta: http://www.autovit.ro/ford-focus-C25813476.html

      Comment


      • nu stiu ce sa zic despre masina dar proprietarul e samsar ;) , oricum e suspect de ieftina.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Imi face o impresie bunam masina asta... mai ales ca e luata din Romania si anuntul nu pare a fi pus de vreun samsar(are poze din multe unghiuri , poe clare) s-ar merita...
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • e pus de un samsar, iti garantez, mai are la vanzare un renault megane si un smart. L.E si un FOrd Ka (p-asta l-am vazut mai tarziu)
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Nu toti cei care vand mai multe masini sunt samsari(ma rog aia care sunt cinstiti sunt 1%) dar oricum...
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • Si ce legatura are calitatea masinii cu faptul ca o vinde un samsar! Eu am luat Fordul de la un dealar, la buy-back....aia sunt niste samsari cu acte....

                Comment


                • La buy back mi se oferea 1800 de euro pe loganul pe care l-am avut si avea 27000km reali si in masina mirosea a nou. Pretul a fost oferit de cei de la Meridian si in schimb vroiam un Logan cu AC si mi-au prezentat o masina intacta dupa spusele si prezentarile lor, care costa 4500 euro si fusese condusa de o donisoara bla bla. Masina era chituita toata pe partea stanga si gazata pe tot ce insemna plastice si chedere, iar in interior mirosea a wc. I-am spus foarte elegant acelui samsar cu acte de la Meridian sa caute alt client pentru buy back si in special pentru masina aceea.
                  Am reusit sa dau Loganul cu pretul de 4000euro, desi nu merita mai mult de 3000) si asta datorita faptului ca avea km reali si chiar era ingrijita.

                  Afaceritii cu masini bantuie peste tot si trag tepe in 99,9%din cazuri.

                  Cunosc caz cu roman care ajuns in Germania cu VW Passat ( ca nu mai tragea motorul )la fratemiu la service si avea in bord 140mii km si masina cumparata de la cumnatul lui....atentie.Pe tester a iesit filtrul de particule care in mod normal trebuia sa aibe 60grame de cenusa la rulajul de 140mii, si dupa ce a fost scos si cantarita cenusa......surpriza.....avea 180grame de cenusa, deci triplu. Pasul 2 s-a verificat in sistem kilometrajul si cu 2 ani in urma masina a fost in service VW si avea 250mii km.Pasul 3 s-a desfacut si verificat motorul deoarece a mers cu filtrul imbacsit si s-a constatat o mare uzura la tot ce inseamna supape/axa cu came etc, si solutia aleasa de service a fost casarea masinii deoarece nu renta reparatia, adica 2500 euro fitrul de particule si 5000 euro motorul. Masina a fost adusa pe platforma la Romania, s-a pus filtru de particule din SH si a fost vanduta cu cei 350mii km reali , dar pe bord cu cei 140mii.

                  Transportul masinii si vandutul a fost asigurat de cumnatel.......care a tras clapa chiar la rude, deci ce sa mai zicem de parcurile auto sau targul autovit.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • Important e sa verifici masina cat mai atent....ea conteaza nu cel care o vinde! Te uiti si la om, normal...nu o iei de la un bulibasa )....dar pana la urma masina e cea importanta.

                    Comment


                    • Am vazut si eu ca mai are masini la vanzare, ca stiu "metoda" de a da copy paste numarului de telefon pe google.
                      Imi pare un pret mic... si imi e teama de vicii ascunse.
                      Last edited by HamangiuAF; 4 September 2012, 20:16.

                      Comment


                      • asta spuneam si eu, pretul e suspect de mic, un amic si-a luat anu trecut in toamna un focus din 2003 cu 110.000km tot 1.4, cu 3400 euro, si asta cu 2 ani mai nou, + ca e facelift pt doar 400euro, ceva pute ...

                        P.S motoru ala de 1.4 e vai mama lui ...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Masina nu o caut pentru mine. Caut o masina pentru prietena mea care sa coste maxim 4000 EUR, si sa aiba un an de fabricatie peste 2005.
                          Daca aveti informatii sunt binevenite.
                          Drumuri usoare.

                          Comment


                          • asta ar fi recomandarea mea http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=3 o masina perfecta pt femei.
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Ma mai uitasem la asta: http://www.autovit.ro/skoda-fabia-C25635065.html
                              Stiu ca e si asta samsar insa asta e situatia... rar gasim proprietari.

                              Comment


                              • inca odata, proprietarul mai are inca vreo 3 sau 4 masini la vanzare, si pretul din nou suspect de mic, uita-te ca la banii aia jos in pagina apar skode fabia primul model , 2004-2006.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google