Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu. Eu va arat ce gasesc, voi spuneti parerile. Am vazut ce are la vanzare, am vazut pana si CV-ul vanzatorului la Skoda. )

    Comment


    • Cauta o masina care o vezi mai rar pe la service. Si un opel Corsa cu motor de 1000cc benzina este super ok, dar si o fabia, in special cele de 1.4tdi in 3 pistoane.
      real power..... diesel power by

      Comment


      • Şi dacă maşina are vicii ascunse de ce ar cere samsarul mai puţin?
        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

        Comment


        • Ca sa scape de ea ....de aceea .O ia cu 1000-2000 de euro avariata, o repara frumusel si mai pune si el 1500-2000euro si o vinde.Sa ajungi pe la Nadlac cand ai drum sa vezi cate platforme cu masini avariate ne trec granita.O parte se duc la dezmembrari si o parte sunt carpite si vandute.

          Skoada aia Fabia din 2002 nu are nici moarta 133mii km din 2002 si pana azi. Si daca ma duceam cu ea zilnic la scoala si atat facea mai multi kilometrii.Trebuie sa gasesti o masina de la un om care a avut-o de noua si a mers doar el cu ea.Eu am avut bafta cand am luat Passatul ca era luat de nou din Romania, si a avut un singur proprietar.
          Last edited by cosmindan; 5 September 2012, 09:38. Reason: Automerged Doublepost
          real power..... diesel power by

          Comment


          • in targul din Focsani ai fost? Am vazut Toyota Aygo sau Yaris (pe asta din urma cerea 2950 eur, din 2004), inmatriculate pe Vrancea, deci o cheltuiala in minus.
            Last edited by crististreulea; 22 February 2015, 22:27.
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Am cumparat azi pe asta: http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C25810309.html
                3.800 EUR

                Comment


                • Sa te bucuri de ea . Taicamiu are una cu acelasi motor si este chiar ok.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • Merci colegii!
                    Drumuri usoare!

                    Comment


                    • sper sa nu te superi pe mine dar nenea de la care ai luat tu Ford-ul fiesta acela e samsar. Baga un ochi aici sa vezi cate anunturi cu masini are...
                      Last edited by crististreulea; 22 February 2015, 22:27.
                      sigpic

                      Comment


                      • Si ce daca e samsar? Daca masina e ok din toate punctele de vedere, nu vad de ce ar conta ca ala e samsar :-?
                        sigpic

                        Comment


                        • Am specificat ca stiu si eu ingineria "copy-paste" a numarului de telefon pe google si search.
                          Cati proprietari mai gasim noi azi?
                          Ca idee, masina arata omeneste, merge bine, si cam asta e important.
                          Skoda aia de mai sus, era tencuita rau.

                          Comment


                          • Originally posted by neculita View Post
                            Ca idee, masina arata omeneste, merge bine, si cam asta e important.
                            Asta e tot ce conteaza Felicitari pentru achizitie si muuuuulti km fara probleme!
                            sigpic

                            Comment


                            • eu as fi ales 16v pus de niki in bani astia pe care iai platit pe fiesta.
                              dar gusturile nu se discuta.
                              sa te folosesti de ea cat mai mult posibil. si ca un sfat, sa faci un test la injectoare ca sunt pacatoase rau tdci astea la motorina romaneasca.
                              http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                              Comment


                              • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=2 Ne place, place, place
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google