Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan MCV 1.5Dci 85CP, 2010, 95.000km ... 6000euro... merita ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Senzatii tari Nemtesti. Vezi ce face omul cand n-are de lucru ? Se uita prin copaci ... )

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      sau ceva puuutin mai ... nou

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by 827sam; 1 October 2012, 15:18.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



        ...ma scuzati ca v-am intrerupt!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Niki, Loganul ala merita banii, probabil il lasa la 3750 de euro.

          Samy, cand vad un Golf, poate sa fie si R32, e totusi............doar Golf.
          Un Golf 5 de prin 2006-2007, merge la un pret decent, dar multi bani pe Golf n-as da.
          Last edited by mr.K; 1 October 2012, 15:27.

          Comment


          • aia e masina pentru aia care nu se uita la consum.nu mai vorbesc de impozitul auto si alte cheltuieli prevazute cu neprevazutul.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • Fac pariu ca are km dublu, dar nu conteaza. Ideea e sa nu fi fost lovita, bagi in ea 3,4 sute de euro, distributie si ce-o mai ceda pe la articulatie si aia e. Chiar merita banii.

              Golf, neGolf zic ca masina aia nu e deloc de neglijat. Pana la urma nu mai e deloc un simplu golf cu 1.6 si 105 cai.
              Last edited by 827sam; 1 October 2012, 15:32. Reason: Automerged Doublepost
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • bun, am prins ideea, calcule simple faci, distributie tac pac, articulatii tac pac...300 euro si gata... asigurare, impozite si la ce pret are benzina acum... ti-ai permite sa ai asa masina ?
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Kubala, vorbeam de banii bagati in loganul pus de niki.
                  De golf nu m-as atinge, clar.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • sare de 20.mil impozitul?stiu ca la 2500cmc e cam 9 mil apoi sare rau in sus..
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • aaaa...my bad ... totusi de ce ar trebui sa aiba km dublu ?
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Originally posted by micutzu666 View Post
                        sare de 20.mil impozitul?stiu ca la 2500cmc e cam 9 mil apoi sare rau in sus..
                        Sare pana la 4600 lei / an.

                        Comment


                        • Asa-l miros, imi pare volanul ros cumva intr-o poza. Plus ca e samsar si pretul mi se pare chiar mic pentru o masina din anul respectiv cu aceleasi dotari.
                          Sau poate doar ca sunt total neincrezator in autovit ...
                          Oricum la loganul respectiv nu m-ar interesa km, d-aia am zis ca schimbi ce e necesar si o folosesti linistit.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • ~4640 lei/an (cam 773 de litri de benzina) este impozitul la 3200 cc. Merita!


                            @Samy - si-un GPL si te-ai scos.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • La 3.3 l stiu e cam 1000 de euro impozitul.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Niki, Loganul ala merita banii, probabil il lasa la 3750 de euro.
                                Numai modeLatoru' vrea o sacosa de bani pe aia 75 de cai remapati. )
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google