Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu era tot forumu impotriva la 2.0TDi ? si impotriva la TDi-uri in general... acu' e bun ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • 2.0 TDI sunt mai multe specificatii.
      Oricum, eu vreau pe benzina, 1.4TSI.
      Masina era cu titlu de exemplu " ce nasol e un sh de 2 ani".

      Comment


      • nu stiu de ce la toata lumea li se par scumpe daciile noi... hai sa va dau un exemplu, un Sandero(modelul nou) , Laureate, 0,9TCe Laureate + navigatia aia e 10500 de euro ... de ce li se pare scump ? Un citroen C1 chel, cu motor de 1.0 68cp (si da, e chel, fara AC. geamuri electrice fata, ESP, chel chel) e 9100 de euro ... si chiar nu putem compara C1 cu Sandero la spatiu interior si alte cele...

        Pe citroen e ok sa dam aprox. 10.000 de euro, ca e CITROEN, dar pe Dacia in nici-un caz...
        Last edited by kubala7; 10 October 2012, 14:23.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Ca fapt divers, nu voi cumpara vreodata masini gen C1/107/Aygo pentru mine.
          Daca Logan 0,9TCe Laureate + navigatia la 10500 de euro e ieftin, probabil ca si A4 Avant 2010 2.0 tdi ar trebui sa ti se para ieftin.
          Te-ai uitat putin ce dotari are Audi-ul ala? Stiu, multi n-au nevoie de scauze incalzite, reglabile electric, cu memorie.
          Dar parbrizul incalzit ar prinde bine in diminetile de iarna, este? Ca un exemplu minor, ca dotarile par nesfarsite, iar masina e un pic peste 12.000
          Dar deh, nu e Logan NOU. A mai dat si altul o bashina in Audi-ul ala.

          Comment


          • De parca nu au 4 roti si un volan cu toate... mrk, multi nu realizeaza, nu vor, nu pot sau nu recunosc ca ai un alt feeling, o alta siguranta, prestanta, confort, intr-o masina ca cea in genul celei prezentate de tine si confortul demn de trasura din logan.

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

            Comment


            • da-mi si mie inca o data link-ul cu audi din 2010 la 10.000 de euro de care zici tu te rog, chiar vreau sa ma uit peste anunt

              LE

              Am vazut anuntul, e 12000 de euro si nu apare sau nu vad eu kilometrajul si plus de asta la fabricatie scrie 2010 iar la inmatriculare 2009 ...

              Cam ciudat anunt
              Last edited by bGy; 10 October 2012, 20:05.
              sigpic

              Comment


              • sau http://cautare.mobile.ro/automobile-...09&tabNumber=2
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Loganul asta imi place.. http://www.autovit.ro/dacia-logan-C26279283.html .
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Frumos.
                    Prima înregistrare: 02/2009
                    La aproape 13.000 de euro te poti gandi la el, la pret de nou, nu.

                    Are "pestele" pe capota portbagaj, probabil nu va negocia prea mult, oamenii astia sunt incapatanati.
                    La 73 k lasa cumparatorului onoarea de a face distributia.
                    In rest, pare ok.
                    Last edited by mr.K; 11 October 2012, 09:13.

                    Comment


                    • De anuntul asta ce ziceti, e fals?

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Logan laureat 1.2

                      Comment


                      • Mi se pare ca a fost lovita fata , partea dreapta ...Poate ma insel.

                        Comment




                        • S Klasse cu doar 9.000 de euro.

                          Comment


                          • impozit anual ,asigurare,intretinere...ma apuc de cantat manele.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Pai sunt care au visat la un S Klasse. In 2002 era 100.000 de euro, acum la 10 ani distanta e doar 9.000 euro.
                              Poza langa porumbul ala strica anuntul.



                              A8 din 2001 la 5600 de euro. Cred ca-l termina pe om la consum si impozite. Dar masina e faina.
                              Last edited by mr.K; 11 October 2012, 11:03. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • La 9000 iesi mai bine cu asa ceva http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=1 decat cu S-klase vechituri de 10 ani si alte A8-uri si A6 vechituri cu sute de mii de km... + ca nu isi permit multi sa plateasca impozite si asigurari la un S-Klase care valoreaza 9000, in cativa ani platesti valoarea masinii numai in impozite si asigurari, sa nu mai zicem de combustibil.

                                P.S si nu veniti iar cu partea cu dotarile si comfortu cu scaune electrice cu memorie si alte cele, cred ca nu e asa confortabil cand tre sa schimbi ceva piese la un S-Klasse, ala nu mai e comfort
                                Last edited by kubala7; 11 October 2012, 11:56.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google