Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu unul am ajuns la concluzia, si am citit si prin alte locuri ca VW Polo este cam singura masina care merita sa o cumperi noua, se devalorizeaza foarte putin. Polo-uri din 2007 inca se vand la 7500-8000 euro cele ingrijite bineinteles, gasesti si la 5000.

    exemplu http://cautare.mobile.ro/automobile-...08&tabNumber=1
    Last edited by kubala7; 12 October 2012, 19:10.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      daca ai trei sacose pline de la carrefour deja ai o problema.
      Iau eu in smart 3 sacose pline...

      Comment


      • aici ai dreptate kubala. polo se devalorizeaza cel mai putin. ca masina noua deocamdata se merita cumparata , desi nu te bucura cu nimic altceva decat pretul de revanzare.

        eu nu mi-as lua polo sh, tocmai din acest motiv.
        si ma repet ca sunt masini mult peste polo , la aceeasi bani. depinde ce cauti...

        @ piersic - e ce-ti trebuie , la cati bani ai , deci e perfecta pentru tine. ma bucur ca-ti iei in 2 usi , mai noua si cu optiuni.

        de astea ce ziceti ? nu prea am incredere in fiabilitatea lor , dar in rest pare ok ...

        http://cautare.mobile.ro/automobile-...r=2&picture=2#
        Last edited by Costi-bc; 12 October 2012, 19:56. Reason: Automerged Doublepost
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Cum sa dai 7500-8000 pe un polo?

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • Cam cum ai dat tu, cam aceeasi suma, pe un Preferance nou.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Pai era nou..si alte preturi, alte vremuri...nu cred ca luai sh ok cu 7000 pe atunci. La 8000 iei focus, astra, skoda, etc...mie mi se pare aberant pretul ala pentru un polo sh...daca intr-adevar costa atat.

              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

              Comment


              • Costi nu are cine stie ce optiuni... servo, geamuri electrice, si AC , ESP,ABS adica necesarul. Eu sunt mic de inaltime undeva la 1.63 deci e mai mult decat perfecta.
                Last edited by maestrupiersic; 13 October 2012, 00:24.

                Comment


                • http://www.autovit.ro/opel-commodore-C24427591.html 2500 ??
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • De ce sa dau banii pe un Logan 2 cand as avea varianta asta ?
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    @ Costi ,ala cu Opelul nu zice nica de starea de functionare...

                    Comment


                    • @ROY "Oferta este supusa unor termene si conditii." sigur nu ti-l dau aia la pretul ala ;). Citeste putin mai atent
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Pai tu ai citit?
                        Se poate oferi finantare prin leasing sau credit auto.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Originally posted by Costi-bc View Post
                          Da, doar ca e plina de rugina si fara atestat de vehicul istoric.
                          Ba mai mult, nu prea mai are elemente originale.

                          Face 1000, cu bataie.

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Iau eu in smart 3 sacose pline...
                            iti dai seama ca era o figura de stil...
                            dar daca se duce la mare cu prietena unde au loc bagajele ?
                            plus ca nu m-as simti comfortabil la drum lung, de ex. valea oltului, unde trec numai tiruri pe langa tine, si incepe sa-ti fluture masina.

                            Originally posted by ROY View Post
                            De ce sa dau banii pe un Logan 2 cand as avea varianta asta ?
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                            @ Costi ,ala cu Opelul nu zice nica de starea de functionare...
                            e foarte tare masinuta aia, mai ales la nici 10 mii. cum sa mai iei logan nou?!
                            Last edited by B997NDL; 13 October 2012, 23:38. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              ...
                              plus ca nu m-as simti comfortabil la drum lung, de ex. valea oltului, unde trec numai tiruri pe langa tine, si incepe sa-ti fluture masina.
                              iti garantez eu ca in stare buna e mai stabila decat loganul nostru

                              si e frumos rau i30-ul ala... ala merita 10.000 daca vrei masina noua!
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Nu e niciodata 10.000 masina aia. 100% e pretul fara tva, sau e alta smecherie.
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google