Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca cauti numarul de telefon pe Goagal' o sa vezi ca a avut mai multe masini cu "aceleasi" specificatii sa zic asa (impecabil , samd) . Daca il suni o sa iti zic ca masina nu a suferit avarii.......de cand e la el ) . Succesuri (scuzati offtopic)

    Comment


    • Originally posted by 827sam View Post
      Ala nu e volan de 60.000 km, nici sa-l bati cu sapca uda!
      Interesant de vazut utilizatorul, vad ca a fost luata prin Piraeus Leasing.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • toate anunturile care le are, sunt masini cumparate de noi din tara
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Niki scuze de offtopic , dar poate fi volan de 60.000km . Sa il vezi pe al meu la 65.000 ce franjuri e

          Comment


          • Volanul are si nu prea relevanta. Al meu la 100.000 km e ca nou, fara husa. Important e daca se pot verifica reviziile la service ca sa-ti dai seama de km.

            Comment


            • @Nimeni: Stiu cum e la Logan, dar am idee si de Clio. Nu sunt la fel, ca si material.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Ca masina de weekend as vrea o din-asta http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • urat spate mai are masina asta. numai ford stie sa faca d-astea........mai au si ford Ka, tot o uratenie de masina...
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • mie imi place, asa clasic prefer la orice ora designul masinilor din anii '90 decat multe din 2012.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Ce parere aveti de asta?

                      Merita s-o iau, s-o dezinfectez, s-o aranjez si s-o bag la munca?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • La pret e super.......n-are nimik mai dai vreo 1000 ron si e ca noua.
                        Insa nu stiu cat iti convine o masina fara aer conditionat sau servo

                        Comment


                        • 1000 de ron ? glumesti ?
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Dar ce-a patit? A prins represaliile din Siria?
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Probabil a fost pe mana unor ciobani veniti din varful muntelui.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • De ce as glumi???
                                Bara fata nu trebe neaparat schimbata, usa dreapta reparata 200-250 ron, geam spate 100-150 ron, bara spate inlocuita +revopsit 400-500 ron, oglinda stanga 100-150 ron plus 2 aeratoare 50 ron.
                                Total 1100 ron dar daca le iau pe toate odata mai negociezi un bonus si ajungi la vreo 1000 ron

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google