Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai din cate stiu, mai ales cele din anii aia, nu prea au ac pe decapotabile. cred ca era extra ac-ul.
    ia vezi, astea au ? tot ce am gasit cabrio pe autovit
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by B997NDL; 6 February 2013, 12:45.

    Comment


    • http://cautare.mobile.ro/automobile-...ar&tabNumber=1 mie imi place asta + inca 300 timbru , la 6000 te alegi cu masina buna
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • da, dar dupa ce l-ai vazut pe asta nou, nu-ti mai vine sa dai banii pe ala.
        eu asa simt despre opel astra. ce diferenta intre H si asta nou...

        Comment


        • Ala nou AUTHENTIQUE 1,2 16V 75 CP e 10.200,00 € cu TVA + 800,00 € AC cu reglare manuala.

          Comment


          • deci 5000 diferenta , Asta ar fi perfect, garda la sol mare (ca sa pot merge pe unde merg cu loganu) , portbagaj mare ... Motorul, asta e... Macar nu consuma mult...
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • pai baietii, inclusiv eu, tocmai ce si-au "coborat" masinile, si tu vorbesti de inalta ?

              @.mr.K.
              dar parca e mai tentanta ca loganul la aceeasi bani.

              Comment


              • Eu o folosesc mult pe coclauri, am cabana intr-un loc greu accesibil, mai ales iarna. Dar cu Loganu nu am nici-o problema, si iarna asta, era zapada pana la bara fata, urcam dealurile fara probleme.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  .............

                  @.mr.K.
                  dar parca e mai tentanta ca loganul la aceeasi bani.
                  Arata bine, ce sa zic, doar ca nu-mi doresc un Clio, pe viitor.

                  Comment


                  • e mi-as dori multe pe viitor, dar mi-e teama ca mor cu ligheanul de gat la cum merg lucrurile.
                    desi imi voi atrage oprobiul public, mi-as dori asa ceva
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    sau astea
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • M-am uitat si eu pe multe bmwuri, NU gasesti in Germania masina cu atat de putini km la pretul ala, pe la 8,500 euro te atingi de ceva cu aproape 200 de mii la bord. Hai sa nu ne lasam mintit de samsarii pusi grav pe inselaciuni. Te mint cu atata nonsalanta si afiseaza niste masini de te doare capul. Duminica am fost in autovit sa vad ce mai e pe acolo, 95% din masinile alea sunt vai mama lor, ba lovite, ba manarite, ba tiganite, ba rupte-n cur si date cu silicon sa se vada stralucitoare. Repet, 95% i-as da afara de acolo fara niciun regret, mergi cum poti.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • A4 B8 e superb. Ideea e sa il cumperi cu specificatia de motor 2.0tdi care nu are probleme. Eu as alege un 1.8 benzina, mai degraba.

                        Comment


                        • @827sam
                          omul cu bmw-ul vad ca e primul proprietar, accepta orice test, vad ca are carte de service, 132 000km/3-4 ani si nu cred ca e umblat la kilometraj la kilometrii astia, plus ca nu vad sa scrie ca e adusa din germania.
                          se pot face teste in reprezentanta. nu-ti ia nimeni banii cu japca. acum sa n-o luam cu drobul de sare.
                          si ceva destul de important, nu e parcata in fata blocului sau in rahova. poate fi luata de la auto bavaria

                          Comment


                          • Dealerii de la noi din tara sunt niste curve virgine. Ei nu stiu, nu cunosc, baga mana in foc pentru o masina pe care ti-o revinde tie cu dublul pretului pe care ei il dau pe ea si cand, te trezesti acasa cu o masina terminata. Dealerul dupa parerea mea e samsar cu acte in regula si atat, nu pun deloc baza pe el. Singura metoda in care eu as mai lua sh ar fi sa cunosc masina sau sa fie maxima transparenta, altfel banuiesc pe oricine de orice.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Daca asta are 135k si nu a fost taxi eu ma fac popa...
                              Scaunul ala de la sofer e deformat deci arata ca cineva a stat muuuult pe el si cat mama masii sa stai pe scaun 135k... daca nu stai toata ziua nu se face asa... + starea de-a dreptul jalnica masinii : barele sparte cu vopsea sarita , faruri matuite , zgarieturi la interior... totusi daca e masina personala nu te lasa inima sa o tii asa....
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • Poate soferul era supraponderal )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google