Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate a fost scoala sau la vre-o firma de paza ...

    cu ce naiba e murdara in spate ca ori e funingine ori ulei ! merge pe carbuni sau pe pacura?
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



      Ceva fin!

      Comment


      • la aia se face efectiv vartej in rezervor. ce drq sa faci cu ea in romania ?!
        nici americanii nu-si mai prea permit acum.

        Comment


        • Sigur ca nu-si permit, doar e sub un dolar benzina acolo....si salarii de plangi! Voi chiar credeti tot ce vedeti la antena 3! :|

          Comment


          • Cunosc persoane care isi permit sa dea 200 de lei / suta de km, in Bucuresti, asa ca...
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Sigur ca nu-si permit, doar e sub un dolar benzina acolo....si salarii de plangi! Voi chiar credeti tot ce vedeti la antena 3! :|
              suntem offtopic, dar pot sa-ti soun ca am rude si prieteni in state, ;i chiar e groasa acul la ei. si n-o spune antena 3 (nici nu stiu ce e aia ) ci o spun si ei. vezi ce somaj au si cati oameni au ramas fara case. aveau sate de corturi. ce salarii crezi tu ca au aia ?! cat e chiria...etc ? sper ca nu vorbim din filme. wall street, avocati..etc
              @dark
              noi suntem atipici. la noi sunt destui care isi permit multe. ca la rusi.
              pentru ca la noi nu exista o economie adevarata si atunci criza nu se manifesta
              ca in tarile normale. nu ma refer la saraci care sunt in criza de 20 de ani si care reprezinta 60% din populatie

              on topic.
              mai bine asa ceva pentru praful din bucuresti
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by B997NDL; 8 February 2013, 22:58.

              Comment


              • Frumoasa dar scumpa :
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • Ndl, stiu ca e jale si pe acolo! Eu am pasit pe pamant nord-american, doar ca la vecinii lor din nord..sunt peste 200 de milioane de locuitori in state...e normal sa fie si zone mai sarace!

                  Misto volvo ala....

                  Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                  Comment


                  • arata cam rau scaunul soferului la 3900km, dar masina e super...
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • @ROY extrem de scumpa , la jumatate din pret iei un V50 din 2010 ... daca nu conteaza foarte mult designul ... in rest nu e nici-o diferenta ...

                      http://cautare.mobile.ro/automobile-...=1&tabNumber=1 ce bine arata asta, tzipla.
                      Last edited by kubala7; 9 February 2013, 13:28. Reason: Automerged Doublepost
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...173622209.html
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Parca n-are ceva ... nu stiu ce, dar ceva-i lipseste ca sa pot sa zic ca imi place sau ca e frumoasa ...
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • N-are iDrive
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Aia e pentru cei care mai au vreo 10 BMW-uri acasa. De banii aia, mai pun putin si cumperi unul nou + un poster cu ala vechi.
                              Dar...arata bine.

                              Comment


                              • Mama, ce bijuterie!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google