Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samy, daca nu-ti convine, uite ce poti face cu el:
    Attached Files
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • eu zic ca merita banii
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      si o varianta la sh-uri
      Problemele pentru Dacia incep din 2015. China este prima piata pe care germanii o vizeaza pentru lansarea masinii low-cost, care va fi comercializata la pretul de 7.000 de euro, in varianta full-option.

      Comment


      • http://www.autovit.ro/ford-focus-C27853085.html s-a dus astazi un amic sa o vada, nu stiu daca a luat-o sau nu inca

        da, nemtii tot lanseaza masini mai ieftine ca loganu din 2004 ) sunt lamurit cu ei.
        Last edited by kubala7; 13 February 2013, 20:46.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Leonul a aratat bine intotdeauna, mai e si varianta dopata....fain.
          Seaturile au mai avut probleme de fiabilitate conform zvonisticii, eu stiu 3 fara de probleme, un Leon cumparat de nou din 2008 un Altea XL 2009 tot nou cumparat si un Ibiza 2005 sh.

          Comment


          • si mie imi place mult leonul, si de ce sa dai atatia bani pe un vw cand asta face cam acelasi lucru.
            cel putin asta nou e si mai tare ca "look"

            Comment


            • La banii de Golf chelbos cumperi Leon aproape full. Leon nou arata de 3 ori mai bine decat Golf 7.

              Comment


              • asta o fi o alegere mai buna decat logan 2 ? dupa dotari si fiind din 2012, cred ca da.
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                suspensie reglabila ?!

                Comment


                • O alegere si mai buna, in opinia mea, decat cele doua la un loc, este asta:

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Km si mai putini, bani cam la fel, mult mai multa masina!
                  Last edited by PCH; 14 February 2013, 14:10.

                  Comment


                  • Misto Fordul!

                    Leon mi se pare ca are un interior demn de anii 2000. Oricat de frumos ar arata in exterior, interiorul lasa mult de dorit.
                    Si nu, nu se comporta ca un Golf, orice i-ai face.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Seatu ala nu mai are butoanele de la aer ca la aragaz ? de ala nu ziceti, ca e Seat, da loganu' nu are voie sa aiba butoanele ca la aragaz.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • M-am urcat in cora pentelimon intr-un seat leon, varianta ultracheala 1.2 tsi de 105 cai, pe nume copa. Vai mama pui de interior, e frumos finisat insa mic de zici ca esti in dacia veche. Loc in spate nu mai zic, esti compromis total daca soferul depaseste 1.80... as prefera loganul2 la bani mai putini si diesel ....
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Deci bordul de Leon e nasol. Nasol tare.

                          Bine ca ala de Logan 2 e ultra mega super.

                          Comment


                          • @mr.k nu te preface ca nu stii despre ce e vorba, era vorba despre leon-ul pus de NDL , dar ca de obicei, fiecare intelege ce vrea
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Kubala, nu cumva tu te referi la Logan 2? Nah, ti-am pus Leonul nou, sa fie comparatia corecta.
                              Iar la ala mai vechi, cu exceptia butoanelor, totul e simplist, functional, adica OK.
                              La ce pedale are Loganul si daca ne uitam la pedalele Leonului, incepem sa comparam Evul mediu cu zilele noastre.
                              Last edited by mr.K; 14 February 2013, 14:28.

                              Comment


                              • Nea K, leonul nou nu mai are nicio treaba cu cel vechi, mai ales la exterior, dar nici 13 mii nu mai costa.
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google