Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @PrietenCuTine: Nu cred ca ar trebui sa te ingrijoreze acel 0 din fata kilometrajului...asa e la Opel
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    La fel apare si la Astra H:
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Pana si la Astra J e tot cu 0 in fata:
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by alexgrasu; 15 May 2013, 09:15.
    sigpic

    Comment


    • Asa este! Asa apare la Opel, asa apare si la Ford si probabil la multe altele! Mie imi place Astra G!

      Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

      Comment


      • astra g e desenata de 20 de ani pe hartie, m-am saturat sa vad d-astea pe strazi mai des ca pe loganuri ...
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Pai daca e ok, normal ca e preferata de oameni! Fiabila, preturi mici la piese, tabla e beton, stabilitate! Sa vezi in Cluj cate sunt...si Opel in general, nu neaparat G! )) Astra H in schimb nu prea imi place...am inteles ca e mai slab ca G.

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • e uzata moral, la asta ma refeream, e la acelasi nivel cu loganul dar mai scumpa ...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              ...
              si mai "cu cai" decat aia nu ai ce sa gasesti la banii astia.
              ...
              La banii aia gasesti Subaru din aceiasi perioada.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Si Subaru ala e un fel de Aventador fata de GTI, sau cum?


                Subaru Impreza strict aceeasi perioada si in aceeasi bani cumperi una de 150 CP.

                Comment


                • Vorbeati de Subaru ?
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Intrebarea este daca merge un an de zile fara sa n-o bagi in service de cateva ori. Daca BMW-urile sunt alergate, tigaile astea cum sunt? Din garaj de doctor trecut de 50 de ani ?
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Pe principiul asta hai sa nu mai cumparam niciodata sh. Alergate pot fi toate ,mai cu seama Subaru ,BMW, Evo,Mustang,etc.Si o banala Vectra poate fi alergata de sa "dea pe nas". Vorbesc in cunostinta de cauza ..

                      Comment


                      • Originally posted by ROY View Post
                        Masina este Subaru Impreza WRX, modificata la Colina Motors Bucuresti.
                        GTI-ul e stock, de aia il prefer chestiilor "artizanale".

                        Si Subarul il prefer albastru cu jante aurii si neumblat la motor, turbina etc., cat mai stock.

                        Comment


                        • Era vorba de cu totul alt principiu, adica e mai masina GTI-ul ala, din toate pozitiile, chiar daca are cu 100 de cai mai putin. 300 de cai din 2500 cmc, inseamna motor dopat pana la stadiul de a-si vomita pistoanele si cum nimeni nu cumpara asa ceva ca sa-si duca copii la gradinita, cel putin statistic, e clara treaba.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • eu oricum am renuntat la sh, ca au scos asta accesibila. astept sa-mi intre banii pe card si ma duc dupa ea. oare tot de la pitesti se ridica, cum era cu dacia 1300 pe vremuri ? misto exprimare, "accesibila"...

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              hm... ce motor

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                eu oricum am renuntat la sh, ca au scos asta accesibila. astept sa-mi intre banii pe card si ma duc dupa ea. oare tot de la pitesti se ridica, cum era cu dacia 1300 pe vremuri ? misto exprimare, "accesibila"...
                                http://www.amsonline.ro/maserati-ghi...AMS+15.05.2013
                                O fi concurent direct cu Logan 2?

                                Ce bord!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google