Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NDL: Asa e, ala e cam scump. M-am grabit cand am postat
    Astea sunt un pic mai "dotate" si costa tot pe acolo:
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    @Nimeni: Ciudat...ma gandeam ca-i un pic mai fiabil decat Loganul
    Last edited by alexgrasu; 17 June 2013, 16:14.
    sigpic

    Comment


    • Cu cat credeti ca se vinde ( care este valoarea de piata ) a unui Logan PH2 1.4 mpi Ambiance ?

      10-2009, 2.700 km !! , are doar ABS si bari la culoare ( rosie ). In rest e cheala.

      Tinuta doar in garaj ! si folosita de cateva ori doar pe ruta Ploiesti - Tg Mures.

      Stiu ca pare imposibil dar asta e masina.

      Comment


      • Daca ia 3000 euro pe ea, e mare lucru
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Un 3500 de euro zic ca ar fi un pret corect , nu numarul de kilometri zic eu ca dicteaza pretul ci piata ... Cel mai bine zic eu , ar fi sa ceara 4000 de euro ca sa aibe de unde sa scada....

          Comment


          • Asta ma gandeam si eu.
            Mai bine o tine...dar ce face cu ea ?
            Are aproape 80 ani si nu mai poate sa conduca.
            E vorba de bunicul sotiei mele de la Ploiesti.
            A dat 6200 eur pe ea si a facut 3 drumuri la rude.

            L.E. nu cred ca ia 3500 pe ea. Ma gandeam sa o iau eu. Inca miroase a nou inauntru

            Comment


            • Pastreaz-o pentru tine in cazul asta , fiind bunicul sotiei poti sa ii dai si banii in rate . Eventual la fiecare sfarsit de saptamana mai du-te la el si scoate masina la plimbarica scurta (10-20km) sa isi mai "relaxeze" amortizoarele/bucsaraia de la atata stat.)

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Cred ca poate sa ia 3500, asta daca are noroc
                sigpic

                Comment


                • Eu am gasit oferta asta! Nu sunt interesat de oferta, dar masina arata extrem de frumos in opinia mea.. Culoare negru-mat, full option si niste jante frumoase! Si deoarece e break, poate fi aranjat si pentru concursuri audio(de genul CNCA-Campionatul National de Car Audio). Pe mine, sincer, m-a incantat total aspectul masinii. Daca ar corespunde si din punct de vedere mecanic/tehnic, si daca as avea in jur de 8000 euro, nu m-ar interesa ca am Loganul MCV)l-as pastra), si l-as cumpara in secunda doi!
                  Oricum Passat-ul e visul meu, dar din lipsa de fonduri, ma rezum la ce pot, si la ce imi ofera un raport calitate/pret cat de cat ok, la banii pe care ii dau pe ea!
                  Link: http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C27013263.html

                  Enjoy it!
                  Toate lucrurile bune dureaza putin!
                  http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

                  Comment


                  • Unde scrie ce motor are? Daca e gunoiul de 2.0 se strica stând.

                    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                    Comment


                    • Unde scrie ce motor are? Daca e gunoiul de 2.0 se strica stând.
                      Aici .
                      Motor:
                      1968 cm³ (Putere 140 CP / 103 kW)

                      Comment


                      • Deci e clar! ))

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • Fiind din 2006 e foarte posibil sa fie BKP, adica fix d-ala cu probleme grave...
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • cam uzat scaunul si volanul pentru 168.ooo km ... in schimb, culoarea e superba
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Nu stiu cat de uzata este pentru 160.000 km.. Eu stiu un Cielo(e al unei persoane din familia mea, a cumparat-o de noua) care are doar 60.000 km si volanul si scaunul sunt mult mai uzate decat la Passat-ul asta. Dar a facut doar drumuri scurte prin Bucuresti si sa te tot urci si sa cobori duce la un anumit grad de uzura.. Plus ca depinde si de stilul de condus.. Daca masina ar merge impecabil m-as gandi sa o cumpar! Imi puteti da mai multe detalii despre problemele seriei/modelului BKP?(pentru cultura mea generala. nu stiu nimic despre asta) Multumesc!
                              Toate lucrurile bune dureaza putin!
                              http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

                              Comment


                              • eh, totusi sa nu comparam la calitatea materialelor Passatu cu Cielo, ca si de pe loganurile cu piele pe volan s-a dus pielea dupa cateva mii de km... Mai bine iei un B5 intretinut de 1,9... dai un ban, da' stii o treaba.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google