Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acelasi motor de 1.4 hdi l-am avut eu pe pejo 206. consuma extrem de putin , dar e extrem de scump la intretinere. un filtru de motorina era 200ron cel mai ieftin , un kit de accesorii 700ron , si o fulie motor cu insertie de cauciuc 1200 ron parca. si suspensia era cu probleme...

    de c5 nu stiu nimic. imi place cum arata totusi . alb de spania ? majoritatea is taxi albe acolo. parca am vazut skoda superb alba de spania in banii astia.

    poftim : http://www.autovit.ro/skoda-superb-C30425880.html si mai sunt zeci ...
    Last edited by Costi-bc; 5 September 2013, 20:34.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • N-au probleme Citroenurile, drept dovada ca sunt multe firme ce cumpara cu sutele.
      Cum spunea si Costi: sunt bune, dar cam scumpe la intretinere. Acum, si ieftin si fiabil nu exista.

      Comment



      • deci el stia ca e teapa, dar nu se astepta sa fie ceva de genul Vlad Tepes

        Comment


        • ..........informatiile apar doar daca masina a fost reparata in service-uri autorizate.
          1. Nu se precizeaza cum a aflat kilometrajul real, scrie ca ... in service. Masina tepuita cu revizii in service autorizate, mai rar.

          2. Stia/banuia ca e teapa dar n-a incercat macar sa ajunga la un service, unde e posibil sa fi aflat cate ceva.
          O masina cu 600k la bord arata mult mai uzata decat una cu 100-200k.

          Asta e reportaj finantat de vreun producator auto autohton, pentru a descuraja achizitiile de sh-uri.
          Last edited by mr.K; 9 September 2013, 09:29.

          Comment


          • ok, stiu ca protv are mai multe articole din astea preplatite dar e un caz real.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post



              Asta e reportaj finantat de vreun producator auto autohton, pentru a descuraja achizitiile de sh-uri.
              Nu e nici un producator autohton. E mana lui Tiriac.

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • care zice ca e bine sa iei numai masini cu istoric cunoscut de la tiriac auto rulate, chiar de sunt sterse, rupte si distruse de parca au fost conduse de melteni, ce-i drept erau directori, meltenii ...
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Tiriac Auto - un fel de voyo al masinilor rulate dar la un pret mai mare.

                  Comment


                  • Cele mai varza sh-uri le-am văzut la Tiriac in parcurile auto!

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • Mi se pare mie sau aceeasi masina apare intr-un anunt cu 32000 si in altul cu 48000 km?

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Numarul 0723671112 apare cu mai multe anunturi...

                      "primul proprietar sunt eu, adica un domn care a avut-o din 2007 si mi-a vandut-o mie" )

                      Comment


                      • Iti poti alege cati nr. de km vrei sa apara in bord. Trebuie doar sa-i spui vanzatorului

                        Comment


                        • De acest MEGANE ce parere aveti?

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Interesant megane-ul dupa stickere as spune ca e masina unei femei desi are niste jante impecabile si nu vad zagarieturi. Stickerele nu par sa mascheze nimic nu sunt puse de-...

                            Comment


                            • Pentru inca 1000 iei megane 3
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Nu e aceeasi masina kissfm! ai sa vezi ca una are niste protectii negre la usi...si cealalta nu are...nu cred sa le fi scos...si sa joace la 2 mese!
                                Cat despre megane eu m-as feri de masini conduse de femei! pur si simplu nenorocesc masinile si cu atat mai mult e nenorocita in B unde haosul in trafic e la mama lui!
                                Last edited by jonnie007; 14 September 2013, 22:02.
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google