Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai am rabdare! dar a6 in nici un caz!
    Keep walking...

    Comment


    • Ce discuti? Ia incearca un 2008/2007 - E90 - 163 cp....sau 136 cp daca vrei 318.

      Pai 318/320 are 7 facultati peste caricatura aia de exedo.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by jonnie007 View Post
        pai am rabdare! dar a6 in nici un caz!


        Nu inteleg ce e greu sa pui cativa parametri la filtru, si-ti dezvaluie tot...
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Dark, masinile alea de la 300.000 km in bord! fii sigur de asta! 90% din ce e adus din D, B, NL e manarit! un audi din 2008-2009 care are 160.000 km REALI e in jur de 14-15.000 euro lejer!
          Keep walking...

          Comment


          • Nu are logica ce spui. De ce as vinde mai ieftin o masina, doar ca sa atrag suspiciuni ?! In al doilea rand, crezi ca Seat-urile astea sunt toate cu km reali? Tot ce e pe Autovit, peste 80% sunt manarite, TOATE, indiferent de marca! In al treilea rand, prefer sa risc cu o masina premium din 2007-2008 la aceeasi bani cu un Seat, chiar si cu 300.000km+ !
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Chiar ca, un sfat bun ar fi asa.
              Daca va bate gandul sa va luati de pe autovit, ideea e sa-i spui aluia: "bah", m-am plictisit de cand caut, spune omeneste cati km, unde a fost atinsa daca este cazul, ce ulei ai bagat in ea....etc, ca sa stiu si eu ce sa-i fac in continuare.

              Daca masina e ok, da-i bataie.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Evident ca Seat nu face rabat de la manareala! eu as zice ca procentul e mai aproape de 90% decat de 80%! Ideea e ca nu ai sa vezi audi a6 sau a4 din 2007-2008 cu 170.000 km, ci de la 300.000 in sus...cu atat mai mult un a6! in general ce e ieftin e si prost...cu anumite exceptii...ca nu sunt chiar toti hoti! gandeste-te ca ala ce isi vinde a6-le din 2007 cu 8-9000 de eur o vinde ca masina a sarit de 500.000 km de mult timp si cere bani frumosi ca sa mai duca!
                Keep walking...

                Comment


                • Masinile care sunt ieftine, sunt cu motoare mari, peste 2.2l si nu au intaietate datorita impozitului. De asemenea, motorizarile mari pe benzina, nu se cauta mai deloc. Repet, daca e sa merg pe factorul psihologic, iau o cataracta de masina, o polishez, o spal, o imparfumez si o vand cu 1000 de euro peste cat se cere in mod normal, sa nu intre lumea la banuieli.
                  Cu rabdare poti sa gasesti masina buna SH, daca stii ce sa cauti si cum sa cauti.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Cum e masina intecatului, din 2006, ce merita cu varf si indesat!
                    Cat cereai pe ea? Ca acum vad ca nu mai o ai la vanzare.

                    Comment


                    • Iaca am mai gasit un Megane de data asta rosu si cu plafon panoramic

                      Adauga anunturi online si in Anuntul Telefonic - primul ziar de mica si mare publicitate din Bucuresti. Cauta printre anunturi imobiliare reale, locuri de munca valabile, oferte de prestari servicii, autoturisme noi si second hand. Pur si simplu cumpara si vinde orice pe anuntul.ro


                      As baga mana in foc ca nu are taxa platita. Daca nu o fi fost dauna totala, la pretul asta e parfum.

                      Comment


                      • Eu zic sa stai potolit cu Megan la mana a doua
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Asa de proaste sunt? Mi-au mai zis 2 persoane treaba asta, dintre care o femeie - care m-a sfatuit sa caut mai bine o ibiza

                          Comment


                          • Sunt masini gandite sa mergi in service cu ele, pentru orice rahat, iar materialele nu-s chiar cele mai bune...
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Km manariti, dar cu vinul sau cheia masinii la dealer poti verifica istoricul de service. Si ala nu-l manareste nimeni. Asa aflii si km si cum a fost intretinuta.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Bineinteles! Culmea e ca destui potentiali clienti nu cunosc aspectul asta.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google