Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce spuneati de imagine ?
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by Allyn_y View Post
      Iar pt altii conteaza designul si in speta imaginea iar aceia nu aleg masini germane ..respectiv golf ?! totusi
      Tu crezi ca daca iti cumperi un "caricior" de butelii cu rombul pe bot, ai imagine? Ai imaginea unui necunoscator si tepuit din domeniul auto! Reno si masinile...

      Drogas, dupa mine Ford Mustang generatia 67-68 este cea mai frumoasa masina ever!
      Last edited by PCH; 11 December 2013, 18:26.

      Comment


      • Laguna 3 e masina care o sa tina pe viata. Poate sa imi spuna oricine orice. Stiu ca stiu mai bine decat el
        oricum ar fi singura masina pe care as da banii. sau un megane III produs in spania.
        Masinile astea miros altfel.

        Comment


        • Cati bani ai da tu pe "masinile" astea? Ma refer la megane si laguna...

          Comment


          • Originally posted by skd_ozenel View Post
            Laguna 3 e masina care o sa tina pe viata.
            daca nu traiesti mult ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by skd_ozenel View Post
              Laguna 3 e masina care o sa tina pe viata. Poate sa imi spuna oricine orice. Stiu ca stiu mai bine decat el
              oricum ar fi singura masina pe care as da banii. sau un megane III produs in spania.
              Masinile astea miros altfel.
              Probabil daca vei pune mana pe un Mercedes de aceeasi varsta cu Laguna si aceeasi motorizare,o sa uiti ce ai scris anterior!
              Nu este nici un exemplar 500K in Romania,dar probabil oricine ar dori asa ceva in batatura.Personal as renunta rapid la orice rabla in favoarea rablei astea din '34.Dar trebuie sa strang intre 5-10 milioane de dolari,cam cat 20-30 de Mustang-uri...
              Attached Files
              Last edited by Rac; 11 December 2013, 20:35.

              Comment


              • Dacia 1100 , 1300 nu va mai place... Deja o dam in offtopic...

                Comment


                • Eee cum sa nu.Unchiul meu a avut o Dacie 1310 din 1984 cu 127 km rulati si a vandut-o ca un bou anul acesta cu 10000 ron.Nici n-am stiut...............

                  Comment


                  • http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C31563423.html ce ma distreaza astia cu anunturile lor la care specifica : Pentru cunoscatori !!!
                    Cunoscatorii dau 5000 de euro pe aia )
                    Samsari obositi
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Dupa telefon are prea putine masini sa fie samsar . Este frumoasa masina , prea bun ca sa fie light . Mai ales motorul , ala e cireasa de pe tort... Daca il verifici dupa serie poate afli sau nu surprize.
                      Ca si idee am un amic care si-a luat "tzeapa" cu un 1.6 16v obosit la 5000 de euro cu toate cele (masina , taxa/timbrul de mediu + revizie si ce a mai schimbat la ea ) si saracacioasa in ce priveste dotarile , tot golf 4...

                      Comment


                      • Mai are ceva Infinity la 8000 de euro
                        Parerea mea e ca nu merita mai mult de 3000-3500 de euro un golf 4, poate sa fie motorizarea lu' peste si sa fie "extra full"
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • De ceva timp am tot facut teste comparatie x5 vs Ml.
                          X5 este peste Ml, chiar si la confort
                          O masina foarte buna.

                          Comment


                          • Originally posted by Rac View Post
                            Eee cum sa nu.Unchiul meu a avut o Dacie 1310 din 1984 cu 127 km rulati si a vandut-o ca un bou anul acesta cu 10000 ron.Nici n-am stiut...............
                            poate 1000 ron

                            Comment


                            • Originally posted by kubala7 View Post
                              Mai are ceva Infinity la 8000 de euro
                              Parerea mea e ca nu merita mai mult de 3000-3500 de euro un golf 4, poate sa fie motorizarea lu' peste si sa fie "extra full"
                              Am un prieten care si-a luat anul trecut golf 4 1.6 16v.
                              Jante aliaj,clima,4 geamuri electrice,magazie...a dat cam 3800 euro.
                              A mai bagat cel putin 1200 euro in sonde lambda ( cred ca am scris corect ) pompa benzina,bujii,probleme cu evacuarea... Prea problematica.
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment


                              • asa sunt majoritatea astea vechi. deja la astea vechi nu prea mai merita sa iei piese noi, te carpesti cu ea din dezmembrari ca dai faliment daca dai de vreuna care sa ai ghinion sa pice ca naiba si iti mai pui si ambitia sa bagi piese noi...
                                dar asta e pretul pe care il platesti pt ca ai vrut masina mai veche dar care iti ofera dotari, confort, calitate mai mari decat ai fi avut la o masina pe care o luai tot la banii aia dar mai noua.
                                avantaje si dezavantaje plus ca am si destule exemple (chiar personale) in care o masina veche de 10-15 ani poti avea norocul sa te surprinda si sa nu ceara bani mai deloc. dar nu tre sa te bazezi pe asta, cand iei o masina veche din start trebuie sa fi pregatit cu bani pe dreapta in eventualitatea in care va pica. poate sa pice orice oricum... daca iti permiti intretinerea e f ok si cu o masina mai veche pt ca iti ofera si ceva avantaje (va fi mai dotata, mai calitativa decat una mai noua la aceeasi bani etc etc)

                                nu exista alegerea perfecta e important ca fiecare sa isi aleaga masina care ii satisface cel mai mult nevoile. asta apropos de discutiile golf5 gti vs laguna.
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google