Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu as lua-o sa-mi fac un culcus la caine in ea, iar aia 10k i-as folosi sa-mi cumpar Logan 2, sa am si adapost la pisici, care poti iesi in voie din masina, chiar de e incuiata.

    Comment


    • Merge pentru o piti bucuresteanca care nu are bani de X6
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by andreyi View Post
        Cam vreau sa exclud dieselurile, mai toti cunoscutii au avut probleme cu dieselurile(symbol 1.5dci, logan 1.5dci, opel astra 1.7cdti).
        Deci sa inteleg ca nu prea am ce sa iau la banii astia, si sa-i pun la CEC?
        desi 2.0 hdi 90cai e fara probleme , nu ca cele de mai sus , mai propun ceva :
        http://www.autovit.ro/fiat-punto-C32323637.html nu neaparat asta , dar ceva asemanator.

        ps: pejou ala benzina cu gpl are cutie automata , deci e un risc ...
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Pai exact din categoria asta caut, mersi. Singurul minus e anul de fabricatie, ziceam macar un 2003-2004 sa fie, dar chiar si-asa e de luat in seama.

          Si pana la urma, merita, sa zicem acest Fiat in detrimentul unui Matiz 2008 la aceeasi bani? Si nu ma refer neaparat la confort, tinuta de drum, siguranta, ci si la cheltuieli ulterioare de intretinere, consum, fiabilitate(cand are deja 13 ani), rugina si altele.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Taxa platita (cica) si an ceva mai bunisor.
          Last edited by andreyi; 15 March 2014, 09:10. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cu cate Matizuri ai mers? Neaparat fa cumva si da o tura de oras cu unul, ca sa te convingi ce cutie sinistra a anilor 90 vrei sa-ti cumperi. Ti-am mai spus o data, comparand un Opel corsa sau un Fiat punto vs Matiz,, e ca si cum ai vrea sa-ti iei Dacia 1310 in detrimentului Loganului.
            A, si Corsa e mai ok decat Punto, am mers cu amandoua, Corsa e mai spatios, materiale mai bune la interior, tinuta de drum mai buna, per total e o masina mai buna si mai solida decat Punto.

            Comment


            • Fiesta nu găsești in banii aia?

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • Au ramas in schema Punto, Fiesta, Corsa si Matiz(dar vreau minim 2004).

                De fapt, nu. Din seria asta, merita ceva?
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by andreyi; 15 March 2014, 13:44. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Mie imi pare usor ieftin, daca tinem cont de faptul ca este prim proprietar, masina luata de noua din reprezentanta
                  Posibil sa fii fost lovit pe dreapta..

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    liber la dat cu parerea!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • asta a fost o masina ridicata in slavi la top gear, dar cred ca motorizarea diesel.
                      daca mai tineti minte, cand a trecut prin foc cu inghetata in mana ca sa verifice AC-ul, si cand au pus un elicopter sa aterizeze pe ea. poate chiar e foarte buna. nu m-ar mira.

                      Jeremy subjects the Skoda Yeti to a remarkable road test involving a tattooist, fire, and a helicopter which just so happened to be circling the Top Gear tra...


                      Ведущий TopGear Джереми Кларксон утверждает, что каждая деталь Yeti лучше, чем у любой другой машины на рынке. Доказать это он готов, конечно, необычным спос...

                      Comment


                      • Pentru Andreyi: de ce nu incerci cu twingo? Ai sa fii placut surprins, este exceptia de la Renault.

                        Comment


                        • @B997NDL O fi ea buna dar probabil l-a disperat TSI-ul si vrea sa scape de ea, motoarele TSI au probleme destul de mari si dese, ca drept dovada cei de la VW au renuntat la distributia pe lant, deci cine vrea TSI sa il verifice bine.

                          Comment


                          • Pana la urma ce motoare sunt de luat de la "marele concern", VAG?!

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                            Comment


                            • Benzinar-1.6 aspirat, gurmand si lent dar fiabil , diesel- 1.9 tdi care nu se mai fabrica .

                              Comment


                              • Si 3.8-ul de pe 911.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google