Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sifredi View Post


    Sa dau Loganu' la schimb pe asta, ce ziceti? Arata bine, intretinut.
    daca era pe rosu merita, dar asa...
    sau macar pe galben sa poti face taxi cu el.

    Originally posted by PCH View Post
    Fuge cine isi cumpăra paine pe caiet. Aia nu e mașină pentru oricine.

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
    ma lasi cu textele astea de cocalar ?!
    adica daca nu esti dispus sa ai un consum de 20-25 litri/100 km inseamna ca iei painea pe caiet ?! de unde vii tu ?!
    Last edited by B997NDL; 28 March 2014, 16:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Daca nu ai capacitatea intelectuală sa citești printre rĂ¢nduri, nu este problema mea. Cocalarule.

      20-25...da ce dreacu e aia, Airbus?

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • Originally posted by kubala7 View Post
        ROY la banii aia, eu unul as prefera asta http://www.autovit.ro/mitsubishi-lancer-C32328503.html
        Chiar, a fost cineva cu asa ceva ? Cum e ?
        Nu comparam 2.0l 150 cp - tractiune integrala cu Lancerul de domnisoare batrane de 1,6l .....

        @NDL, vezi de dci-ul tau sa nu sara de 8 l urban .... Ai avut vreodata emotiii la vreun volan ??

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Daca nu ai capacitatea intelectuală sa citești printre rĂ¢nduri, nu este problema mea. Cocalarule.

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          vezi ca eu nu te-am facut cocalar. am spus doar ca textele sunt caracteristice. sa nu facem vreun flame.

          @Roy
          emotii in ce sens ? sa nu fii sigur ca supravietuiesti ?!
          am avut cu 320d-ul lui fratemiu cand i-am dat in gura pe dealul negru.
          prefer mai putine emotii in trafic. cu srt-ul ala ai emotii pe pista, nu in trafic, unde ar putea fi ultimele.
          Last edited by B997NDL; 28 March 2014, 17:59.

          Comment


          • Hahaha...pai nici eu.

            Nu compara 163 hp de pe motorina cu 250-300 benzina.

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Daca nu ai capacitatea intelectuală sa citești printre rĂ¢nduri, nu este problema mea. Cocalarule.

              20-25...da ce dreacu e aia, Airbus?

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              ce mare scofala ?eu aveam papuc 1,6 carburator dublucorp si manaca 13-14 l ,fara numar si aveam doar 70 magari .
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Mama ce comparatie

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Nu compara 163 hp de pe motorina cu 250-300 benzina.
                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  are 177 cp. e din 2007.
                  da... nu e buna comparatia cu papucul, ca srt-ul ala e "blue motion".

                  Comment


                  • Are motorul N47?

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      daca era pe rosu merita, dar asa...
                      sau macar pe galben sa poti face taxi cu el.
                      Pai e buna si asa pe alb, ca ma fac instructor si o bag la scoala! Sau ii pun un plug si ma duc la arat! Merge si pe alb, mai ales vara, pe camp... imi si imaginez. Like a boss!

                      Originally posted by margelatu View Post
                      ce mare scofala ?eu aveam papuc 1,6 carburator dublucorp si manaca 13-14 l ,fara numar si aveam doar 70 magari .
                      Uat dă faak?
                      Last edited by Sifredi; 28 March 2014, 22:24.

                      Comment


                      • am un prieten bun, taximetrist si tocmai m-a sunat ca a facut rost (imprumut ) de niste bani si e disperat sa gaseasca un logan, el avand o solenza.
                        altfel nu ia agreerea si isi poate pierde licenta. ar putea gasi ceva pe la 2500-2700 cu ac ? ati vazut ceva prin site-urile de anunturi sau stiti pe cineva care vinde ?
                        m-a rugat pe mine sa-i mai caut, dar nu prea am fler la jafuri. ma ajutati, v[ rog ?

                        Comment


                        • Trebuie sa fie de maxim 5 ani? Cam greu gaseste una in banii astia , doar 2 imperecheate poate...

                          http://www.autovit.ro/dacia-logan-C31012413.html

                          Ceva de genul asteia , cu 3 nuante de alb pe ea si fara taxa...

                          Ca o paranteza, demult odata era o cunostinta care avea un passat aproape nou si ii vine o idee geniala sa-l vanda si sa cumpere 3 loganuri diesel sh sa le bage pe taxi. Desigur pe unul sa lucreze el si 2 la soferi.
                          Primului i-a cedat pompa si injectoarele in 2 saptamani si nu mai avea bani de reparatii respectivul ( imprumutase ceva ca sa le folieze, ceasuri , statii).
                          Al2 lea s-a urcat soferul pe un stalp cu tot cu masina. Casco canci. Macar a luat injectia de pe el si a pus-o pe primul.
                          In mai putin de 2 ani nu mai avea nici o masina pe strada , lucra la rata...
                          Si tot asa... cu niste masini daramate nu faci bani, mai mult pierzi.
                          Last edited by Costi-bc; 29 March 2014, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • La taxi combinatia castigatoare e 1.2-1.4 +GPL. Nu am zis de 1.6mpi si 1.6 16v pentru ca nu vad de ce ti-ar trebuii putere si consum in plus pentru un taxi. DCI-ul il ia dracu imediat pe taxi, cate "locomotive galbene" am vazut prin oras, cred ca n-am fire de par in cap, mersul prin aglomeratie eventual subturat, timpul mare de rulaj la relantiu, toate acestea ii pun cruce dieselului, pe cand la benzinar cu o intretinere minima, ai sanse sa curga tablele de pe masina si motorul tot o sa mearga bine.

                            Comment


                            • nu trebuie de maxim 5 ani. am inteles ca legea spune sa fie mai noua decat cea pe care o schimbi. da, un 1,4 gpl. nu stiu cat de fiabile or fi cele 1,2, dar merg si alea.

                              Comment


                              • Ce ziceti dintre astea doua:
                                - http://mercador.ro/oferta/skoda-fabi...tml#58908b5a6a
                                - http://mercador.ro/oferta/ford-focus...tml#9c1e95f7e0

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google