Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta cam asa este. cred ca multi si-ar fi luat altceva, dar au ramas blocati cu loganurile. inclusiv eu, ca am inteles ca in 2009 nu se platea taxa.

    Comment


    • Cred ca ai beneficiat de o scutire de cateva sute de lei, iar acum trebuie sa plateasca ala ce ti-o cumpara cateva sute de euro, timbrul.

      Comment


      • Haudi ala miroase a putred! nu gasesti pe afara unu` cu anii si km aia sub 15.000 eur! cu loganu` nu se compara nici la ultimu` "surub"...insa s-ar putea sa ceara bani grei in timp scurt!
        Keep walking...

        Comment


        • Pai Loganu mirosea a putred de nou, m-au chemat la ceruire de ziceai ca am cumparat masina de carton.

          Comment


          • Nici exeo alea` nu`s rele deloc...insa implica riscuri majore in caz ca o iei din Ro adusa de nu stiu cine! 95% sunt aranjate!
            Keep walking...

            Comment


            • Toate Loganurile sh care se vand sunt parfum.

              Comment


              • dar nici tepele nu se compara intre ele, la un logan ce poate sa pice ca sa te ingroape ? la exeo ala daca e sa-ti cada cutia de viteze te costa cat un logan sh de 2000 euro
                spor la schimbat turbine, injectoare, egr si pompe de inalta

                Nu cumva pe tine a inceput sa te enerveze grav loganul pentru ca MERGE ?
                Last edited by 827sam; 27 May 2014, 16:17.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • teapa o iei daca-l cumperi din tara adus de nu stiu ce terchea berchea care aduce epave si le da` de bune! daca te duci personal si iei de afara...e alta poveste!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by 827sam View Post

                    Mai citeste o data ce am scris eu
                    Daca are mai mult de 30-40 mii km si 2-3 ani deja masina aia nu prea mai are cum sa concureze cu una noua din punct de vedere al intretinerii, fiabilitatii,
                    Te contrazic. Am schimbat Loganul luat de nou cu o masina care avea 3,5 ani si 40.600 km. Sunt fix in situația asta si consider nu doar "ca concurează", ba si merită de 12 ori. Ori am avut eu noroc....cine stie

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • Pai tu ce contrazici nea PCH, ca spui acelasi lucru pe care-l spune Samy

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        teapa o iei daca-l cumperi din tara adus de nu stiu ce terchea berchea care aduce epave si le da` de bune! daca te duci personal si iei de afara...e alta poveste!
                        Sa nu crezi cumva ca drumul si benzina si nr de zoll sunt gratis.
                        Mie mi-a spus cineva care se ocupa cu masini sa-mi aduca masina din DE pana in tara (Oradea) ma costa vreo 700 de euro peste pretul masinii in conditiile in care el cauta 2 masini si daca nu-i convine nici una dintre ele isi aduce el altceva deci nu mai pierde timpul prin hoteluri cu lap-top-ul in fata.

                        Comment


                        • si in cei 700 de eur ce cheltuieli se regasesc?! ca vreo 300 maxim e carburantu`(vreo 4 plinuri jumate` de sunca...ca drum dus-intors)
                          ideea e ca vezi exact ce cumperi si sansele sa fii intepat scad considerabil! cu toata ca in zilele noastre o importanta parte sunt masluite deja acolo! au si ei samsarii lor!

                          preturile de pe autovit cu masini aduse, sunt sensibil mai mici decat aceleasi masini pe site-uri de net consacrate(autoscout, mobile. etc). deci e clara treaba!
                          Last edited by jonnie007; 27 May 2014, 20:01.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • 300-400 euro benzina (depinde de unde in de) plus 100 benzina plus 100 mancare ca nu mergi si nici nu vii fara mancare (cumparata de obicei prin benzinarii unde un amarat de sandwich e minim 2.5 euro) plus minim o noapte la hotel 30-50 euro ca nu poti veni ca bezmeticu 3000-4000 de km indopat cu red-bull plus timpul si nervii mei care sunt PRICE-LESS.
                            Plus ca daca ai ochit 2 masini una poate fie deja data si cealalta sa nu-ti convina ceva la ea si atunci poti sta si cauta masini de prin hoteluri cu 30 euro pe noapte chiar si 2 saptamani.
                            Acum aduna toate.
                            Vezi ce-ti da
                            Asa cum ti-am spus timpul si nervii mei sunt PRICE-LESS

                            Comment


                            • Merge bine afacearea cu masini din Germania.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Nu stiu cum face nenea asta, dar toate mi se par impecabile din punct de vedere estetic.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Cine stie poate le-o fi luat la ceva licitatie pe toate "la pachet pt akasa"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google