Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ok pentru naveta. Chiar si pentru oras e suficient. 105 cai are , dar is acolo... , rar cand simti lipsa altora mai multi. Desigur , daca nu te grabesti.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Originally posted by einstein1984 View Post
      Aduse de noi? Sau sub 6 luni de rulaj?
      loganuri din germania aduse in romania si puse in vanzare

      Originally posted by jonnie007 View Post
      http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C33729834.html
      din serialul "prea frumos ca sa fie adevarat"
      ti s-o parea prea ieftina ?!
      Last edited by B997NDL; 4 July 2014, 00:05. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Si nu e ndl-ule? Pe loganul tau de 5 ani vrei juma de pretul de nou. A iesit de mult din garantie...
        Aia e de 2 ani , cu garantie si e tot jumatate din pretul de nou.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • cred ca e cu garantie de 2 ani! daca avea garantie... spunea samsaroaica in anunt!
          Ba`... ieftina nu e...dar e gadilata la kilometrii si aranjata la dunga...eventual trantita! Ce s-ar afla cu seria de sasiu la reprezentanta?
          de noua cred ca a sarit de 25k euro...


          una cu pret corect! e complicat de facut acte la o masina in Belgia? ...in caz ca stie cineva.
          Last edited by jonnie007; 4 July 2014, 00:40.
          Keep walking...

          Comment


          • Nu. Ca in germania. Radiere pe loc , asigurare si numere o luna cam 150_200 euro ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • doar ca e usor riscant...trebuie bunghite minim 5 masini! ...daca te duci axat pe una...si o vinde ala...e jale!
              Keep walking...

              Comment


              • Cred ca abia aceasta are km reali..

                Comment


                • Exact nea Vali.
                  Doar ca ala nu stiu cand o va vinde

                  Comment


                  • Ca si curiozitate, daca ati observat, cam toate pozele masinilor sunt facute in curte, casa noua, gard frumos, porti frumoase...adica tre' sa castige si samsaru' ceva, sa manance si gura lui ceva, voi vreti masini mai ieftine, cu km mai putini decat alea din Germania?

                    Comment


                    • Nea K asta e rezultatul cererii!!!
                      Cumparatorul vrea o masina ieftina, buna si frumoasa. Nu vrea sa munceasca mai mult, implicit sa castige mai mult. El vrea sa fie "descurcaret" si sa o gaseasca ieftina.
                      Plus ca e asa prost incat nu stie ca poate face un contract in care sa stipuleze toate atributele ce au condus la achizitionarea ei: lipsa de accident, km putini, fara probleme, etc.
                      Daca se stipuleaza asta in contract, sa vezi cum dispar samsarii.
                      Insa, dupa cerere si oferta. Asta a fost de cand lumea!

                      Uite aici ceva misto:
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Frumos,nimic de zis.Da la mine acilea la tara...Se strica ligheanul si asta nu?Personal mi-ar fi mila de o asa masina sa o bag prin grotele romanesti.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • Originally posted by Cezar View Post
                          Imi place descrierea anuntului
                          sigpic

                          Comment


                          • De aceea l-am si pus... Incredibil...

                            Comment


                            • Din pacate 70% din locuitori asa gandesc. Care mai de care cauta numai nike, bmw, mercedes si cum sa le scoata balele din gura gagicilor .
                              Nu stiu cat de prost e ala care a scris anuntul, eu cred ca vrea s-o dea repede chiar si vreunui papagal, convingandu-l ca porsche nu-i bmw
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                Imi place asta:
                                Tinuta doar in garaj , cumparata de noua in Ro , taxa timbru achitata,
                                Masina asta a fost parcata la bulevard, unde sta maicamea, aproape un an de zile, era praful de 2 degete pe ea, se mai subtia cat ploua. Iar asta, samsarul de Braila, macaie de garaj. De unde dracu stie el unde a stat masina, asa i-a zis proprietarul care , din cine stie ce motive, aproape o abandonase si acum a vandut-o ca e in gaura financiara?
                                Iti dai seama ca asta de avut Porshu' statea la bloc, daca a luat-o de noua a platit pe ea aproape cat costa un apartament cu 3 camera in zona aia, in 2008.

                                SUCCES LA FETE!
                                Last edited by mr.K; 4 July 2014, 10:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google