Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...=EXPORT&noec=1 Asa ieftin ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • nu e ieftin deloc...chiar usor scumpa! e masina de 9 ani totusi.
      Keep walking...

      Comment


      • E mai ok la 4000 un Logan de 5 ani... nu ?
        Asta chiar nu e scumpa deloc, nu stiu de ce ti se pare scumpa... la 4500-5000 inca se vand Passaturile alea model anterior. Totusi masina de noua a valorat peste 20.000. Nu ca Loganu 7000.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by kubala7 View Post
          Il trage in jos motorizarea sensibila, cred ca s-a si renuntat la 1.6 FSI.
          Erau si la noi de exemplu Golf-uri de vanzare cu 1.6 FSI, mai ieftine decat cele 1.6 aspirate.

          Comment


          • Originally posted by kubala7 View Post
            E mai ok la 4000 un Logan de 5 ani... nu ?
            Asta chiar nu e scumpa deloc, nu stiu de ce ti se pare scumpa... la 4500-5000 inca se vand Passaturile alea model anterior. Totusi masina de noua a valorat peste 20.000. Nu ca Loganu 7000.
            modelul anterior asteia, e pe la 1500-2500 de cabanosi. deci passatu prezentat de tine nu face mai mult de 4000-4500

            sigur ca nu e mai ok un logan de 5 ani, asa la prima vedere...insa la un studiu mai atent...s-ar putea sa fie! la 5-6000 gasesti ceva mai rasarit decat passatu ala.
            Last edited by jonnie007; 9 August 2014, 12:48.
            Keep walking...

            Comment


            • de unde ai scos-o cu 1500-2500 ? am un prieten care cauta de o gramada de timp si a luat una la 3000 care cred ca e de cand lumea ca model la 2500 nu gasesti vreun passat decent.

              Comment


              • unde ? in germania ?! cat te costa adusul si cat e taxa de timbru ?! iesi la 4000 cu ea.

                Comment


                • iesi la 7000! hai ma ce dreaq! bea un pahar de apa rece! in Romania gasesti doar carutze sfintite! sa iei un passat de 9-13 ani, rulat pe la noi e nebunie curata!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • @jonnie ... NDL a zis DECENT ! tu ne pui noua acolo cu 1800 passaturi de 11 ani cu 700.000km .... asa e NDL, pe la 4000-4500 e un passat decent, modelul ala mai vechi an fabr. din 2005...
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • si mie mi-a demonstrat jonyca ca iei 3 a4 b6 la 5000 eur... si mi-a dat imediat peste nas cu un taxi, o dauna totala si una de uk toate din afara.

                      asta e daca vreu sa o vand cu 5000 o sa ma sune meseriasi de al de genu’ ca e scumpa si negociaza ei direct din telefon 30% din pretul masinii... sunt patit

                      Comment


                      • A4 b6 e pe la 3000 euro, nu 5000.
                        Sub 3000, doar ciurucuri.

                        http://www.autovit.ro/audi-a4-C33904640.html - cam 280.000 are, insa parte sunt rulati pe drumuri mai sanatoase.


                        500 transportul
                        600 taxa
                        100 rar-ul
                        400 profitul.
                        Pret total de vanzare Romania: 4100.
                        Last edited by Cezar; 9 August 2014, 16:06. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • hidramata si breack. nu o ia nici draq
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Originally posted by kubala7 View Post
                            @jonnie ... NDL a zis DECENT ! tu ne pui noua acolo cu 1800 passaturi de 11 ani cu 700.000km .... asa e NDL, pe la 4000-4500 e un passat decent, modelul ala mai vechi an fabr. din 2005...
                            tu ai ridicat problema modelului anterior! crezi ca passatu` ala decent de care zici tu e mai bun decat ce am prezentat eu?! nici vorba! alea sunt doar coafate si gadilate la kilometri! ca asa e romanu`...cauta tzeapa cu lumanarea! samsaru ia un un passat la 1500 ...il piaptana bine bine si-l vinde ca passat decent la 4000+ de gogosari!

                            Cele cu adevarat bune (kilometri, aspect, etc etc) sunt extrem de rare, scumpe si se cam vand imediat! cati conduc masini cu 5-6-700k km in bord si habar n-au...ehe!

                            de aia am zis ca passatu ala fsi e usor scump....la banii aia sau chiar mai putini, iei tdi !

                            cat despre A4 b6, o face el 3000 ...dar nu-ti da nici dreaq mai mult de 2000 si asta presupunand prin absurd, ca e vreun nebun dispus sa se lege la cap cu o vechitura! nu se inghesuie nimeni pt o bucata de tabla de 12 ani forjata pe la noi!
                            Pune o coaja de A4 benzina la vanzare si daca suna 3 insi intr-o luna e mare lucru!
                            Last edited by jonnie007; 9 August 2014, 17:47.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • ia gaseste-mi audiul ala la 2000... prietenul meu voia audi diesel 1,9 si nu s-a lipit de nimic cu 3000. si a luat passatul care nu e vreo masina ingrijita.

                              uite, aranjate dupa pret:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google