Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astra are spatele prea feminin, ghebos, rotunjit, din punctul meu de vedere, nu suport masinile in forma de ou.

    Comment


    • Originally posted by mcornel View Post
      http://www.autovit.ro/citroen-c3-C34206212.html
      angajatii au mancat din volan, sau asa face toate?
      Nu stiu despre volan,dar am un prieten in Italia care a cumparat un C3 nou recent, model ca cel postat de tn si era extrem de incantat de cat de putin consuma masinuta asta

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Astra are spatele prea feminin, ghebos, rotunjit, din punctul meu de vedere, nu suport masinile in forma de ou.
        De aia ai luat Logan?
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • aici nu dezbatem de ce am luat ligheane, fiindca stim prea bine.
          mai mult nu ne-am permis, altfel n-ar mai fi fost niciunul pe aici. era forumul gol.

          Comment


          • Mie imi pare ca e destul de colturos Logan 1. Daca tie iti pare ca seamana cu Astra, cu toate seriozitatea iti recomand un control oftalmologic.


            mai mult nu ne-am permis, altfel n-ar mai fi fost niciunul pe aici. era forumul gol.
            Ahahaha, nici chiar asa, macar vreo 4-5 stiu eu ca ar fi fost membri...


            Ce fain e Ambitionul ala in poza, cum are el pe jantele alea anvelope Kormoran, manca-l-ar tata, pui pe varful de gama cele mai bune anvelope existente, e posibil asa ceva?
            Attached Files
            Last edited by mr.K; 10 September 2014, 12:40.

            Comment


            • e putoare mare cu motorizarea asta!
              Keep walking...

              Comment


              • Banuiesc ca este tsi, nu e aspirata, si atunci nu mai e putoare.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • tsi ar fi...dar sareta e grea! pe octavia se preteaza tdi...
                  Keep walking...

                  Comment


                  • e putoare mare cu motorizarea asta!
                    Pai am zis, alternativa la Logan. Stiu, ala de 0.9 e racheta...

                    Comment


                    • ca si alternativa, da! indiscutabil! e mult peste Lighean!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Pe langa faptul ca e o "sorcova"(parerea mea) vin si puii la pachet cu ea ???
                        Eu unul nu as da banii astia pe ea.

                        http://olx.ro/oferta/vand-bmw-322-ID...tml#a84df2d74b
                        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Originally posted by Alex Matei View Post
                            Pe langa faptul ca e o "sorcova"(parerea mea) vin si puii la pachet cu ea ???
                            Eu unul nu as da banii astia pe ea.
                            e buna la pepeni...la paza!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • CAZAN!
                              Ala nu e Rolls. E doar o troaca dintr-o epoca in care Rolls a incercat marea cu degetul. Din pacate, i-a cam dat cu multe virgule.
                              O tampenie de masina, ce n-are nicio legatura cu Rolls.

                              Comment


                              • Cezar, nu sunt de acord. Insa am vazut un acelasi model luat de clarkson si reparat cu sprayul in garaj ca era ruginit, aviz mr k
                                Asta si silver cloud chiar imi plac ca aspect al caroseriei.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google