Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta vroiam sa evidentiez, ca le iau cu sute de mii km la bord si le dau inapoi ca sa mananca si gura lor o paine, altfel nu prinzi masina buna, dar Ndl ar avea incredere si-n baiatu care-i spala masina in lumea in care unii si-l fura i pe ta`su.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • unele sute si cu sute de mii de km si trantite! ideea e ca la noi ajung numai petardele!
      Keep walking...

      Comment


      • @sam nu e greu de crezut, dar chiar nu-si mai vinde niciun proprietar masina cumparata tot din romania ? concluzia ar fi ca nu mai poti cumpara nimic sh, si totusi am inteles ca au crescut vanzarile, fiindca romanul n-are bani de masini noi. si la greci era cat toate vechi, sh sau le aveau de mult timp.
        masinile noi si in figuri (bmw, suv-uri...) erau ale romanasilor.

        Comment


        • Se gasesc Nedelica...insa sunt cu 2-3 mii peste medie. Si romanu` are preinfarct la km putini.
          Daca are sub sau peste 130-170k km...ceva nu e in regula!

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          uite ceva cu vreo 200-250k km reali!
          Last edited by jonnie007; 15 September 2014, 16:14. Reason: Automerged Doublepost
          Keep walking...

          Comment


          • http://www.autovit.ro/skoda-yeti-C34472721.html pareri?!
            Keep walking...

            Comment


            • Eu zic, ca pejosu' ii are reali, in 3 ani de zile cat sa mearga cu el. Nu are semne de uzura prea exagerata.
              sigpic
              !

              Comment


              • Hai ca deja incepem sa visam ca in 2,3 ani au peste 1 milion de km vorba lui vd mihai ).
                Nu poti sti cu siguranta intr-adevar, insa inclin sa cred ca are km adevarati , oricum 140 000 nu sunt prea putini in 3 ani insa nu numai km sunt problema, au ele si alte probleme gen rasturnate sau alte bube ascunse,electronica senzori, nu-i problema se gasesc destule
                Am mers cu una la fel zilele trecute ,misto masini..pacat ca au dat faliment
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by Allyn_y; 16 September 2014, 18:12.

                Comment


                • Originally posted by jonnie007 View Post
                  Cam nasoala la exterior, dar interiorul e acceptabil, plafonul imi place mult.
                  La cat costa un Duster nou, Yeti ala e o alternativa, daca se verifica istoricul de service si codul motorului 2.0 e unul fara problemele copilariei.

                  Am mers cu una la fel zilele trecute ,misto masini..pacat ca au dat faliment
                  http://www.autovit.ro/mg-mgf-C34353622.html
                  De ce crezi ca au dat faliment? Ca erau a nabii de fiabile.

                  Comment


                  • Comment


                    • De ce crezi ca au dat faliment? Ca erau a nabii de fiabile.[/QUOTE]
                      Nu zic ca nu, insa modelul asta inca intoarce capete si am fost uimit sa vad ca au peste 15 ani ..oricum mi-a placut pozitia f joasa si pt ca era cabrio..misto masina si destul de rara
                      Last edited by Allyn_y; 17 September 2014, 22:44.

                      Comment


                      • 'te mah de aici cu OZN-uri, aici oamenii cumpara masini cu motoare sub un litru, mai bune ca BMW-ul ala.
                        Noi suntem cu Pontax, nu ne intereseaza masinile alea capitaliste infecte, in curad vom importa Lighean din Rusia, produs la Togliati.

                        Comment


                        • pare interesant..

                          Dar la cea de a doua masina pe care o are la vanzare , cred ca mai lipseste o cifra..

                          Comment


                          • E ceva in neregula cu opelul din 2011 , la banii astia?

                            Comment


                            • Se vede ca masina e cosmetizata maxim, cred ca lipseste un 2 in fata km 87000.
                              Daca e 1.7 sunt mari sanse sa fie distrusa.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • in primul rand culoarea e urata si mare mirare daca n-a fost pe firma...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google