Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smartul este cool, pana la un punct.
    Jimmy este bun pe off-road, in rest e nasol cu motorizarea aia mica.
    Daca ai familie, la revedere.
    Daca mergi singur pe coclauri, merge.

    Repet, doar pt off-road e buna. Peste restul, mai putin Pt restul exista dupa cum bine ai spus: Landcruiser, Gclasse si altele asemanatoare.

    PS: am intrat in Jimmy, doar ca stat ca pe trandafiri
    Last edited by Cezar; 31 October 2014, 12:26. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • PS: am intrat in Jimmy, doar ca stat ca pe trandafiri
      Si eu la cei 1.89 ai mei. Proprietarul e tot cat mine, iti dai seama cum stateam umar in umar amandoi.

      Comment


      • La spaţiul interior pe care îl are, pare maşină de împăcat pentru doi oameni certaţi.

        Comment


        • Hhahaha, ai dreptate. Am stat umar la umar...
          Insa, cine se urca pe coclauri cu o trascaleta de 1.3 benzina? Noi, astia inghesuiti bine.

          Inca un aspect: masina a venit pe remorca. Proprietarul este si el corpolent si nu suporta sa mearga in lego-ul ala prea mult.

          Comment


          • Pai si amicu' are o Octavia pentru uz zilnic, Jimny e pentru distractie.

            Comment


            • Concluzionand: cine vrea DOAR off-road sa-si ia Jimmy.
              Cine vrea mai mult decat off-road intr-o masina sa-si ia ce a zis nea K: landfleosh, G classe si altele asemenea.

              Comment


              • daca vrei doar offroad, iti iei defender. nu cunoaste infrangerea.

                frate-miu si-a luat un forester din asta, 2500 cc. am fost cu el si fuge intr-un fel... am mers cu el pe toate dealurile de la granita dintre HD si AB, inclusic cu o oaie gasita in padure. merge de n-are aer. nu stiu ce offroad ar incurca-o. de ce ar fi "gresita" ?! binenteles ca are si gaz pe ea

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • pe langa faptul ca are garda la sol la fel de mare ca duster.. [oftica-te (stii tu cine)]
                  plus ca pe asfalt nu exista comparatie intre ele... si nici in offroad, desi unii se incalzesc cu maretul duster, eu nu sunt incantat de el.
                  intre timp am mai citit una-alta la forum la oamenii dependenti de bagat in noroaie si forester cam este peste duster pe offroad cu tot cu consolele lui mai mari.

                  Comment


                  • binenteles ca are si gaz pe ea
                    Musai gaz pe ea in Romania.


                    Acuma nah, unii vor spune ca Forester nu are un interior la fel de rafinat ca Dusteru.

                    Comment


                    • http://olx.ro/oferta/dacia-logan-1-5...tml#cb6c4d497c
                      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                      Comment


                      • e de cel mai mare bun gust. strang bani sa o cumpar. m-a convins ca Loganul e de fapt un bolid "undercover".

                        Comment


                        • Nu stiu de ce o vinde, a investit atata pasiune in ea si si-a dat seama ca nu e ce dorea?

                          Comment


                          • Ce parere aveti, ce ar fi suspect? Nu m-ar deranja motorizarea..

                            Comment


                            • daca e cu tsi la numar stiu masina. e ok , mai mult statea parcata pe str. nordului , am vazut-o si in trafic condusa de o doamna. avea afis in geam de mult timp. desigur km nu cred ca-s reali ... probabil a fost cumparata de un "combinator" care incearca acum s-o vanda la suprapret.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Pare ok masina,fiind o opțiune pentru cineva ce nu se dă racer...
                                Last edited by micutzu666; 3 November 2014, 03:52.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google