Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce cutie e? codul de cutie care e?

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • EDC, getrag dublu ambreiaj in 6 trepte. DC4 daca vrei.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Pe ce site se liciteaza pentru o masina ? Si cum sta treaba acolo ?

          Comment


          • Liciteaza doar firme inregistrate pe site, tu o cumperi de la firma.
            https://www.carsontheweb.com/en/used...d-cars-belgium de exemplu
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Si pretul cum este , la fel ca pe piața de la noi?

              Comment


              • Masini vechi nu prea gasesti.
                Masinile ofertate acolo sunt la preturi mai mici ca la noi.
                Insa, ai istoric complet si rulaj declarat!
                In 2000 euro nu prea gasesti nimic.
                Ce mai este de mentionat:
                - 500 euro transportul
                - un procent mic ce se duce ca taxa catre site
                - plata TVA-ului
                Cu alte cuvinte, poate licita doar o firma platitoare de TVA ce are ca prim obiect de activitate intermedierea vanzarilor auto.

                Comment


                • Originally posted by Andyno View Post
                  daca pe factura de olanda sunt trecuti kilometri, inseamna ca sunt originali? factura cu stamplia etc.
                  probabil. Cand am cumparat duba (master 2011) am vazut una tot pe colentina la celalalt samsar, pe factura de franta de la licitatie avea 264xxxkm si pret castigat 4200euro. pe bord si tacograf masina avea 96xxxkm, pret de vanzare 10000euro
                  explicatia a fost ca au trecut km mai multi si suma de achizitie mai mica pentru nu a plati tva mare

                  Originally posted by 827sam View Post
                  iti recomand sa uiti de umflatul ala ce vinde vis-a-vis de carrefour
                  e un tigan borat care aduce numai masini cu probleme



                  car outlet este vechiul alexander grup
                  nu l-am intalnit pe etnic. am vorbit cu un tip oke.
                  nu am facut inca testul la reprezentanta si l-am reprogramat pt 11dec.

                  si eu (nu o cumpar eu, o ruda) as fi vrut sa uite de golf, de fapt de vw in general. nu spun ca nu's masini bune, dar nu's fan

                  si nu vreau sa le fac reclama samsarilor sau sa spun ca pana atunci am vazut doar cazane, dar ala gri este cel mai "inghegat" cu care am mers. si am vazut 12 masini toate minim 2010

                  Originally posted by madhorsefuzzy View Post
                  Tot povestea cu leasing-ul ce devine scump la 100K o baga sau a nascocit altceva?
                  Nu, tipul dupa cum am zis mai sus a fost cumsecade si mi-a zis ca masina are in jur de 150k, dupa care bineinteles ca replica mea a fost dece le manariti. omul a raspuns ca nu el decide asta, dar daca o cumparam la pretul listat ne ofera o garantie de 3luni pentru remedierea oricarei probleme aparuta la masina pe cheltuiala lor


                  si daca tot v-am plictisit am vazut ceva interesant. oare face 300 de km cu un plin
                  http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                  Comment


                  • face daca sta in treapta 6 sau 7 la 100km/h

                    Comment


                    • Originally posted by lancer_kta View Post
                      si daca tot v-am plictisit am vazut ceva interesant. oare face 300 de km cu un plin
                      Originally posted by skd_ozenel View Post
                      face daca sta in treapta 6 sau 7 la 100km/h
                      ce sa faca? Uite in poza asta, are aproape juma de rezervor de benzina si inca 100km pana trebe sa alimenteze.

                      Asta daca face 200 si ceva de km prin aglomeratie urbana cu un plin e bine!

                      In rest, e o masina care nu e ptr. oricine.
                      Attached Files

                      Comment


                      • In jur de 30 consuma. Afara 15 si 25 daca-i dai gaz.
                        In oras poate urca si la 40 daca o alergi ca nebunul. Doar cilindreea si caii aia nu stau la o cafeluta, ci la o galeata!

                        Comment


                        • Si capacitatea rezervorului este, de cat...?

                          Comment


                          • Habar n-am. 60 cred. Dar nu-s sigur. Stai sa google

                            70 zice nea gugal.
                            Last edited by Cezar; 5 December 2014, 18:05. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • doar? cam putin ptr. ce poate consumu'. ma mir, nu pun la indoiala.
                              si espero avea de 60 litrii in conditiile in care consuma tot cam cat loganu'.

                              Comment


                              • DA , cu motorul cel mai mic de 1.5 parca , dar si cu 2.0 avea tot 60.
                                rezervorul trebuie sa indeplineasca niste norme pe orice autovehicul , una din ele sa asigure o autonomie de minim 3 sau 400 km in regim mixt. si avertizarea de pe bord se va aprinde la 75 100 de km inainte ca masina sa ramana fara combustibil.
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google