Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de ce, e super meseriasa, se chisa pe toate cabrioletele din parcare

    o fi trecut-o americanii pe gpl?

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Ma bine excentric, decat sa apari cu asa ceva si sa fii de-a dreptul ţăran.
      http://www.autovit.ro/dodge-ram-C35307955.html
      Aici o iei cu 6000$...
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Cred. Din pacate, nu toti locuim acolo...

        de ce, e super meseriasa, se chisa pe toate cabrioletele din parcare
        Ba chiar poti parca direct pe o rabla de fitze, daca nu gasesti loc de parcare.

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Ce stiti de carutzele astea? Chiar si varianta diesel...


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • Originally posted by lancer_kta View Post
            nu am facut inca testul la reprezentanta si l-am reprogramat pt 11dec.
            masina am verificat-o. stare tehnica in parametri. ultima revizie in franta cu 120xxxkm in august 2014. i-am ofert 8000 iepuroi, el doreste 8700.
            + ca masina e cumparata pe o firma din franta (detinuta de samsarul ruman), deci practic o cumpar de la frantuzi.
            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

            Comment


            • Super, lasa-i-o in parc, mai mult de 8000 nu face si 100% e manarita (manarita bine daca nu s-au prins aia).
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Aia e o masina care a costat cel putin 22k in 2012. Manarita sau nemanarita, eu as lua-o la banii aia. Sincer, n-as mai da cel putin 5k in plus pentru una nemanarita.

                Sau iti iei Logan 2 fulopsan.

                P.S. Masina asta o poti vinde peste doi ani fara sa pierzi prea multi bani. In prezent Golf-urile 5 din 2006-2007 se dau cu 6-7000E. Merita o mie si ceva in plus pentru o masina din 2012.
                Last edited by vitriol; 11 December 2014, 16:03.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • "P.S. Masina asta o poti vinde peste doi ani fara sa pierzi prea multi bani. In prezent Golf-urile 5 din 2006-2007 se dau cu 6-7000E. Merita o mie si ceva in plus pentru o masina din 2012. "

                  Asa este, numa` sa nu bagi in ea cat nu face. Samsaru vrea 8700 euroi, baiatu cade la 8000.
                  Masina de firma din Franta cu 80.000 km, vise tati, vise. Ideea e ca mai depinde si ce-i manarit la ea, nu mi-ar fi teama decat de pompa-injectoare-turbo.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    www.autovit.ro/C35020810.html

                    Ce stiti de carutzele astea? Chiar si varianta diesel...


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Masini destul de bune. 2.0 diesel il stiu mai bine, model 2006, la fiecare 70k-80k trebuia schimbat ambreiajul, dar nu te usca la bani cu alte cheltuieli, bani ar fi fost, ca era a firmei.

                    Comment


                    • Originally posted by lancer_kta View Post
                      masina am verificat-o. stare tehnica in parametri. ultima revizie in franta cu 120xxxkm in august 2014. i-am ofert 8000 iepuroi, el doreste 8700.
                      + ca masina e cumparata pe o firma din franta (detinuta de samsarul ruman), deci practic o cumpar de la frantuzi.
                      Deci are cam 150.000 reali. Merita si 8500 , zic eu , daca nu a fost trosnita.
                      La aia o sa-i schimbi ambreiajul probabil curand si mai au probleme cu compresorul ac (musai sa verifici ac-ul , pe vremea asta intr-o parcare subterana,garaj incalzit ...)
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • http://www.autovit.ro/nissan-qashqai-C35259319.html ar fi tentant unul din asta in loc de o berlina compacta gen focus sau golf. Chiar si 4X2 nu ar fi o problema.
                        Last edited by einstein1984; 12 December 2014, 10:23.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Decat caşkaiu ala, uite alta din 2009, la juma' de pret, care stie totusi si ce sunt alea gropi.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Daca e prea mare, exista si Sportage.

                          Tot in banii de caşkai, dar mai tanara cu 3 ani.
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by mr.K; 12 December 2014, 11:20. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Nu sunt asa mare fan kia. Masina e bine echipata si ieftina in comparatie, dar suspensia e cam Audi style, adica topaie.
                            asa ar mai fi si kuga sau IX35 sau alte asemenea topaitoare, dar quashquaiul a vandut o gramada de masini, deci ceva calitati tot are .
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                              Alternativa pentru cei cu buget mic. (Ma uitam pentru un baiet din echipa mea, sa-i iau o masina).

                              Comment


                              • Ieftineala. Cand pica ceva major, cumperi inca una identica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google