Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boring.
    Buna pentru cei > 40.

    Macar o Honda Accord sa cumperi baiatului, bre.

    Al meu merge pe 10 ani, deci mai am 8 ani sa strang de o Zonda, dupa cum am auzit eu de la el.
    Oare Zonda o fi in programul Rabla?
    Last edited by mr.K; 24 December 2014, 17:44.

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      nu vreau ca prima masina sa fie bmw,in niciun caz.
      mai degraba ma gandeam la asa ceva.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.




      majoritatea de acolo sunt si in "tancioc" cu masinile,samsari. poate sa am norocul sa dau peste vreun doctor batran, care mergea cu ea la piata in weekend.
      Tot pe autovit am vazut si eu anuntul in urma caruia mi-am cumparat golful.
      Am sunat si s-a dovedit a fi un om foarte corect si am avut parte de o masina foarte buna.
      De altfel am sunat la foarte multi oameni care aveau anunturi postate acolo si, desi am dat si peste cateva specimene mai "colorate", destul de multi erau oameni ok, mi-am dat seama dupa cum vorbeau.

      P.S.: Masina din anunt nu pare rea...
      Nu stiu daca vrei neaparat diesel...la bani de diesel gasesti o benzinara mai putin rulata si cu mai multe dotari.
      Din experienta mea, alege dotarile: minim scaune incalzite, climatronic, senzori de ploaie/lumina si cotiera. Nu-ti dai seama cum e fara ele decat dupa ce le folosesti in mod constant.
      Aaa, si atentie mare la modelele sportline.....garda la sol e de doar 102 mm. A mea e tot sportline si am cam avut probleme dupa trecerea de la logan.
      La socrii mei ajung foarte greu acum, iar la cabana nici vorba...las golful la socrii si merg cu loganul pana sus
      Last edited by mariusnicolae; 24 December 2014, 17:59.

      Comment


      • Eu i-as copilului un cazan de 1500 euro. Iar pe masura ce ofera rezultate, i-as schimba in timp toroapa.

        Comment


        • pai, el deja are ceva rezultate, ca a terminat "a zecea" cumedia denerala de 9,50, la Tudor Vianu, informatica intensiv, nu la vreunul unde iei note pe "atentii". si a fost ceva mai mica decat anul trecut, cand a fost 9,75.
          n-a facut in viata lui nicio ora de meditatii. am facut si eu balcescu (sf.sava), dar medii din astea vedeam doar la televizor.
          si nici nu vreu una de 1500, cu care ar fi ca si cum l-ai trimite in prima linie cu o prastie.

          Comment


          • Eeee, jos palaria. Merita!

            Comment


            • totul a reintrat in normal cu taxa de timbru. am vazut acum 10 minute la mine pe strada un logan2 cu numere de bulgaria. n-am mai vazut asa ceva. cumparam "logane" si dam fuga la bulgari ?!

              off topic @Cezar: sincer, pe mine m-a dat pe spate. pana la varsta lui ajunsesem de vreo trei ori acasa manga, plus ca fumam (pufait) de la 7 ani.
              toate dirigintele lui mi l-au laudat ca e prea cuminte. ma ingrijoreaza. acum incerc, cu vin rosu demi-dulce, sa fac om din el.

              Originally posted by mr.K View Post
              Boring.

              Al meu merge pe 10 ani, deci mai am 8 ani sa strang de o Zonda, dupa cum am auzit eu de la el.
              Oare Zonda o fi in programul Rabla?
              are gusturi alese. pagani zonda ? in 8 ani ?! inseamna ca sunt salarii mari ;a "Iesi".
              Last edited by B997NDL; 24 December 2014, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Asta-i ciunarita baaaa,nu ce avem noi pe aici!!! Luati aminte de la asta si invatati cum se tuneaza o masina!!!!
                Nu va uitati la pret ca e jale )

                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                Comment


                • pe asta o stiu eu de vreo 2 ani. inca mai e la vanzare ?!

                  Comment


                  • 4000 de iepuroi pe un Tico? Poate să fie din aur,vorba aia: tot tico rămâne )

                    Sent from my ZP1000 using Tapatalk
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • sa fim seriosi. daca ar fi din aur, numai capota ar face mult peste 4000 de euro.

                      Comment


                      • Eu tot cred ca e greseala de pret Cred ca a vrut sa puna 4000 Ron(si asa mult pt un tico). Oricum mie mi se pare tiganita rau/sorcova sau cum vreti sa ii spuneti....
                        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                        Comment


                        • daca o stiu eu de doi ani la vanzare, nu e niciun pret gresit.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            nu vreau ca prima masina sa fie bmw,in niciun caz.
                            mai degraba ma gandeam la asa ceva.
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Esti rau! :P Daca e sa se creada in Fast *& Furious, o sa o faca si cu Golful, stai linistit.

                            El ce si-ar dori? Pana la urma nu toata lumea vrea Beemer. Oricum e de apreciat ca invata, merita un "cazan"" cu mai mult de 1500 de euro zic eu.

                            Comment


                            • oricum as da mai mult, clar. dar nu vreau una cu care sa-si poata rupe capul.
                              parintii stiu de ce.

                              Comment


                              • I.ai un Logan .... daca nu vrea diselar,i-ai un benzinar
                                Iar daca nu vrea logan i.ai un a3
                                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google