Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie unul, imi place interiorul asta:

    Comment


    • Ceasul central inca se mai pune si pe ultimul Passat.

      Mie imi place maneta schimbatorului (am vazut ca e automata dar cred ca tot schimbator ii zice).

      Comment


      • Originally posted by Cezar View Post
        Daca nu-ti place, e ok. Nu-ti este adresata tie tipologia asta de masina.
        Ai o gama mai larga care sa-ti placa: vw, ford.
        Tie iti sunt adresate toate tipologiile de masini de le faci varza cu carne, sau cum?
        Eu nu am JAG, tu nu ai, asa ca dupa logica ta, mai bine ne tinem gura amandoi.

        Comment


        • Poti sa ii zici selectror de programe daca vrei sa fii strict, alea noi au o culisa in J specifica.
          Si XType e interesant, mai abordabil ca intretinere.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Daca tu spui despre un lemn ca-i borala moranie, sa ma ierti daca am crezut ca masina nu-ti este adresata.
            Asa cum daca-ti pun o poza ca cea de jos, vei spune ca-i kitsch si ca-i prea impopotonat.
            "Ce-i tabla aia galbena pe ea?"

            Comment


            • Dai tu ora exacta in materie de masini cand o sa fiu eu astronaut. Eu macar n-am pretentii, tu incerci sa convingi pe toata lumea ca ce nu-ti place tie, e naspa, iar ce-ti place, e super mega cool.
              Last edited by mr.K; 9 January 2015, 11:45.

              Comment


              • Repet: daca tu spui despre un lemn polisat ca-i "borala maronie", ce mai e de discutat?
                Eu doar am facut un rezumat a ceea ce zic foarte multi oameni.
                Spre deosebire de tine, folosesc google intens. Nu mi-e frica ca-s prost. Ci mi-e frica ca as crede ca nu-s prost. Poate ar trebui sa faci si tu la fel, ca nu-i o rusine

                Un singur amendament: eu nu incerc sa conving pe nimeni de nimic! As incerca daca as vinde sau as avea un castig de pe urma asta.

                Jaguarul a fost recunoscut pt:
                - luxul interior
                - rularea
                Sa le negi pe cele 2, e ca si cum ai spune ca nea Carol I n-a facut nimic ca avea barba si era gras, iar tie nu-ti placea mecla lui. Si nici n-o sa faca nimic pt ca merge pe cal!
                Last edited by Cezar; 9 January 2015, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Un bord cu lemn care arata bine, din punctul meu de vedere.

                  Si ce bord de XJ imi place.

                  Sunt de pe goagal, il folosesc si io.
                  Attached Files
                  Last edited by mr.K; 9 January 2015, 11:57.

                  Comment


                  • am vazut mobila de la movas vaslui mai frumoasa ca la rolls-ul din prima poza...

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      Daca nu-ti place, e ok. Nu-ti este adresata tie tipologia asta de masina.
                      Ai o gama mai larga care sa-ti placa: vw, ford.
                      Ce gusturi tre sa ai ca sa iti placa combinatia de lemn cu display verde ala ford vechi... Acu serios...atata oribil, exteriorul si mie imi place.

                      Comment


                      • am vazut mobila de la movas vaslui mai frumoasa ca la rolls-ul din prima poza...
                        Da' era la fel de scumpa?
                        Oricum nu e de nasul meu masina, si chiar de as avea banii in cont, nu ma reprezinta, as sparge suma pe un Enzo sau un FXX.

                        Comment


                        • Originally posted by vasile.23 View Post
                          Ce gusturi tre sa ai ca sa iti placa combinatia de lemn cu display verde ala ford vechi... Acu serios...atata oribil, exteriorul si mie imi place.
                          De cocalar, evident.
                          Doar ca-mi place sa ma dau smecher

                          Originally posted by sorin1983 View Post
                          am vazut mobila de la movas vaslui mai frumoasa ca la rolls-ul din prima poza...
                          Ma si eu am vazut, de la Voineasa Puceni, ori din Boranesti.

                          Alt interior de rahat.
                          Last edited by Cezar; 9 January 2015, 12:22. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • n-arata rau asta dar parca nu prea il ajuta combinatia cu mijlocul-navi

                            Comment


                            • Da, cred ca un radio 1din era mai misto, corect.

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                Alt interior de rahat.
                                Adica ceasul ala analogic a fost pus pe Passat ca sa-i dea prestigiu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google