Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de ce trebuie sa ploua in ea?E musai?Pai cine vrea bancheta spate si portbagaj mare cumpara logan.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Daca o iei si vii prin bv platesc un plin de benzina sa ma lasi sa ma joc o ora cu ea
      vrei sa zici ca bagi benzina pentru joaca....
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Asta stie ce vinde, dar nu vrea sa spuna din prima.
        La cum arata pedalele, cred ca are 1 milion de km.
        VAND SEAT ALHAMBRA,AN 2008
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Daca vindea Sandero, spunea ca-i Clio.
        Last edited by mr.K; 8 March 2015, 18:45.

        Comment


        • Autoutilitara n1 in acte cu 6 locuri
          timbru mediu 195 euro

          n as crede



          CE ZICETI DE ASTA ?
          Last edited by Costi-bc; 8 March 2015, 23:17. Reason: Automerged Doublepost
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Originally posted by popavlm View Post
            vrei sa zici ca bagi benzina pentru joaca....
            da
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Am vorbit cu proprietarul,dar s-a dat MR 2

              Mai este asta, dar pare cam "abandonata" plus ca nu e inmatriculata in Ro.
              Last edited by Irinel TIN; 9 March 2015, 10:43.

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • nimeni nimic ?

                  passatu :faruri , grila noi. revopsita. numar fata lovit :P
                  pare lasata din suspensie. pret bun. cu motoru cine stie ?
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Mie imi pare a masina "de pasionat" cu grila aia clean, farurile cu lupa OEM sau cum s-o spune, suspensia...

                    Comment





                    • Frumos passstul, dupa parerea mea merita banii. Cu motorul ala nu ai treaba
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • Passatul ala mie imi pare lasat jos.Cred ca are modificate suspensiile.Se poate sa fie pe bune masina.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • Pai tu ar trebui sa ne spui, pentru ca deja ai luat-o. Pare ok. Singurul inconvenient (ca nu pot sa-i spun problema) este vopseaua aia rosie, care la Opel este cunoscuta pentru ca se matuieste.

                          Cred ca ai facut o treaba buna. S-o stapanesti sanatos!
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Originally posted by margelatu View Post
                            Si de ce trebuie sa ploua in ea?E musai?Pai cine vrea bancheta spate si portbagaj mare cumpara logan.
                            E de-a dreptul rar ca la o decapotabila ieftina de 10-15 ani cu acoperis de panza sa nu intre apa, 1-2 cazuri la un milion.
                            LOgan isi iau aia care vor si usi spate. Celica e mai tulizabila ca unica masina de zi cu zi, daca ai bani de o masina de "joaca " gasesti si mai bune decat antichitati de genul asta.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by Costi-bc View Post
                              nimeni nimic ?
                              aripa stanga si bara fata par alta culoare... atentie la zona de la farul stanga. asta la prima strigare mai ales ca pozele nu avantajeaza descoperitul de defecte

                              Comment


                              • O oferta f buna

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Si un avion..sau masina


                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google