Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce e cu loganul nou ?! cea mai urata masina. zici ca e facuta de chinezi.
    nu ai contact cu ralitatea. toate skodele noi sunt la ani lumina de logan in ce priveste designul. fa un control la ochi.

    Originally posted by Allyn_y View Post
    mr K-Asta nu inseamna ca trebuie generalizat

    @margelatu- prietene tu te auzi ce vorbesti ?! Tu posibil sa nu fi vazut modelele noi de la Dacia si ai facut comparatie cu loganul tau vechi ,aia e altceva.
    Peste tot e prezentata ca o hidosenie mai ales din spate nu e vb de banalitatea interiorului specifica vw ci de designul exterior in special partea din spate execrabila..
    ........... mai uita-te o data. mai hidos decat loganul 2 din spate nu cred ca exista ceva.
    Last edited by B997NDL; 10 March 2015, 15:22. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Ca din fata e Ileana Cosanzeana. Poate dupa 3 sedinte de botox in buze.

      Noua Fabia chiar e ok.
      De noua Octavia nici nu mai spun, aia se bate cu Passatul nou si cred ca iese si in avantaj fata de nemtoaica.

      Comment


      • "nemtoaica" a luat "masina anului in europa". cate premii or avea vw ?!
        ;peste o vreme, cand mai scad preturile, chiar as vrea o octavia sh.

        Comment


        • Originally posted by margelatu View Post
          OFF:Am vazut dar nici nu vreau sa mai am treaba cu marca asta .prefer o tigaie poate mai urata decat dacia dar macar sa nu rugineasca.Nu trebuie sa-mi dai dreptate cum nici eu nu pot sa fiu de acord cu tine.
          De obicei multi cand aleg sa schimbe masina prefera sa incerce si altceva.
          Perfect de acord cu tine
          Last edited by Niki; 11 March 2015, 20:04.

          Comment


          • Originally posted by einstein1984 View Post
            Daca 308 are aceiasi raza de bracaj ca 307, sa-l ia altii ca eu stau in oras. Sa nu mai zc de becurile care se ard constant (mereu e cate unul in pana).
            Golful o fi mai scump dar are si reputatie mai solida.
            stati cu ochii pe strada dupa pejoaie sa le vedeti cum au stinsa cate o laterala intreaga. niste probleme cu electrica de te doare capul. au vazut la fratii lor reno si au zis sa faca si ei reduceri, doar ca lor le-a iesit mai prost. aliaje mai proaste la compozitie si pini mai slabi greu de gasit la altcineva decat la pejo.
            loganul e sef din punctul asta de vedere.

            Comment


            • Si asta de mai bine de vreo 10-12 ani.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Tot 308 a avut si varu-meu, si deabia a reusit sa scape de el, tot timpu ii pica cate ceva, mai mult era fara masina, si mai mult a stat in service decat la el, asa pe rand picau de la o saptamana la alta si era HDi.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • [QUOTE=Allyn_y;1658206]
                  Originally posted by margelatu View Post
                  OFF:Am vazut dar nici nu vreau sa mai am treaba cu marca asta .prefer o tigaie poate mai urata decat dacia dar macar sa nu rugineasca.Nu trebuie sa-mi dai dreptate cum nici eu nu pot sa fiu de acord cu tine.[/QUOTE

                  De obicei multi cand aleg sa schimbe masina prefera sa incerce si altceva.
                  Perfect de acord cu tine
                  Am configurat noul Clio Expression Tce 90..11650 euro.Are media nav,geamuri electrice fata,volan in chele,AC.Loganul e 10400 cu nav fara spite si alte rahaturi.Aaa ai bonus rugina.De ce ai cumpara un Logan?Si noul clio arata destul de bine.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Am f multe motive să îti spun de ce, însă cum nu sunt în situația asta, îți doresc baftă la achiziționare [emoji106]

                    Karbonn S6
                    Last edited by Allyn_y; 10 March 2015, 19:47.

                    Comment


                    • Hai ba lasati`o dreaq de treaba! daca si loganu` 2 e urat...sunt altele si mai urate!
                      cat despre noua fabia (3)...e poate chiar cea mai reusita de pana acum.
                      Aline tu iar vii cu masini aruncate la oha pe aici?! asa doar de dragu` de a posta si a face pe interesantu`!

                      cat despre peugeot... te c@ci...in el! 308 peste golf?! niciodata!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • da, mai sunt altele mai urate. de la renault si de la chinezi.
                        mutanti.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by aleXpeed View Post
                          Ce sa spun, un om realizat... http://olx.ro/oferta/vand-bmw-seria3-ID34CAw.html

                          Este cel putin precum Becali pe Maybach.
                          Pacat de marca BMW care e improscata cu rahat in Romania, multumita specimenelor precum cel din imaginile de mai sus... mare pacat!

                          Originally posted by Allyn_y View Post
                          Noua Fabia..sanse f mari sa ia premiul de cea mai urata masina 2015

                          http://www.autovit.ro/skoda-fabia-C35947899.html
                          Se vede influenta VW atat la interior cat si la exterior. Arata ca un fel de VW low cost (ceea ce si este de fapt!). Nimic deosebit, dar mi se pare o exagerare sa spui ca e cea mai urata masina din acest an sau printre cele mai urate.
                          Last edited by Deen; 10 March 2015, 21:19.

                          Comment


                          • Poate sunt eu nebun dar peugeot si renault mi se par cele mai .... masini din Europa. Puneti voi ce vreti in acele puncte, nu neaparat cuvinte vulgare, de exemplu mi se par marcile cele mai controversate, ca sa fiu finut. Renault au facut pana acum motoare pe benzina foarte bune, loganul mi s-a parut foarte bun pt noi, exceptie facand cel diesel care s-a tot stricat, peugeot fac motoare diesel bunicele, in rest mi se par niste ciudati. Caroserii oribile la unele modele, renault tot se screme de ani de zile sa faca niste masini mai rasarite, limuzine, premium, dar a dat cu mucii in fasole, peugeot si el vrea sa para altceva cand defapt nici el nu stie ce face, renault si in ziua de azi are mici probleme de ergonomie la interior, la unele modele din ziua de azi ca sa pui paharul de cafea unde vor ei ar trebui sa o versi mai intai prin toata masina, ca sa dai scaunul mai in fata la unele modele trebuie sa ai mana de magician. Si suntem in 2015 nu in 1940. Iar la Peugeot, cum s-a mai spus, au probleme cu electronica. Asta si e polititca la Peugeot de ceva ani, sa faca masini mai ieftine. In tarile mai civilizate sunt cumparate doar de batrani sau de habarnisti. La noi sunt cumparate de unii ca li se par frumoase, desi mie si multora mi se par hidoase. Serios, cui ii plac modelel din ultimii ani? Multi spun ca 407 e frumos, e adevarat ca are/a avut priza la unii oameni, dar mie mi se pare oribil. Imi induce ideea ca vrea sa fie altceva, dar e hidos, parca e vreo vietate iesita din adancurile unui ocea, mai ales din fata.
                            Adica restul de masini din Europa mi se par ok, ma refer la cele din 2000 incoace. Incepand cu golf 4 si terminand cu astra de acum ceva ani. Adica au designuri simple si oarecum anoste, dar isi fac treaba, peugeot in ultimii ani au vrut sa para de pe alta planeta, si cam asa au aratat, ceea ce nu e un lucru tocmai bun.
                            Last edited by ionescu liviu; 10 March 2015, 21:56.
                            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                            Comment


                            • si nu doar atat. dupa cum va dati seama industria auto doreste sa ne schimbam masina cu alta noua cat mai repede [sub 10 ani]. dar parca francezii vor sa le schimbam si mai repede. uitati va cat costa orice masina frantuzeasca dupa 3,5 sau 7 ani sau cat costa una japoneza , sau nemteasca [in ultimul timp si coreencele].
                              ca un fost posesor de pejo le doresc doar dusmanilor.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Ofertele S-h De Pe Autovit

                                Originally posted by Deen View Post
                                Se vede influenta VW atat la interior cat si la exterior. Arata ca un fel de VW low cost (ceea ce si este de fapt!).
                                Skoda varianta low cost a vw?! Nici vorba! Doar pentru renault-dacia sta in picioare ipoteza asta! In multe cazuri skoda a "canibalizat" vw .



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google