Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Americanii aveau AC din 50.
    Insa, acel 911 e misto pt ca e ultimul cu motorul racit cu aer, are un diferential misto, si alte mici chestii. Iar aspectul e genial. Ma rog, de fapt eu unul vreau sa ma joc cu masina cu care am copilarit
    Alt monstru ce isi merita banii: GTR. Geniala troaca. Mai putin interiorul care-i ca la o americana.

    Si asta e misto, doar ca-i la fel de rapida ca un Cayman S.
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by Cezar; 12 March 2015, 20:18. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Pai cine mai cumpara GTR in draci?Tot americanii, asa ca au facut ceva pe gustul americanilor.Pe la noi prin Eu mai rarut.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • Cumpara si europenii. La ora actuala ramane cea mai ieftina in raport performante/pret. Plus ca te costa foarte putin sa o urci la 700 cai, unde este efectiv un monstru!
        Cazan pentru cine vrea sa para "jmecher": http://www.autovit.ro/maserati-quatt...C36267863.html. Ma mir ca a reusit sa faca 100.000 km.

        Comment


        • Culoarea interiorului mi se pare potrivita pentru romulani.Chiar arata aiurea culoare.Parca vad palariosi coborand din asa ceva.Posibil sa fi vazut o faza de asta pe bune.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • Originally posted by jonnie007 View Post
            Skoda varianta low cost a vw?! Nici vorba! Doar pentru renault-dacia sta in picioare ipoteza asta! In multe cazuri skoda a "canibalizat" vw .



            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Era o comparatie mai mult intre VW si Skoda, nicidecum intre Skoda si Dacia. Iar in legatura cu faptul ca a "canibalizat" VW, cantitate nu e sinonim cu calitate.

            Comment


            • pai vw e calitate ? e "masina poporului" , facuta te miri unde. du te la audi daca vrei calitate.
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • La ce fiabilitate are grupul VAG, mai bine lipsa. Apar niste defectiuni la Audi, de te iei cu mainile de par. Bine, cam toti producatorii au inceput sa faca rabat, dar VAG parca vrea sa-i depaseasca pe francezi.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  pai vw e calitate ? e "masina poporului" , facuta te miri unde. du te la audi daca vrei calitate.
                  Ce treaba are Audi (care apropo, e tot VW...)? Nu am vorbit de presupusele masini "premium"! Vorbeam de calitatea VW-ului COMPARATIV cu Skoda, nu am afirmat ca VW are o calitate iesita din comun, dar vad ca datul in extreme e o obisnuinta aici pe forum.

                  Comment


                  • Ofertele S-h De Pe Autovit

                    Vw, audi, skoda, seat au aceleasi motorizari in mare parte! Audi e clasa premium...restu de buget!
                    Bine...mai e si porsche...care e in alta liga...

                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by jonnie007; 13 March 2015, 13:48.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Stiti ce zice posesorul de Skoda: am mai gasit o piesa de Audi!

                      Comment


                      • Ala de seat zice asta skoda e mai mult vw , seat e mai mult audi.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Aia era dintr-un banc.

                          Platforma B7 / PL47

                          Audi A4 (Typ 8E2 (saloon), 8E5 (Avant), 8H7 (Cabriolet), 2005–2008**)
                          Audi S4 (Typ 8E2 (saloon), 8E5 (Avant), 8H7 (Cabriolet), 2006–2008)
                          Audi RS4 quattro (Typ 8E2 (saloon), 8E5 (Avant), 8H7 (Cabriolet), 2006–2008)
                          SEAT Exeo (Typ 3R5 (saloon), 3R9 (Sport Tourer), 2009-2013

                          Sunt multe piese comune in grupul VAG, de aia se si cheama grup. Difera finisajele si dotarile de top.

                          Comment




                          • ce parere aveti?
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • An fabricatie: 2014
                              Kilometraj: 125.500 km
                              Masina asta a facut 400km/zi, in fiecare zi? Nici nu se racea bine motorul.

                              Comment


                              • Ar fi doua aspecte, ca ii cunosti km pe bune si ca e noua ca an.
                                S-ar putea sa nu aibe mare uzura avand in vedere ca e clar rulata extern. Daca ar fi fost dati inapoi era mai bine ?
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google