Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam ce suma as lua pe un logan din 2005, taxa neplatita, 148 000 km reali, al 2-lea proprietar, 1.4, Laureate, ingrijit? Estimativ ))

    Comment


    • Cam **2000.E si sa ramana pe numele tau..
      Last edited by micutzu666; 9 June 2015, 20:05.
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Originally posted by Costi.MMC View Post
        Cam ce suma as lua pe un logan din 2005, taxa neplatita, 148 000 km reali, al 2-lea proprietar, 1.4, Laureate, ingrijit? Estimativ ))
        spre 1500 cash as zice.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • MAXIM 1500
          Pretul corect e spre 1000. E totusi Logan si are 10 ani.
          Keep walking...

          Comment


          • Daca gasesti om potrivit iei si 10 mii de lei pe el. Am eu o ruda care atat de oarba a fost incat a dat banii astia pe un laureat din 2005 1.4 pe gaz 175k km. Asa teapza nu credea ca mai intalnesc niciodata sa vad.

            Comment


            • Cica 180k, in 9 ani de zile.
              Povesti cu zâne.

              Comment


              • Buba e ca a dat rugina in masini de 1-1,5 ani...ceea ce e deplorabil.
                Asta a mea are vreo 3 greieri dati dreaq...da na'...


                Sent from mobile

                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                e tzeapa oare?
                Last edited by jonnie007; 10 June 2015, 14:26. Reason: Automerged Doublepost
                Keep walking...

                Comment


                • cre'ca da. fara numar de telefon , ti l trimite prin posta daca dai un avans , ca i plecata in beirut si nu mai are ce face cu gusteru...
                  numaru nu gusteru. :P
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    Il vinde o cioara jegoasa. Luni, eram cu un prieten in masina, se asigura in stanga, nimic, asa ca a iesit si a asteptat sa treaca cei din dreapta, erau 2 masini, cand din stanga a aparut un logan care a inceput sa claxoneze. Prietenul a dat inapoi, nu a decuplat complet ambreiajul ca l-a lovit pe asta cu A6 din anunt. Cioara s-a dat jos si a inceput sa ne injure, ca ne bate, ca ne face, sa-i dam 5 milioane. Avea numarul indoit si o zgarietura pe bara de 2-3 cm, pe cromul de la grila la fel. Pana la urma au hotarat sa mearga la asigurari, dar ala a luat-o in fata, nu a asteptat, si am dat de el la politie zicand "Nu te-am mai vazut in spate si am crezut ca ai fugit". A vazut ca nu-i merge cu injuraturi si amenintari, o fi zis ca daca suntem pustani ne sperie, si a mai chemat pe unu la vreo 2 metrii si vreo 90 kg sa zic, la fel de agitat. Cand a iesit tatal unui colege din sectie(politist) chelu' a plecat Ii zicea tatalui ca a vorbit frumos cu noi, cand sa plecam si-a cerut scuze ca a fost asa agitat. A repetat de 10 ori "Masina de 25 000 euro, Audi A6 model nou, 2012". Pana la urma i-a dat 2 milioane prietenul, si ce zice cioara "Oricum eu asa o vand, nu o mai fac".

                    Comment


                    • pai si de ce i-ati dat bani? nu i-ati dat asigurarea? invatati-i asa ca e bine!

                      Comment


                      • Pentru ca prietenul meu trebuia sa ajunga sa dea oralul la romana, am ajuns la scoala exact cand mai era o persoana inaintea lui, asa l-a sfatuit si tatal colegei.... E si prima data cand (n)i se intampla.

                        Comment


                        • aveati termen 24 de ore pentru prezentare la biroul de accidente pentru completarea anexei 2 avand in vedere ca a fost un accident fara victime. data viitoare mai multa atentie

                          on topic:
                          interesanta
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Un Logan care merita vizionat în București pe la 3000, 3500 găsesc și eu? Neapărat 1.6 sau 16v
                            Vrea un vecin sa achiziționeze
                            sigpic

                            Comment


                            • e unul aici pe forum la vanzare dar mare grija sa fie proprietar si nu intermediar. daca e intermediar e nasol ca nu poti avea garantia kilometrilor, in rest se pot gasi masini bune si la intermediari
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • niste pareri va rog

                                citroen c4 cu taxa platita, 2007, 1.4 90cai cu 65.000 km, masina unui coleg, revizii doar la reprezentanta, roti iarna-vara noi, ambreiaj schimbat la 30.000 din cauza piciorului de lemn, pe la 50.000 i-a schimbat distributia din cauza unei role care facea zgomot, nelovita, starea foarte buna

                                cat merita masina ?
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google