Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    O stiu. Cutele alea de pe scaunul soferului, uzura volanului si trager-ul ala fara etichete/vopsit cu trafaletul, nu ma lasa sa-l sun... Iti arat masini care au 180k la bord si arata mai bine decat aia.

    "Vanzator pe site din 2014 Persoana fizica
    v i o r e l"


    Sigur e proprietar!

    Am uitat sa precizez ca eu caut un 1.6 MPI in stare buna.
    Last edited by vitriol; 31 August 2016, 12:27.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Ba esti prost!! m am uitat si atent acum la skoda octavia gri. Cum frate la km aia sa arata asa scaunele? pe la Passat-ul meu de 12 ani sunt tipla..zici ca a stat pe bancheta din spate. DAR TRAGER-UL ))))))))) SI nevasta-mea il vopsea la spray mai bine ))

      Comment


      • "Vanzator pe site din 2014 Persoana fizica
        Din 2014 se chinuie sa vanda masina.

        Sigur e proprietar!
        Pai clar!
        Nu ti-o propuneam sa o cumperi. Voiam sa spun ca 1.6 mpi-urile din anii aia au km putini , pret mare. Si, cum ai zis, sunt putine la vanzare, iar alea bune, cam inexistente.

        Comment


        • Octavia aia a costat ~13500E in 2012 (reduceri la sfarsit de generatie). Cunosc doua persoane care au fix masina aia din poze (model, motor, dotari).
          As da 8000E pe una in stare buna...
          Last edited by vitriol; 31 August 2016, 12:42.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • mai dar multe masini mai are viorel asta. Probabil luate toate de noi...tinute in garaj...de tatal lui care este pensionar...si facea doar piata...

            Comment


            • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


              Cumparata azi, la 1900e.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Originally posted by kubala7 View Post
                Mda..era cam 800 una prin Germania..cumva euro 3?

                Comment


                • nu, e euro 4... Cred ca exagerezi cu 800... cauta pe mobile.de sa vezi la ce pret gasesti ceva asemanator
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Exagerez: )))eu am fost acolo...se gasesc si mai jos de 800.

                    Comment


                    • Vorbesti de parca tu, boss de boss de jmecherul jmecherilor, esti tatăl si mamăl lor și numai tu ai fost acolo; daca ai vazut vreun hârb cu niște sute de mii de km si 500 de euro pentru ca n-avea motor, zici că toate sunt la fel;
                      ... boss
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by kubala7 View Post
                        multi km fara probleme !
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Originally posted by Andyno View Post
                          Exagerez: )))eu am fost acolo...se gasesc si mai jos de 800.
                          A luat un coleg una la fel cu 700 de EUR din Germania, doar ca era diesel Euro 3, 200000 de km si cu probleme estetice (o aripa fata lovita si faruri aftermarket dubioase). Euro 4 si fara probleme ascunse nu cred ca gasesti sub 1000 de eur acolo.
                          Logan GPL 1.4

                          Comment


                          • Originally posted by Andyno View Post
                            Mda..era cam 800 una prin Germania..cumva euro 3?
                            Pai bine, bre tovarase! Nu cautai matale Megane II inainte sa-ti iei Passat si ne puneai link-uri cu masini de 3000 E pe care te duceai sa le vezi? De ce nu te-ai dus sa-ti iei 4 Megane-uri din Germania? Pastrai unul si scoteai profit de pe urma celorlalte 3.
                            Last edited by vitriol; 1 September 2016, 19:09.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Gasesti mai jos de 800 e.... dar o iei in pungi si o asamblezi acasa...
                              Last edited by enc_edy; 1 September 2016, 23:36.

                              Comment


                              • Si dai 2500-3000 de euro pe manopera de asamblat.
                                Asta n-avea pretul afisat dar e "tunata" frumos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google