Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o fi din-ala la 800 de euro.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • care 800? ))..500 a fost. http://s349.photobucket.com/user/And...?sort=3&page=1

      Comment


      • http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#9bc693f29a o masina corecta!

        Comment


        • N-o cumperi tu la banii aia, daca ti se pare corect pretul?
          0 km daca avea, tot nu merita banii aia o masina de 6 ani vechime. Deja garantia la tabla e pa.

          Comment


          • da ce a facut propritaru cu masina timp de 6 ani de a miscat-o numai 350km?

            Comment


            • Sunt curios cand s-a schimbat uleiul ultima data la masina aia !
              Suspect daca are atat de putini km de ce nu se afiseaza VIN-ul masinii ???
              Last edited by prometheus; 12 September 2016, 19:41.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Prefer o masina de 6 ani cu 35.000 km la bord decat una de 6 ani cu 350 km la bord.
                Neutilizarea unei masini nu inseamna nimic bun.

                Comment


                • Mai pui 500E si iti iei Logan II Plus. Sa mai tina la pret fo' douaj' dă ani si o da ca masina dă iepocă.

                  A4-ul ala l-am taiat de pe lista si nu ma mai bag in seama cu nicun samsar. Nu am gasit nicio solutie sa o conduc si eu... Zic de-o solutie legala, ca asa, mi-a propus ca ii pune "niste numere" si "dau o tura prin cartier ca nu ma opreste nici dreacu".
                  Last edited by vitriol; 13 September 2016, 15:31.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Sunt in cautare de o masinuta pentru un prieten: automata, 4x4, motor maxim 2.2, diesel, si maxim 100k km, buget 28000 euro

                    Ce avem pe lista de vazut sambata: http://autovit.ro/anunt/mercedes-ben...tml#2502fc1343


                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • la glk e obligatoriu sa-i faci poze in acelasi loc desi is dealeri diferiti ?
                      Dealer
                      AUTO AUTOMOBILE
                      Bulevardul George Cosbuc, nr.132 - 8000325 Galati, judet Galati (Romania)
                      Dealer
                      auto-prompt.ro
                      general vasile milea - 731154 Barlad, judet Vaslui (Romania)
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Originally posted by vitriol View Post
                        Zic de-o solutie legala, ca asa, mi-a propus ca ii pune "niste numere" si "dau o tura prin cartier ca nu ma opreste nici dreacu".
                        puteai sa mergi si asa, ca nu era vina ta. spuneai gaborului ca faci un drive test ,ca s-o cumperi, si ca n-aveai idee ca numerele sunt false. ce vina aveai tu ?!

                        Comment


                        • Pe acelasi sistem pot sa beau niste beri si daca ma opreste politia ii spun ca la bar am comandat bere fara alcool. Acum... daca barmanul mi-a dat cu alcool, eu ce vina am?
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • ti se pare acelasi lucru ? berea cu alcool o vezi si o simti, dar numerele false n-ai cum sa le deosebesti. chiar n-ar avea nimeni ce sa-ti faca.

                            Comment


                            • Va lega pe amandoi de te vedeam la stirile de la ora 5 )) ce i drept si eu am testat 2 masini pe niste stradute cu numere ''false'' ptr ca nu aveau scoase nr rosii. Oricum e naspa senzatia...e mai frumos sa nu sti ))

                              Comment


                              • pe ce motiv sa-l lege pe el ?! vorbim degeaba... "Am gasit masina cu numere si am facut un drive test." daca vindea masina si cumparatorul omora pe cineva pe trotuar, el era de vina ? el n-avea nicio vina. poti intreba orice politist, proocuror, ce vrei tu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google