Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am vazut ceva foarte frumos.
    Am fost cu un coleg pana in Auchan si am parcat langa ea. Stateam si ne uitam ca prostii la cat de bine poate sa arate. Cum stateam noi si ne uitam "ca la masini straine", apare propietarul cu caruciorul de cumparaturi si spune ca ne-o da cu 4000E. Masina zici ca e noua interior-exterior, vopsea originala.

    Cred ca ingroapa multe masini fabricate anul asta...
    Last edited by vitriol; 16 December 2016, 15:55.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • N-are airbaguri, da' cre' ca nici nu-i trebe.
      Ala e tanc.

      Comment


      • Nici ac.

        Asta clar nu e o masina de zi cu zi. E o masina pentru un pasionat cu un garaj mare (clar n-o iei s-o tii in fata blocului), care vrea sa o scoata la plimbare in weekend-urile cu soare.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Bijuterie masina !! daca o are chiar de noua e clar ca-i pasionat de astfel de masini .
          Care o cumpara clar o "preia" doar pentru a fi tinuta in continuare intr-un garaj respectabil.

          Astfel de masini ar trebui preluate de altii carora le pasa si sunt cu adevarat implicati in acest game de conservare a masinilor cu adevarat clasice.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • bricheta are?
            sigpic

            Comment


            • Da, are. Cand deschizi capacul de la scrumiera, e si bricheta acolo.
              Attached Files
              Last edited by vitriol; 16 December 2016, 16:32.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Asta e o masina adevarata , din perioada cand masina nemteasca era masina nemteasca .

                Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

                Comment


                • La interior strica foarte mult aspectul bordului acel casetofon care pare a fi o chinazarie ordinara.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                    O fi ceva in neregula? Pare prea ieftina pentru un GTI..!.

                    Comment


                    • Boss, masina are radiocasetofonul original...poza de mai sus e ptr scrumiera.

                      Logan05-FYO, vezi ca sunt cam 3500 + in Germanica...

                      Comment


                      • ma uitam si eu dupa un 124 coupe... aia merita 4000 daca are si aer conditionat/climatronic... a lu' nea asta de vrea sa se imbogateasca la viteza merita 1500 cu indulgenta.

                        Comment


                        • "muma" de oferta
                          Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                          sigpic
                          !

                          Comment



                          • Ce parere aveti?

                            Comment


                            • ..ca e mai interesanta si aceasta..
                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Comment


                              • Moama...ce descriere: "Masina este dotata cu programul anti derapaj in curba, masina franeaza singura si revine pe traiectorie in caz de derapaj.
                                " Samsar penal!!
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google