Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Puteti sa imi recomandati si mie niste masini, de preferat 2/3 usi, buget aprox 6000 eur, nu mai vechi de 2006/2007?
    Momentan m-am orientat la o Astra h GTC, dar daca stiti oferte mai bune v-as ruga sa imi enumerati aici cateva. Salut!

    Comment


    • La ce iti trebuie ? Ce rulaj faci anual ? Bani de intretinere/eventual accident gasesti ?
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Nu voi trece de 10k de km pe an, tinand cont ca mai am si loganul ca masina de zi cu zi.
        Intretinerea nu cred ca difera de la o masina in 4/5 usi la una cu 2/3 usi.

        Comment


        • 9000 de euro pentru un Golf cu 245 k la bord ? mi se pare ca cere cam mult chiar daca e generatia VII!!

          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Vreti kilometri putini, cautati benzina.

            Comment


            • Pai stai putin , 9000 de euroi pe un rulaj maxim de 100-120 k nu 245k !! Deja la peste 200k sunt sanse mari sa pice : turbina , injectoare , DPF etc.
              Dau 9000 de euro si mai bag inca vreo 4-5000 euro in reparatii ? e cam bataie de joc pretul ala.
              Last edited by prometheus; 11 January 2017, 21:44.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Golful ala, nou, a fost 20.000e, poate chiar mai mult. 9000 e un pret cam corect pentru el, desi mai trebuie adaugat TVA.
                E si VIN in anunt, se poate verifica. Daca a fost servisata la timp si cum trebuie, eu spun ca se merita.
                Oricum sunt doua variante: ori o cumpara cineva caruia i se pare oferta buna, si chiar este, masina de 3 ani la juma' de pret, ori o cumpara "altcineva" si peste ceva vreme reapare pe net cu doar 80.000 km.
                Last edited by vdmihai; 11 January 2017, 22:15.
                sigpic
                !

                Comment


                • Pai care 3 ca sunt 4 ani deja (an fabricatie 2013).

                  La rulajul ala un pret corect era undeva pe la 7500-8000 de euro , atat.
                  Sunt totusi 245k chiar daca a fost servisata la timp desi ma indoiesc , la rulajul ala repet incep sa pice x piese .

                  Sa o cumpere ala care ii convine ca dupa ce a dat 9000 de euro sa fie pregatit sa mai investesca in ea pe putin 4000 de iepuroi.
                  Last edited by prometheus; 11 January 2017, 22:28.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Golf-ul ala e varianta de echipare Highline, adica cea mai tare.

                    Mai adaugati si tva-ul la aia 9000E. Deci, costa 10700E.

                    Ca idee, masina aia a costat 25000E noua.
                    Last edited by vitriol; 12 January 2017, 02:07.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Highline a? fara lupe, nu parcheaza singura, etc. Ever and ever nu as da 9000 pe cotetul ala cu 245k km!
                      Un var anul trecut a luat din Germania GF 6, 2011, 98000 km, lupe, trapa, parheaza singura, navigatie mare etc. 8700 euro!

                      Comment


                      • da boss , da' cumperi anu' si faceliftu . daca e noua dai dublu . fiecare alege ce vrea.

                        la cat is de firave (ca sa fie usoare) nici eu n-as cumpara asa ceva nici 2009 nici 2017.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Fac ceva pe el de facelift ))

                          Comment


                          • Ala al lu' var'tu avea 98.000 pe o roata... sa te rogi sa aiba kit de pana.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • parcheaza singura si pe omatul asta ?

                              nu mai fiti rai ma !
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Esti mama omida? de unde sti ca nu avea 98000? dar Passat din 2005 1.6 benzina cu 105000 km ce zici?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google