Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era 4500 ron , dar a modificat. la bani nu se pacaleste , mai "grele" e gramatica ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Da, aseara era pretul de 4500 Ron, dar desi a actualizat in 4500 Eur, perlele le-a lasat..
      Acum astepata amatorii de capace albastre..

      Comment




      • Cum vi se pare? Cum stau la fiabilitate motoarele astea si in g-ral X3?
        Pare o masina cinstita, nu masina de (vanduta) samsar.

        Comment


        • la km astia nu vad sa ai probleme.la x3 mai "cade" caseta de directie (dupa 200k, dar Bucurestiul si femeia la volan...)
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Costi-bc s-au vazut casete cazute la 170.000 km si 140.000 km. Si maisina utilizata mai mult in exterior. Nu este regula. (adevarat, au cazu la masini din perioada 2011-2013. Posibil sa existe un anumit tip cu probleme...si poate nu era folosit inainte.
            Doar ca info: Sh este 1400 lei, noua 1600 euro

            Comment


            • Ii pui si GPL, ca are consum mai mare d e7-8 % cat spun el.
              In rest, se vede ca nu ridica in slavi masina, asa trebuie sa fie un anunt normal, informatiile suplimentare le afli la telefon apoi la fata locului+service.
              Hai cu bemweu'!
              Last edited by mr.K; 21 February 2017, 10:34.

              Comment


              • Am auzit ca x3 e mai reusit, mai convenabil si mai fiabil decat x5. Du-te sa-l vezi, verifici etc, poate chiar il cumperi.
                Last edited by Fanez; 21 February 2017, 10:44.

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Ce parere aveti despre acest model de Mazda?
                  Exemplarul respectiv este informativ. Ma intereseaza strict benzinar si in special 1.6. Fiabilitate, costuri de intretinere etc.
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Mazda e printre cele mai fiabile.
                    Preturile la piese: de cateva ori mai mari ca la Logan.

                    Comment


                    • Pe langa faptul ca preturile sunt mai mari la japoneze, in service o sa auzi "am dat comanda de piesa, vine in doua saptamani". La o europeanca o sa auzi "am dat comanda de piesa si in maxim o ora e aici".
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Poate sa vina si peste 1 luna, daca in depozitele europene nu se gaseste, caz Toyota.
                        Alternativa la Mazda 3: un Modeo hatch, un Golf.
                        Daca mai ai o masina de schimb, merge sa tii Mazda 1 luna pe dreapta.

                        Comment


                        • La alternative de genul Golf și in special Ford, nu vreau sa mă gândesc. Nu mi se par niște mașini atât de fiabile pe cât sunt de lăudate.
                          Despre japoneze am auzit, in cea mai mare parte, lucruri bune și foarte bune.
                          La ce va referiți când spuneți de costuri foarte mari la întreținere fata de un Logan?
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • Exemplu banal: placute frana Logan in reprezentanta-200 lei, Mazda 3- 600-650 lei.
                            Aftermarket-Logan de origine 100 lei, Mazda - 200-300 lei.

                            Comment


                            • Se vinde un Logan celebru pe aici.
                              Munca si investitiile cred ca au fost mult mai mari fata de pretul cerut.

                              Intrebarea mea: merita sa faci tuning unei masini, stiind ca niciodata nu iti vei recupera investitia?
                              Doar de dragul distractiei, poate.
                              Oricat de mult iti place o masina, pana la urma te saturi de ea.
                              Valabil si in cazul femeilor.
                              https://www.olx.ro/oferta/vand-dacia...#xtor=EREC-55-[id1]-20170306-[diplayLink]-7260@1-20170306202434

                              Comment


                              • Cu siguranta proprietarul stia de la inceput ca ce a facut el nu e investitie, ci doar distractie pentru sufletul lui.
                                Partea interesanta este ca cel care va cumpara masina n-o sa fie decat sofer, nu si "proprietar". Toata lumea cand o sa vada masina pe strada o sa spuna "uite masina lui Jokeru!".
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google