Massuri idioate de pe messenger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • . nu mai primesc masuri decat 1 pe sapt .. am vreo 150 si ceva pe la ignore ..deci .. cam gata
    Its just a car ...

    Comment


    • Si un mess primit astazi.

      Inger ingerasul meu Ce mi te-a dat Dumnezeu, eu sunt, Gigi, fa-ma mare Campion peste mioare Dau si lei si euroi Fa-ma campion la oi ! Nu pot ! Zise Dumnezeu Campion e CFR-ul. )
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • RALUCA NISTOR o sa paraseasca curand aceasta lume, din cauza cancerului. Acestei fete ii raman 6 luni de viata si, ca ultima dorinta, a vrut sa trimita o scrisoare pentru a le zice tuturor sa-si traiasca propria viata. Ea nu o s-o mai poata face. Nu o sa mai poata sa-si ia diploma, sa se casatoreasca, ori sa aiba propria familie. Daca trimiti acest e-mail unui numar cat mai mare de persoane, vei putea da fetei cat si familiei ei o mica speranta, fiindca, pentru fiecare nume caruia ii vei trimite acest e-mail, The American Cancer Society doneaza 3 centi pentru a plati intretinerea fetei si planul de tratament. Un baiat a trimis la 500 de persoane! Noi toti putem trimite macar la 5-6 persoane.


        Doamne fereste de necazul oricui dar balariile astea cu e-mail trimis si massuri ca se castiga nu stiu cati bani, mi se par IDIOATE iar cei care le cred si trimit, niste IDIOTI!

        Comment


        • CT SoNyKeL: Fratii si tovarasi si prieteni LOGANISTI , duminca noi astia din constanta merem la gratar... La vadu... Sa nu ziceti ca nu v-am zis... Intrati pe forum ptr mai multe detalii... Mass la toti constantenii...
          intradevar, e pentru toti constantenii
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Pai si daca erau si altii in lista ce sa fac? Sa-i selectez??? Si m-am gandit sa te invit si pe tine si pe rocri si pe altii ca asa e frumos.


            Mersi de injuratura , apreciez enorm gestu`...
            Last edited by SoNyKeL; 22 May 2008, 10:46.

            sigpic

            Comment


            • Sonykel tu incinge grataru` ca nu se stie niciodata cand venim in gasca toti la tine

              Comment


              • Spune macar despre ce e vorba ca sa stie oamenii de ce multumesti si cui!!!

                Comment


                • Nu cred ca e nevoie sa postam aici... Eu mi-am recunoscut greseala mi-am corectat postul
                  tu ti-ai cerut scuze totul e ok...
                  Last edited by SoNyKeL; 27 May 2008, 18:11.

                  sigpic

                  Comment


                  • Aditzu (5/27/2008 5:27:16 PM): imnul EMO : Sunt un EMO depravat Am o freza de ***** Seman cu-n extraterestru Si la plans yo sunt maestru Yo vreau sa ma sinucid Ca la minte nu’s lucid Lumea spune k sunt varza Da mereu am vrut sa fiu barza In oras yo ies machiat Sa arat k un stricat In roz ma imbrac mereu Sunt o fata, sa mor eu Acum vreau sa va cant ceva Si va spun e prea belea daca nu dai mai departe inseamna ca esti EMO frateee......(E=eu M=ma O=omor)

                    Comment


                    • Poftim cultura
                      blondyna17: Nu arunca la gunoi bateriile consumate (o baterie otraveste 900 l de apa, o baterie otraveste 1m patrat de pamant pentru 50ani) !!! La SELGROS exista un container pentru asemenea baterii !!! Trimite mesajul mai departe! E important pentru sanatatea ta!!!

                      Comment


                      • Asta-i unu din cele mai tampite pe care le-am primit:
                        Daca inchizi acest mesaj sa moara familia mea de nu ai inima de piatraaa, inima de leeeu.... (haus)!! Ma numesc Expertiza si am 11 puradei. Cel mai mic dintre ei, a descoperit doctoru ca sufera de el! Daca nu donezi bani in contu 123Ro00212333 BRD o sa ai 7 ani de ghinion.
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • nu e deloc un mass idiot, dar ma imprastiid e ris
                          B kAndrrei . (1/7/2009 11:20:38 AM): feriti-va sa iesiti de maine pe straziel din bucuresti. si-a luat frate-miu carnetu


                          B kAndrrei . (1/7/2009 11:26:34 AM): in urmatoarele 2 saptamani , soferi bucuresteni, evitati sa iesiti cu masinile pe strada. si-a luat frate-miu carnetul.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Originally posted by andrrei_ro View Post
                            Poftim cultura
                            blondyna17: Nu arunca la gunoi bateriile consumate (o baterie otraveste 900 l de apa, o baterie otraveste 1m patrat de pamant pentru 50ani) !!! La SELGROS exista un container pentru asemenea baterii !!! Trimite mesajul mai departe! E important pentru sanatatea ta!!!
                            trebuia sa ii spui ca si la kaufland se gaseste un asemenea container...care nici macar nu e container, ca e o amarata de cutie...da ce sa-i faci...blonda tot blonda ramane

                            poftim mass:

                            ..........♥.........♥.....♥............♥
                            ........♥...............♥...............♥
                            ..........♥.............................♥
                            ............♥........................♥
                            ................♥...............♥
                            ....................♥.......♥
                            ..............♥..................♥
                            .........♥..........♥.....♥............♥
                            ........♥...............♥...............♥
                            .........♥............................♥
                            ............♥......................♥
                            ................♥..............♥
                            ....................♥.......♥
                            .........................♥ Da mai departe si cine te iubeste i-ti va da buzz!!
                            scz l-am primit hsi yo
                            Last edited by B 83 RMJ; 8 January 2009, 23:48.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Acum am primit unu de care deja imi e greata, de la un retardat care mi-a trimis-o de 100 de ori pana acum: Daca trimiti acest mesaj la toti din lista ta, si apesi F2, iti va aparea la status numele persoanei iubite.
                              Maine il dau cu capu de tastatura pe retardat!!!!
                              Cris, nu zic ca e chiar unu tampit, cel cu puradeii, dar l-am primit de asa multe ori ca si de ala m-am saturat. Il stiu si cand ma imbat.
                              Last edited by Andrei T; 8 January 2009, 23:58.
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • prinde hotu` rupe-i capu`...ce mai astepti? ma dispera si pe mine astia cu massurile lor...apropo de massu` tau...mai sti ca tipu nu incearca sa vada daca ii apare ceva la status?
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google