Massuri idioate de pe messenger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ))))))))))))))))
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #47
      ))))))) chiar ca no comment........

      Comment


      • #48
        asa radeti voi mult si bine de mine
        paote va prind ca dati mass-uri ca va pun aici
        i kiiiiL you

        sigpic

        Comment


        • #49
          FLORY (05.11.2007 21:18:08): Lumea-i flasa.. viata-i tarfa tu ce plm te bagi? Mai bine delicvent la 18 ani decat tarfa la 12 MASS nuhs ce plm tot zic hai sa fim high ..
          miri ana (05.11.2007 18:19:57): yo ies si sa stitzi k prostia dauneaza grav sanatatzi
          cosmarya (04.11.2007 15:55:19): spuneti`mi shi mie la ce ora e ultimul autobuz care pleaca din resita shi vine la raca....peste saptamana,nu azi...sry de mass...
          just alyna89 (04.11.2007 13:40:38): cine stie cum sa las 1.5 intre randuri la word....scuze de mass ptr cei cu dnd si brb
          miri ana (04.11.2007 12:20:27): ai mel alu denis adevarul dar si minciuna,dar florinel &iioana fotografiile?
          Si acu incep sa ii sterg din lista...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #50
            kiss_kiss baffy (11/6/2007 5:54:56 PM): stupy Paul (11/6/2007 5:25:55 PM): stergi mesajul asta jur ca nu ai o inima!:" Buna, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rares . El inseamna tot ptr mine, si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier.Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca pentru fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi în schimb. Deci te rog trimite a stupy Paul (11/6/2007 5:25:55 PM): stergi mesajul asta jur ca nu ai o inima!:" Buna, numele meu este Carmen si am un copil cest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajute-ne. Da-l mai departe te rugam." Cum l-am primit asa il dau si eu mai departe. Sincer... merita. trimite-l ca nu te doare mana si dak ai suflet


            Asta e un mass care il primesc saptamanal de cand mi-am pus eu net de cativa ani ...

            Comment


            • #51
              Un Zambet De La Mine...: Avand in vedere mass-urile abundente ale unor retardati din lista mea .. sunt nevoit sa va aduc la cunostinta .. Mass-urile cretinilor: >> 1) Sal all - chiar neinteresant,ce ma fute pe mine grija ca ai venit sau ca ai plecat tu 2) Mã duc sã mãnânc (sã fac dush,sã ma ***,etc...) - si ma doare pe mine in **** de ce faci tu 3) "X-ulescu" knd intri p mess sã-mi dai buzz - de ce trebuie sa dai mass? nu potzi sã scrii doar acelei persoane chestia asta? dar tu cum esti cretin/a.. 4) Care are mel aia noua a lu` guta mi-ash ****`n manelele voastre , dak vretzi sã nu vã mai facetzi de râs instalatzi-vã dc++,sau ceva de downloadat. Pentru cei anti-mass, +ReSpEkT+ Da-l si tu mai departe dar Dak esti unul din aia dobitoci kre trim massuri nu-l trim mai departe k te fac
              In tara momentan.

              Comment


              • #52
                de la unu:

                Ieri seară stăteam cu nevastă-mea de vorbă despre eutanasiere si i-am spus: sa nu mă lasi niciodată să stau într-o stare vegetativă, să fiu dependent de niste masini si alimentat cu lichide. Dacă o să fiu vreodată într-o astfel de stare, te rog să debransezi toate aparatele care mă tin în viată. Si atunci ea s-a ridicat, a închis televizorul si calculatorul si mi-a aruncat berea la chiuvetă. Proasta dracului!!!

                Comment


                • #53
                  CRiS: mass. virtualmansorin cu golful http://www.youtube.com/watch?v=AYUR0vyvkiY . o sa apara si in sectiunea My Ride la VirtualManSorin Golf preparat de rally
                  ) mdaaaaaaaaa
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #54
                    sustin in continuare ideea ca acesta nu era un mass idiot . dar ......
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #55
                      larisa zamfir: ♥♥♥♥♥♥♥♥Sunt 14 ingeri .......12 fac nani ....... 1 se joaca ........ 1 citeste acest mesaj. Da-l si tu la toti din lista ta si daca il primesti inapoi macar de 5 ori,maine ti se va indeplini o dorinta♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ...( sa numai primesc mass-uri stupide....asta-i dorinta mea.).....
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • #56
                        Salceanu Dragos: care ai tupeu sa nu dormi la ora asta?
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • #57
                          Diaconu Sorin: Atentie !: veniti la vot pe 25 noiembrie. Sunt 35 de parlamentari din Romania care trebuie sa plece in Parlamentul European .Ungurii din Covasna au o campanie sustinuta si vor veni in numar foarte mare. Acum, daca romanii nu vor veni la vot pe 25, iar ungurii vor vota udmr , si acestia vor avea peste 30, 40 % din voturi acestia vor trimite peste 30 40% din 35 locuri, ceea ce insemana cel putin 12 unguri care vor reprezenta Romania in UE. Asadar, ne va trebui pasaport sa intram in viitor in Harghita si Covasna care va fi o Euroregiune ! Veniti in numar mare la vot si Votati deci un partid Romanesc ! DATI MAI DEPARTE !
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #58
                            It` show time!!!
                            It`s Shony time: CRiS: sal, motiv sa ma pui pe forum
                            CRiS: mass: s-a facut cateaua mea muci, a mincat visine de la visinata http://crististreulea.blogspot.com/

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              :-*io alina miss alina: datim un sit de la youtub
                              ))))))))))))))))
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #60
                                Andrei: De ce e aşa de greu să vorbeşti despre Dumnezeu, dar e aşa de uşor să vorbeşti de sex? De ce suntem atâta de plictisiţi kând ne uităm printr-o revistă creştină, da e aşa de simplu să citeşti Playboy? De ce este aşa de uşor să dai ignore la un mesaj despre Dumnezeu, dar le retrimitem pe cele urâte? De ce bisericile devin din ce in ce mai mici,dar barurile si cluburile cresc? Gandeste-te... vei retrimite acest mesaj? Sau îl vei ignora, pt. k , gândeşti k vei fi făcut de râs? Dar aminteşte-ţi, Dumnezeu întotdeauna te priveşte .scz pt cei dnd si brb lam primit shi mi a placut

                                Gabriel: Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار.. هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع .. نعرى .. نتحدى .. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ....nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat .... woow .. [m]
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google