Massuri idioate de pe messenger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by unic
    unic : Elodia cand intri da un buzz.. scuze de mass..
    da, e acel forumist din brasov :p
    pai ma pele, da-i doar la Elodia mesajul
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #62
      Dacă ştergi mesajul ăsta jur că nu ai o inimă!:" Bună, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rareş . El inseamnă tot ptr mine, şi recent doctorii au descoperit că are cancer la creier.Din păcate eu si soţul meu nu avem bani nici măcar să plătim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO şi AOL şi am căzut de acord că pentru fiecare persoană care primeşte acest mesaj să primim 5 cenţi în schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista şi ajute-ne. Dă-l mai departe te rugăm." Cum l-am primit aşa il dau şi eu mai departe. Sincer... merita. trimite-l ca doar nu te doare mana..

      Într-o noapte un baiat si o fata veneau de la cinematograf . Fata simtea neliniste, nesiguranta,indoiala din partea baiatului.Tacerea lui dadea de banuit ca ceva nu mai era in regula. El i-a cerut fetei sa se opreasca ca sa poata vorbi in liniste. El incepu sa spuna ca sentimentele s-au schimbat, ca ar fi mai bine sa se desparta. Fata a inceput sa planga si incet, deschise portofelul si ii dadu baiatului un biletel. Intre timp un conducator turmentat venea din spate si i-a lovit din plin.Fata a murit pe loc. Baiatul a supravietuit miraculos. Amintindu-si de bilet el a citit uimit:FARA DRAGOSTEA TA AS MURI !!!!!
      In tara momentan.

      Comment


      • #63
        elodia sta pe invisible datii buzz
        sigpic

        Comment


        • #64
          Fetiţa de 8 ani a fost scuipată ieri între ochi pe o stradă din Milano pentru că e româncă. Colegilor de la şcoală li s-a interzis să se mai joace cu ea din acelaşi motiv. Vrem să scuipăm şi noi, însă nu ne stă în fire, aşa că, în replică, vă propunem ca începând de sâmbată, vreme de două săptămâni, să nu mai cumpăraţi produse «Made in Italy». Dă mai departe, măcar de data asta să facem ceva…"
          sigpic

          Comment


          • #65
            Asta l-am primit acum vreo 3 zile!Ceva de genul asta: sunt un virus romanesc si ti-am atacat PC-ul!Dar ca orice produs romanesc, sunt "varza". Asa ca te rog,sterge-ti singur un fisier si prefate speriat!

            Comment


            • #66
              (11/18/2007 9:34:43 AM): hamsteri pitici d vanzareeee 10 mii lei veki buktaaaaaaaa buzz me cn vrea

              si iar...:
              Dacă ştergi mesajul ăsta jur că nu ai o inimă!:" Bună, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rareş . El inseamnă tot ptr mine, şi recent doctorii au descoperit că are cancer la creier.Din păcate eu si soţul meu nu avem bani nici măcar să plătim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO şi AOL şi am căzut de acord că pentru fiecare persoană care primeşte acest mesaj să primim 5 cenţi în schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista şi ajute-ne. Dă-l mai departe te rugăm." Cum l-am primit aşa il dau şi eu mai departe. Sincer... merita. trimite-l ca doar nu te doare mana so
              In tara momentan.

              Comment


              • #67
                Originally posted by crististreulea
                da, e acel forumist din brasov :p
                pai ma pele, da-i doar la Elodia mesajul

                l0ol...ce faci bre ma faci de ras...)))))))).....nu o gaseam pe lista na....si am dat mass...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Alex: Mesajul zilei de azi este:
                  Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, rade necontrolat, si nu regreta nimic care te-a facut sa zambesti.
                  Trimite mesajul la toata lumea care ti-e draga si nu vrei sa ii pierzi ........chiar asa este...
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • #69
                    Andrei: O tigarã iti ia 2 min din viatzã..... o sticlã de bere iti ia 7 min din viatzã........SCOALA ITI IA 7 ORE pe zi DIN VIATZã........ deci scoala nu e bunã pt sãnãtatea noastrã !! dã mai departe dak nu esti tocilar(ã) ........
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • #70
                      asta nu se poate explica in cuvinte ...
                      Attached Files
                      Last edited by crististreulea; 23 November 2007, 08:33.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #71
                        Mass primit acum 30de secunde si replica

                        gRaFfiT|*sK8^r0cK R0P3-pGL: Au gasit-o pe Elodia in padure sub o craca ii sugea p*la lu' Ceoaca )))))))))
                        SoNyKeL: si mata nu era prin preajma
                        SoNyKeL: ?

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Eu o stiam alftel.
                          Noi baitii care traim din alocatie salutam fetele care se f*t pe bonuri de masa ))
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            bai frate eu un id elodia_ghinescu72 care imi tot da massuri ce tare...

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              elodia_ghinescu72: va rog frumos daca puteti sa imi faceti si mie rost de id lu diaconescu ,,,,,,dati id meu pe post repede plzzzz
                              sau
                              elodia_ghinescu72: va impllor da-ti sms pe post la diaconescu .....nu vorbesc doar cu diaconesc
                              SoNyKeL: dute fa acasa ca plange ciocu dupa tine
                              Last edited by SoNyKeL; 27 November 2007, 00:11.

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                rares -: el> femeile sunt proaste

                                <ramona> esti tu retardat misogin

                                <el> ok

                                <el> hai sa iti demonstrez

                                <el> vom juca bambilici ca sa aflam adevarul

                                <el> incepe tu

                                <ramona> bambilici?

                                <el> zi un numar

                                <ramona> 5
                                <el> 6

                                <el> te`am batut

                                <el> incepe

                                <ramona> 5 miliarde

                                <el> 5 miliarde 1

                                <el>am castigat

                                <ramona> daca esti asa destept, de ce nu incepi tu jocul

                                <el> ok

                                <el> -5

                                <ramona> -10

                                <ramona> fffffrrrrraaaaaaaiiiiiieeeeereeeeeeeeee

                                …. peste putin timp ….

                                <ramona> ok sunt proasta : )))))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google