Massuri idioate de pe messenger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gabytzu4all (12/8/2007 3:42:03 PM): ziceti ma un film bun

    jolly_ecstasy (12/8/2007 6:46:02 PM): vreau si eu niste huburi de ct

    girlskill4me (12/8/2007 10:40:46 PM): <<trimite acest mesaj la toti din lista ta apoi apasa 5 sau F2 si iti va aparea la status persoana care te iubeste...ciudat dar merge>>

    sw33ty_baby_4u (12/8/2007 10:45:19 PM): care stie cat e biletu la club cireasa ??prv me

    sw33ty_baby_4u (12/8/2007 10:46:50 PM): ms

    denisa_eley87 (12/9/2007 12:21:18 AM): intrai pe id asta pls adela_sefa_2007

    dumysiret (12/9/2007 3:04:58 AM): bafta.. mass

    adriana_sh0kata (12/9/2007 12:45:55 PM): se ofera cineva sa ma duca cu masina pana la patinuar?

    dumysiret (12/9/2007 2:03:54 PM): si tanti claudia ce zicea?..... ))))))))))))))))))))) masss
    In tara momentan.

    Comment


    • bloanca cipi: vAND URGET BROASKA RAIOASA, CU TOATE VACCINELE LA ZI, CARNET DE SANATATE, SI PEDIGREE !
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Pretul? Care-i pretul dom'le?

        Comment


        • Rog moderatorii sa deschida o licitatie pentru broscoiul asta.

          Cristi si Spike fac afaceri pe ascuns ) )

          ontopic:

          "Un politist cercetand un geam spart:
          - Mda, exact cum mi-am inchipuit ... E spart pe amandoua parti! "
          Last edited by iuli81; 10 December 2007, 13:30.

          Comment


          • scandal_2003 (12/9/2007 10:01:28 PM): de cate ori v-am spus sa nu va mai fu***i in baie ?
            scandal_2003 (12/9/2007 10:01:45 PM): lol, era mass ))
            dumysiret (12/10/2007 12:03:55 AM): bebetoo .... yuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)))))))))) mass
            dumysiret (12/10/2007 12:13:13 AM): bebeto i`a zile ma la oameni cum era akolo jos langa 5)))))))))))))))))))))))) masssssssssssssssssssss
            dumysiret (12/10/2007 12:30:27 AM): hai baftos mi amigos ... v`am lasat ... LYLY...ILI )))))))))))) MASSS
            dumysiret (12/10/2007 12:40:45 AM): pa... masuz ..))))))))))))))))))))))))))))))
            Last edited by 2fast4u; 11 December 2007, 14:09.
            In tara momentan.

            Comment


            • Nu stiu de ce in postul de mai sus credeam ca sunt in topicul dedicat bancurilor... se pare ca m-am inselat.

              Comment


              • datzimi un beep k nu imi gasesc telu 3:15 PM

                kre avetzi sa imi datzi un program d micsorat melodiile? 5:49 PM

                alex da un buzz k nu te gasesc 8:49 PM

                cn ii chayanne_2007_2008? 8:54 PM

                cine are flimul [-o> triple xxx 2 cu X- Zibit samuel l jackson buzz pls::* sorry de mass:d><
                In tara momentan.

                Comment


                • Stefan (12/12/2007 8:00:35 PM): Dacă ştergi mesajul ăsta jur că nu ai o inimă!:" Bună, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rareş . El inseamnă tot ptr mine, şi recent doctorii au descoperit că are cancer la creier.Din păcate eu si soţul meu nu avem bani nici măcar să plătim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO şi AOL şi am căzut de acord că pentru fiecare persoană care primeşte acest mesaj să primim 5 cenţi &#238;n schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista şi ajute-ne. Dă-l mai departe te rugăm." Cum l-am primit aşa il dau şi eu mai departe. Sincer... merita. trimite-l ca doar nu te doare mana... (scz sc z si io lam primit ,,amintitiva ca se apropie craciunul,,) scz de mes lam primit si eu macar datil mai departe

                  sweet_princes princess (12/12/2007 8:13:31 PM): kre ai mel fly priject-tasha si printesa de aur si genove aproape aproape trim si mie plzzz::*:*:*

                  crystynutza140490 cristina (12/12/2007 9:11:05 PM): ba voi care mai sunteti ca nu va cunosc D
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • l0ndy_an giogiana (12/14/2007 12:45:57 AM): care imi trimite si mie 1 euro ? [ mass]

                    buzz mario (12/14/2007 8:14:52 AM): am batut franta la handbal urmeaza in fotbal bv fetelor bv fetelor hai romania

                    Georgiana (12/14/2007 11:34:39 AM): PM): Dacă ştergi mesajul ăsta jur că nu ai o inimă!:" Bună, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Rareş . El inseamnă tot ptr mine, şi recent doctorii au descoperit că are cancer la creier.Din păcate eu si soţul meu nu avem bani nici măcar să plătim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO şi AOL şi am căzut de acord că pentru fiecare persoană care primeşte acest mesaj să primim 5 cenţi &#238;n schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din l

                    sweet_princes princess (12/14/2007 12:21:39 PM): cine-mi da si mie huburi pt dc++?

                    sweet_princes princess (12/14/2007 12:45:33 PM): trim si mie prog de arata muzik la status:*:*:*

                    sweet_princes princess (12/14/2007 12:57:15 PM): ai multi messu?
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • @CosTin87SIE - dar "sweet_princes princess" asta vad ca are activitate domne, nu gluma. De fiecare data cand ai pus massuri, am vazut-o si pe ea printre ele.

                      Sa-ti traiasca sa mai poata trimite! ) ) )

                      Comment


                      • CT-24-ALX: Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul &#238;n coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor!!!da mai departe dak nu o sa ai ghinion tot anu..(scz de mass)

                        merita sa ajunga aici doar pentru asta: da mai departe dak nu o sa ai ghinion tot anu..(scz de mass)
                        restul suna bine
                        Last edited by crististreulea; 14 December 2007, 21:27.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • (12/14/2007 10:46:31 PM): Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n sin ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiste... - Numele? intreaba Sf. Petru. - Leonardo Di Caprio - raspunde negrul. Sfintul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele. - Leonardo Di Caprio` - insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors. - Sfintul Petru scoate celularul si-l suna pe Dumnezeu: - `Sa traiesti, Sefu'!- ii spune respectuos. Scoate-ma te rog dintr-o dilema: Titanicul s-a scufundat sau a ars?...`.

                          (12/14/2007 10:27:53 PM): Un baietel gseste un dolar si o intreaba pe mama: - Mama, dar cum il cheama pe pochemonul acesta?

                          Comment


                          • Asta am primit eu acum:
                            JoKeR_oF_HeLl Flenchia: Cum ai vrea sa ma saruti: 1 pe buze
                            2 pe gura
                            3 pe gat
                            4 pe obraz
                            5 frantuzesc
                            6 de neuitat
                            7 sentimental
                            8 prieteneste
                            9 cu limbutza in guritza
                            IA SA VA VAD scz lam primit si yo[ma$$]
                            Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                            Comment


                            • vand prelungitor 1metru; protectie la 10A; 5 gauri; protectie de aia pt copii sa nu isi bage degetele sa moara dracu; 30RON cu garantie 1 an;
                              )))))))))))))
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • Tuluca Alexandru: cine iese sa ne dam cu sania............... ::X luv winter
                                Adryanutzy Adryanutzy (12/16/2007 5:21:01 PM): care are peste 20 va rog spunetimi...scz de mass pt ceilalti
                                sw33tg1rl16s (12/16/2007 5:28:53 PM): ce zoooooooooooooper ningeXX
                                Adriana Sh0kata (12/16/2007 6:22:06 PM): afaraaaaaaaaaaaa ningeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. yupyyyyyy
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google