Massuri idioate de pe messenger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Massuri idioate de pe messenger

    uite ce am primit azi pe mess...


    ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija si dak nu crezi incearca sa scri la status 50 de caractere si ai sa vezi ca nici statusurile nu mai merg .......care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Cine nu trimite acest mesaj, contul lui va fii deletat. NU ESTE O VRAJEALA, CHIAR STERG CONTURI!!!! ( este si pe net)..
    sigpic

  • #2
    Originally posted by valeriuciprian
    uite ce am primit azi pe mess...


    ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija si dak nu crezi incearca sa scri la status 50 de caractere si ai sa vezi ca nici statusurile nu mai merg .......care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Cine nu trimite acest mesaj, contul lui va fii deletat. NU ESTE O VRAJEALA, CHIAR STERG CONTURI!!!! ( este si pe net)..
    asta e vrajeala nu bagati in seama
    ---== LoGaN dRiVeR ==---

    Comment


    • #3
      Originally posted by valeriuciprian
      NU ESTE O VRAJEALA, CHIAR STERG CONTURI!!!! ( este si pe net)..
      nu te cred, vreau link , pina atunci
      credeam ca doar pe yahoo primesc cacaturile astea de massuri.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        sper ca nu incepeti si aici cu "Daca nu postati de 5 ori mesajul acesta vi se va sterge userul pe forum " )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Originally posted by valeriuciprian
          uite ce am primit azi pe mess...


          ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija si dak nu crezi incearca sa scri la status 50 de caractere si ai sa vezi ca nici statusurile nu mai merg .......care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Cine nu trimite acest mesaj, contul lui va fii deletat. NU ESTE O VRAJEALA, CHIAR STERG CONTURI!!!! ( este si pe net)..
          Asta e vrajeala mare. Am primit si eu azi.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            @andrei: ai primit si tu azi?!!? eu de citeva saptamini bune bag pe ignore retardatii care trimit a doua oara un mass dala.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Massuri idioate de pe messenger

              Aici postati masurile cretine care le primiti pe mess ...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Sa incepem cu ce am primit azi
                ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija...care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Cine nu trimite acest mesaj, contul lui va fii deletat. NU ESTE O VRAJEALA, CHIAR STERG CONTURI!!!! ( este si pe net)...!!!
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  ella ela: dati'mi si mie va rog mel lu giulia-te'am ales!!!va rog eu mult!!sorry de mass
                  astia care nu au auzit de DC++
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Zabava Eugen
                    stii pe cineva interesat? ....SALVATI 13 puiuti de ciobanesc german care daca pana vineri nu-si vor gasi stapan vor fi eutanasiati. da si tu mai departe te rog!!.. . id de contact pt doritori ( sunt gratis ) : anamariamunteanu


                    Originally posted by asta e cel mai cretin!!! ca sa nu pun ca era full de smileyuri
                    sexyboy5000
                    - Dacă primeşti acest mesaj înseamnă k eşti o persoană iubită.....trimite acest mesaj in 4 min. la toţi din lista ta şi mâine o sa fie cea mai frumoasă zi din viaţa ta pt. că în această seară o persoană va realiza k te iubeşte. Daca nu trimiti vei avea ghinion in dragoste......{Scuzati de mass da numa ghinioan in dragoste in dragoste } M@$$ ... sCuZe dE MaSs ...
                    - cine are mullti mess pls Buzz me Sry ptr cei cu DND
                    - cine mha ube si pe mn .,. ???
                    - hooooooo fratzilooorrrr terminati cu massurile ca nhu ma inereseaza ce o facut steaua ,..,., care va stiti ca dati massuri da-ti-mi ignore de acuma
                    - scujati de mass cei din 6c sa aducuti fondu clasei .,. ca nhu stau 2 ani dupa voi pana mi-l aduceti
                    Anamaria benchea
                    Vand site de joburi/freelance la pret bun: ; facut in 2003, a supravietuit fara reclama,apare primul pe google la o gramada de cuvinte, merge singur, are cam 200 de useri pe zi !
                    Last edited by Cristi_Xp; 5 October 2007, 02:44.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      asta e de pe un id de-al meu unde nu prea le dau ban la aia care dau massuri

                      miri ana (04.10.2007 21:12:54): caut prieten,cn se ofera?
                      miri ana (04.10.2007 16:44:33): cn ii holly_house2008,buzz me kre stitzi
                      cori teo (04.10.2007 21:38:05): Messages (F3) Georgiana Tirla: ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija si dak nu crezi incearca sa scri la status 50 de caractere si ai sa vezi ca nici statusurile nu mai merg .......care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta scz de mass
                      BTW presedintele asta yahoo,e romanash cumva de il cheama vasile?
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Iacata si de la mine ceva...

                        Dacă primeşti acest mesaj înseamnă k eşti o persoană iubită.....trimite acest mesaj in 4 min. la toţi din lista ta şi mâine o sa fie cea mai frumoasă zi din viaţa ta pt. că în această seară o persoană va realiza k te iubeşte(scz d m@$$)

                        Da-l mai departe, Te rog! un copil are nevoie de grupa de sange ab4. Salvezi o viata! Constantin 0720468382. Macar da-l mai departe

                        Si un banc simpatic) )

                        Într-un autobuz, pe aceeaşi banchetă stăteau un bărbat şi o femeie cu un bebeluş în braţe. La un moment dat, femeia scoate un sân să-l alăpteze pe cel mic. Bebeluşul întoarce năsucul într-o parte şi nu vrea să sugă. Femeia, supărată îi spune: - Mănâncă, altfel îi dau lui nenea! Ajung ei la Ploieşti, aceeaşi scenă: femeia scoate un sân să-l alăpteze pe cel mic. Bebeluşul întoace năsucul într-o parte şi nu vrea să sugă. Femeia din nou: - Mănâncă, altfel îi dau lui nenea! Bebeluşul, nimic. Ajung ei la Braşov....scena se repetă, bebeluşul iar nu vrea. Femeia iar spune: - Mănâncă, altfel îi dau lui nenea! Autobuzul pleacă mai departe. Domnul care stătea lângă femeie pe banchetă izbucneşte: - Dar hotărâţi-vă doamnă odată, că eu trebuia să cobor la Ploieşti!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          wahahhahahahha...super tare )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            claudia iubita:
                            Iubeste baiatul care iti spune "frumoasa" si nu "sexy".Iubeste baiatul care suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar sa te priveasca dormind.Care te saruta pe frunte.Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjata.Caruia ii e indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana.Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, pentru ca te iubeste si probabil ca mereu te va iubi...>>mass<< arungal si u mai departe dak ai inima..... soryy ptr cei care ii deranjeaza...
                            nah ca m-a spart cu explicatia asta
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              yo_bebelusha_86_forever: Da¦ Mai ¦Departe ¦Si¦ Dak¦ Cineva¦ Te ¦PLACE ¦Itzi¦ Va ¦Da ¦BUZZ !!! (mass) Si daca nul trimiti mai departe inseamna k nu iubesti si nu vei fii iubit!! BUZZ!!;X....sa vad shi yo cn ma ubeste ... BUZZ!!!
                              yo_bebelusha_86_forever: ubirea se naste fara sa fie vruta ... si se poate transforma intr-o furtuna, o iubire poate rani. Dar exista si monente fericite ... ea se naste asa din nimic ... intr-o zi ca celelalte ... in orice moment ... TRIMITE LA TOATA LISTA DE AMICI CHIAR SI MIE SI DACA ITI VOR VENI 3 INAPOI INSEAMNA CA CINEVA TINE LA TINE.......ma ubeste pe mn cineva..???
                              Asta in interval de 5 minute...macar de zicea "scz pt ..."
                              :inlove:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google