Legitimatii Unice Pentru Toti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am facut si eu niste modele , sper sa va placa , eventual mai modificam ceva daca mai trebuie, eu le-am postat si la Sigle LC Sibiu , nu stiam de thredu asta ... in fine :

    LE: modelele de legitimatii le-am facut in ideea ca fiecare participant la Intalnirea Nationala nr. 4 din Sibiu sa le poarte , asa sa ne stim mai bine dupa nick-name si numarul de inmatriculare , poate X-ulescu vrea sa vada la mine la masina ce modificare am adus la ea si isi aduce aminte ca mi-o vazut masina pe my ride, asa o poate localiza mai usor dupa numarul de inmatriculare
    Attached Files
    Last edited by Bad_Wolf; 3 April 2009, 12:07. Reason: blink
    sigpic

    Comment


    • #32
      Eu zic sa nu personalizam legitimatiile cu un anume eveniment, ca ele sa se poata folosi si la alte intalniri!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #33
        logan club .sibiu. cluj etc iar restul File Type: png legitimatie SIBIANUL.png (167.9 KB, 5 views) dar sa nu fie personalizat doar pentru o singura intalnire idea nu e rea
        sigpic

        Comment


        • #34
          eu nu le vad rostul... deja imi imaginez cand ma intalnesc cu un membru logan club ne scoatem legitimatiile si le aratam in stilul specific FBI... le fluturam putin si le bagam la loc in buzunar... din punctul meu de vedere este o aberatie...
          sigpic

          Comment


          • #35
            Totusi, er trebui sa privim partea utila a acestor legitimatii in contextul intalnirilor regionale sau nationale!
            Nu cred ca va face nimeni uz "FBI" de ea!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #36
              eu votez pentru
              sigpic

              Comment


              • #37
                eu sunt de acord

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google