Cheia De La Maşina Ta Merită Sa Fie Altfel!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheia De La Maşina Ta Merită Sa Fie Altfel!

    "De aceea am creat 6 modele de carcase de cheie în două versiuni: „Sport” sau „Floral”. Fiecare dintre cele două versiuni este disponibilă în 3 culori:

    * Roşu Passion
    * Gris Comete
    * Bleu Marine

    Preţ promoţional: 12,9 lei (TVA inclus)."

    „Sport”:
    gris comete: Referinta 6001998800
    rosu passion: Referinta 6001998802
    blue marine: Referinta 6001998804

    „Floral”:
    gris comete: Referinta 6001998801
    rosu passion: Referinta 6001998803
    blue marine: Referinta 6001998805


    Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
    Attached Files
    Last edited by B 83 RMJ; 31 March 2009, 22:12.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Foarte tare
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Da interesante carcasele de chei .....
      sigpic

      Comment


      • #4
        dragute aceste protectii stie cineva, se gasesc deja la dealer?
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by darksid3 View Post
          Foarte tare
          Intr-adevar, o idee in spirit de marketing
          Insa...este o oferta foarte limitata (ca varietate de modele, culori)
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #6
            cred ca da, asa scrie pe site...o sa merg zilele astea sa imi procur una. oricum aveti si codurile, deci e floare la ureche

            cadou pentru masinuta mea. peste 21 de zile face 1 an
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Era să te întreb dacă nu ai şi pentru Gri Platine...

              Sunt tari, sper să scoată şi alte modele/culori!

              Comment


              • #8
                Astia de la Dacia sunt un pic cu capu`n nori. De ce nu fac si ei ceva mai util ? Dar nuuuuu, ei fac pixuri, tricouri, si carcase de chei, de parca asta imi lipsea mie in vremurile astea de mi-e si sila sa zic cuvantul ala cu "c".
                Gata ! Nu mai pun un dram de ulei la masina, pana nu imi iau boxeri cu "Dacia", dar sa fie scris in spate, si in fata "Concept"
                :inlove:

                Comment


                • #9
                  si eu vreau dar nu stiu sa le asamblez.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #10
                    ...du-te la ce dealer vrei sa vezi produse promotionale, inclusiv Ferrari
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      Mie mi se pare buna ideea.Cred ca si eu imi voi procura una.

                      Comment


                      • #12
                        Eu imi voi lua doua: una pentru cheia uzuala si una pentru cheia de rezerva (cea de la naftalina)
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by darksid3 View Post
                          ...du-te la ce dealer vrei sa vezi produse promotionale, inclusiv Ferrari
                          Te cred, si sunt "foarte" pro in chestia asta, dar de la automobilul Ferrari nu mai vrei nimic, este complet, ceea ce nu se aplica si in cazul nostru. Articolele astea sunt niste kitsch-uri, dovada ca cei de la Dacia vor bani pentru eforturi minime.



                          Cand au prezentat aratarea aia fictiva de Duster, a zis nu stiu cine din partea Dacia ca "Nu vom mai lansa niciun model doar pentru o anumita zona geografica". Si am zis "Gata ! S-au trezit." Astept, astept, cand colo ei scot... niste carcase de chei N-am sa cumpar eu asa ceva, doar ca sa fiu in pas cu moda, sau sa urmez spiritul de turma, fara suparare. Este doar o parere.
                          :inlove:

                          Comment


                          • #14
                            Cam scump un plastic colorat de era 5 lei il cumparam asa nu ma tenteaza de loc face cheia mai groasa!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by adimrv View Post
                              si eu vreau dar nu stiu sa le asamblez.
                              cred ca glumesti mergi cu cheia cand iti cumperi carcasa asta si ii spui la tanti de acolo sa iti monteze ea. sau daca nu intreaba de niste instructiuni si vezi ce zice
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google