Arestarea Lui Jiji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arestarea Lui Jiji

    De ieri observ un grotesc circ mediatic pe seama lui Becali, desfasurat cu concursul urmatorilor actori : Politia Romana, Justita Romana, Mass-media...deci mi-e sila in ce hal se pot pune in miscare organele de Stat doar in interesele unor persoane care au influenta peste tot ceea ce inseamana Lege si Oficial
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

  • #2
    E penibil ce se intampla.Sa vii la 6 dim.cu mascati peste un om cu familie,ce sperietura or fi tras copii si sotia lui la vederea atator militieni,reporteri si nu in ultimul rand a mascatilor.Clar,e cusuta cu ata alba.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      nu-mi zi ca tu ai timp sa te uiti la cacaturile astea...!?
      si ca sa fiu ontopic, problema nu e ca l-au arestat pe jiji, ci motivul si metoda au lasat de dorit. muuuult. astia ne sunt conducatorii si presimt ca tot ei vor ramane si dupa alegeri...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        Nu ca as fi eu un mare simpatizant a' lu' Gigi, dar in cazul asta sunt de partea lui in totalitate. Faza cu mascatii la 6 dimineata si cu mandat de perchezitie (ca sa gaseasca ce?) chiar ma face sa-mi fie jena ca traiesc in tara asta (nu ca ar fi prima data). Asa se intampla cand arati prea multa mila: "pe cine nu lasi sa moara..."
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #5
          La birou las pe Realitatea si aud...problema este ca mai evident de atat nu se poate...este efectiv bataie de joc sa vezi purtatorul de cuvant al Politiei dand niste declaratii in care nici el nu crede..se pare ca cineva se razbuna pe Nea Jiji si foloseste organele Statului pentru niste interese personale...deci de aici nici nu mai e nevoie sa dezvolt, ideea fiind evidenta. Faci atata risipa de forte si bani doar ca sa bubuie toata media romaneasca..in timpul asta de infractori nu se aude mai nimic, culmea e vorba de un incident de acum 3 luni...e ca si cum ar veni 3 dube de hingeri pt un pui de caine jegarit...e de rasul curcilor si interesele personale ale unora nu fac deca sa strice si mai mult imaginea Politiei, a Justitiei si a ceea ce inseamna Statul in Romania: O adunatura de prostituate cu cravata si costum care executa orbeste ordinele celor care trag sforile
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            L-au arestat pe Gigi Becali! Avocatii au declarat pe loc recurs! Stire difuzata la PRO TV
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Cine stie ce polite plateste Becali acum,s-a asteptat momentul prielnic.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Asa se intampla daca isi tot bate joc de procurori si de justitie ca le spune pe nume ce mafioti impart dreptatea in romania ,la multi oameni nu le place ca spune adevarul nu ca el ar fi un om cinstit dar el este singurul din romania care a facut case la sinistrati alti muliardari nu au facut nimica desi aveau posibilitatea!

                Comment


                • #9
                  abia astept sa se termine tot..ca deja am bube pe mine de la atata jiji...dar abia astept razbunarea oierului D Ar cam merita cei care i-au facut-o .
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #10
                    Nu ramane Jiji in puscarie.

                    Comment


                    • #11
                      hai sa-i facem un bine ,si la urmatoarele alegeri sa-l votam president
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        lui un bine..noua un rau ?? no thanks
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #13
                          Daca l-a mancat in fund sa spuna ce stie in cazul "doi si-un sfert". Acum trage ponoasele.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            adica nu esti de acord cu circul care s-a facut, si deschizi thread in semn de protest? foarte inteligent, fa circul mai mare

                            Comment


                            • #15
                              si daca face circul ce are? macar cu atat ne multumim si noi ca oricum suntem furati pe fata si isi bat joc de noi; ne iau taxe , impozite, strazile arata cum arata, spaga trebuie sa dai oriunde; circul asta nu face altceva decat sa arate adevarata fata a justitiei/politiei romane si cum procedeaza ea; practic e un semnal pozitiv pentru infractori ca au mana libera, in timp ce victimele sunt cele invinuite;
                              un lucru e clar in Romania, nu putem avea incredere in justitie, politie, sistemul medical si guvern...din pacate.
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google